Автор Тема: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества  (Прочетена 585209 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #330 -: Март 08, 2007, 19:25:08 pm »
Има, има, скоро :D

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #331 -: Март 08, 2007, 22:34:26 pm »
Ква крепост в Русе, казвайте да варя да разузнавам ! ! !

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #332 -: Март 09, 2007, 19:42:44 pm »
"Преди повече от шейсет години един от най-великите ясновидци на света Едгар Кейси е казал: "Братството на Масоните ще спаси света чрез добротата си." Той е имал пред вид процесът на духовна трансформация, който ни предстои."
...
Да, звучи като платено съобщение. Дали се е наел някой друг врач да го потвърди? Откъде е инфото?

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #333 -: Март 09, 2007, 19:59:04 pm »
А де питай го тоя масон дето е писал татията, от къде е инфото.
А за Русе, че е масонски град то му личи още от възраждането, от там така де се кажа масоните проникват здраво на българска територия. Знаете целият бизнес по онова време е бил обвързан с транспорта по Дунав, а Русе е бил и е сериозен пристанищен град. Само се разходете по улиците на града. Много е красиво, все едно си във Виена едва ли не. Историците го наричат град по Европейски образец. А иначе столица на България била София - кално малко село, дето сума ти години са го оправяли и нямала никакви сериозни транспортни връзки по онова време. Интересно, нали?

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #334 -: Март 09, 2007, 20:01:34 pm »
То си е вярно, че като излезеш по центъра и зградите са феноменални (жалко че никой не им обръща внимание, за масата новия фешън магазин е по як)...
За каква масонска крепост говорите ?!

Eon

  • Гост

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #336 -: Март 21, 2007, 18:50:46 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=STPVvd_II08&NR
Самата песен ми хареса като звучене, мека и оспокояваща :)
Символите ми се сториха на места безразборно нахвърляни, само накрая това с лабиринта и сърцето в него ми изглежда странно  :-\
Незнам защо... 6 чувство  :D

Trolltaar

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #337 -: Март 23, 2007, 09:57:01 am »
Ето ви нещо от центъра на София (над вход на жилищна сграда на ъгъла на ул.Гладстон и ул.Каравелов)


Bell

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #338 -: Март 25, 2007, 19:57:07 pm »
Общото ми впечатление, е че това изображение е неточно възпроизвеждане на нещо по- старо. И повод за това ми дава присъствието на окото в кръга - то трябва да е извън кръга. Не може творението да е затворено с Твореца в едно измерение. За мен е безсмислено.

Gnostic, може би ти се струва така, защото явно не е направило на никой впечатление, че всъщност елипсовидното око, съдържащо в себе си ирисът и в него зеницата - ръката, всъщност представлява змийска глава, а кръгът е нейното тяло - тя е захапала опашката си.
Иначе  тълкуванието ти е наистина много интересно. Наистина приличат на мъж и жена...дали не изобразява вечната църковната постановка, че жената води мъжа към греха и гибелта? :-X

Аз не мога да кажа кое как е, но на мен изображението ми прилича на сцена от човешко жертвоприношение уж в името на бога - заблудата! Ръката в зеницата е лява, а в църковната символика лявата ръка символизира Сатанинското - Пътят на лявата ръка!

Не казвам, че изображението е конспираторско, може в него просто да е заложено старозаветското послание за заблудата и греха на жертвоприношението в името на "Бог", а то си е сатанинско деяние! Нещо такова... :P

А ето още една снимка от сайта на войните :






« Последна редакция: Май 04, 2007, 12:58:57 pm от RedGuy »

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #339 -: Март 27, 2007, 12:09:23 pm »
В музикалните клипове ги има често:

http://www.vbox7.com/play:436c240e
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #340 -: Март 28, 2007, 20:59:55 pm »
http://www.sport1.bg/sport1/files/0_Euro2008-logo.jpg
по телевизията като го даваха като се увеличава и запълва екрана - средната част от топката заприличва на зеница, а тя - на око. Отгоре са веждите  :D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен EternalCryptic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #341 -: Април 08, 2007, 05:13:40 am »
Хм хм хм..след като гледах устроиството на улиците във Вашингтон побеснях..веднага си пуснах картата на София
и почнах да гледам подробно, единственото нещо коеот ми се наби на очи че дървото на живота пасва идеално
с борисова ще ме извините просто не бях в настроение докъто го намествах защото побеснях ,но то се вижда за какво иде реч ..някои ако има нещо интересно да добави за " Борисов " ще е добре също се наведох на мислъта отдолу няка нещо като катакомби или вече фантазията ми става голяма..както и да е..другите неща са също пределно ясни.. виждам че се радвате на пирамидки и очики :D:D:D
"Човек се ражда свободен, а навсякъде е в окови. Някой може да се смята за господр на другите, а сам

Oberon

  • Гост
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #342 -: Април 11, 2007, 16:29:03 pm »
Много добре го каза "намествам". Аз не виждам пък никаква връзка м/у дървото на живота и борисовата. Ако е било шега от твоя страна, не е много удачно:)))))
« Последна редакция: Април 11, 2007, 17:30:52 pm от Horus »

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #343 -: Април 11, 2007, 17:30:03 pm »
За Енки, не съм съгласен, защото каквито и да са били "боговете", Енки е този, който е помагал на човешката раса.
Иначе аз никак не обичам влечуги.
Мога да кажа, какви виждам на картинката от хановер, но не и какво означава.Вижда се, че каквото и да е е силно стилизирано.
Отгоре, особено око с  ръка, сочеща надолу в която има дупка, или може би обект, вероятно това всичко изобразява Бог или някой "бог", а може и да е летателният апарат на бога.
Има седеми змии, или змийски глави, от които едната е по-голяма от другите. Две човечета, едното гледа нагоре към ръката, и е хванало другото за лакътя:), а то е обърнато обратно и явно, не му е приятно, т.е. оказва му се насилие явно. Обърнатото човече, има на лявата ръка нещо като гривни, или пранги.

Неактивен EternalCryptic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #344 -: Април 12, 2007, 00:47:20 am »
Хм хм хм...сега както седях и си слушах Пинк Флоид се зачудих за обложката на Dark Side Of The Moon
ммм...незнам дали има някава иделогия в обложката но..този албум промени музикална
изторията на рока самите Пинк Флоид променят хората  ???
"Човек се ражда свободен, а навсякъде е в окови. Някой може да се смята за господр на другите, а сам

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27