Автор Тема: Относно: Важно предложение!  (Прочетена 26193 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Breath

  • Гост
Относно: Предложения за развитието на xnetbg
« Отговор #30 -: Септември 26, 2008, 14:27:20 pm »
buden ( хубав ник btw  ;)), не става въпрос за това, че участниците в езотерика са малко, става въпрос за това, че както и ти каза конспирации и езотерика са неразривно свързани.
Да, трудна е за възприемане, да не мислиш, че аз разбирам всичко и го възприемам? Не, НО разликата между нас знаеш ли каква е? Аз не се опитвам по никакъв начин да будя масите, да създавам движения, медии и организации, А се опитвам да събудя Себе си и да науча за Себе си. Не ме интересува кой какво Его има тук и как то се проявява, интересува ме как Моето Его реагира при тези проявления.

Казвала съм го много пъти  – промяна в съзнанието, макар че някои потребители тук веднага реагираха и казаха, че това са клишета.
Да, клишета са И аз ще продължавам да ги повтарям отново и отново, докато не разбера/видя/почувствам, че хората са започнали да ги разбират тези клишета, и докато не видя поне един замислил се и започнал да учи, НО да учи пак за Себе си. Когато повече хора се променят ще се промени и това, което ни заобикаля ( клише  ;) ).

Създаването/обединяването с нови сайтове няма да промени нищо ако хората не искат сами да се променят. Колкото и сайта да обединиш и създадеш просто няма да стане, разбираш ли?

Казвам абсурдно, защото точно тези управляващи крият това знание и имат за цел хората никога да не достигнат до него, да са вечно заровени в теми/проблеми за работата, парите, секса, забавленията, насъшния, и пак отначало и пак и пак. Влизаме в един цикъл, от който трудно се излиза ако не променим Себе си/мисленето/съзнанието ( клише  ;)).

Казвайки, че не е важно да имаш знание, а да го използваш, имах точно това предвид, знание, което си разбрал и след това приложил напрактика в живота си, в твоите си преживявания.
Не би навредило споделянето, разбира се, никога не съм го казвала, разбрал си ме погрешно тук. Напротив, аз пиша за много неща, за които съм абсолютно наясно, с надеждата, че някой друг ще ги прочете и ще се замисли. Някой, който още се колебае дали му е нужно това знание и дали да поеме по този път.
Всичко това хнет го е давал и дава на много хора и този, който наистина търси и иска да привлече промяната ще намери хнет дори да не е обединен с други сайтове.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Предложения за развитието на xnetbg
« Отговор #31 -: Септември 27, 2008, 17:52:41 pm »
"RedGuy, глупавите въпроси ще се разредят с времето сигурен съм. Ако хората с подобно мислене като това тук се обединят, тогава каквито и атаки да има те биха били по-лесни за опровержение. А и не е задължително да се води кръстоносен поход. Който няма интерес не би се задържал много тук. И ако изискванията за поустване на мнения се завишат не всеки би писал. С четенето обаче няма да е така." (buden)

Buden - благодаря ти, че си премести мнението.

Относно цялостта на идеята ти - хнет не е за пропагандиране на разни идеи, схващания или някаква политика. Няма смисъл. Тази "Игра", докато сме тук на тоя свят се играе само на single player. Хнет няма какво да организира масите.

Относно повишаването на качеството на постването - сложил съм из Мнения и препоръки някакви стандарти, ако ти се занимава. Но и от това няма смисъл. Всеки, който иска да поддържа някакво по-високо ниво на изказа, го прави. От моите не-чести наблюдения, Станчо, File99, flyDragon и други със сигурност... Насила нищо не става. Тази идея за стандартите, ще стане само тогава, когато всеки един потребител се стегне и започне сам да вдига стандартите си и да дава себе си за пример, без обаче изрично да обръща и търси вниманието на останалите към себе си.

Онова, което се опитваме да правим, изглежда, е да не оставяме нивото да не падне твърде низко...
« Последна редакция: Септември 28, 2008, 10:03:00 am от RedGuy »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Предложения за развитието на xnetbg
« Отговор #32 -: Септември 29, 2008, 00:23:32 am »
Няма достатъчно хора за тази цел. По-скоро няма достатъчно, които са навътре в нещата.

А ся се сещам да питам, flydragon къде забегна?

buden

  • Гост
Относно: Предложения за развитието на xnetbg
« Отговор #33 -: Септември 29, 2008, 02:25:03 am »
:)
Гардиъне, всичко казано тук си остава тук. "У интернето" както биха казали в Благоевград  :P
Така наречените "напреднали" често не са по-напреднали от теб или пък от мен самия, но виждайки колебанията у останалите и умеейки да "сканират" хората им пускат заблуди да си мислят разни неща. Пример с това което каза, че напредналите не били достатъчно. Процесът напредване така или иначе няма да има край в един човешки живот, тогава какво ни остава  ;)
Дори тези които пишат книгите може да не са много по-напреднали от нас, а просто да имат дар слово.
С уважение към т.нар. напреднали, но истинските напреднали ги бият с винкели. Другото е мир и любов, но уви във виртуална форма.
Все пак е една по-висша степен на убиване на време и си има своята роля някъде там в онази отдавна забравена ... детска приказка.

Здравейте! 

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Относно: Важно предложение!
« Отговор #34 -: Декември 28, 2009, 11:28:47 am »
БУДЕН, ПРАВ СИ МНОГО ХОРА ГОВОРЯТ ЗА ЛЮБОВ И ПРОШКА И ТО ДОБРЕ ГОВОРЯТ КАКТО И МНОГО Е СМЕШНО КОГАТО КАЖАТ, ЧЕ НЯКОЙ Е ДУХОВНО НАПРЕДНАЛ ЗАЩОТО ПРОЧЕЛ МНОГО КНИГИ, А СЪДИ И ОБИЖДА, ЕГОТО МУ ВИСОКО....Истината е че всеки е сам в този Път и ако сам не се промени книгите и думите нямат стойност, но аз виждам и много прекрасни хора, които наистина са постигнали светлината на ума и сърцето и те наистина не са малко, а това е най-хубавото и затова имам Вяра в БългарияЗа това нека всеки си свърши своята работа и не гледа, а най-вече не съди другия.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Относно: Важно предложение!
« Отговор #35 -: Януари 15, 2010, 20:30:53 pm »
От практическа гледна точка, за да се избегне повтарянето на заглавия в секция филми например, и за да се улесни намирането на прикачена информация, ще е много добре, ако името на филма или информационния файл се впише допълнително като текст в поста, за да може да се намери с търсачката. Така няма да се повтаря и ненужно (освен ако не е търсен ефект :) ) вече постваната информация.
...water can flow, and water can crash...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Относно: Важно предложение!
« Отговор #36 -: Януари 15, 2010, 21:47:44 pm »
То почти всички го пишат, но наистина има празни постове само с картинка. Ще го добавя към правилата, мерси :)

Неактивен viper21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Относно: Важно предложение!
« Отговор #37 -: Март 07, 2010, 23:04:37 pm »
според мен това е добра идея ,аз сам насреща [email protected] ,имам само едно притеснение да не станем като тези срещо които се борим тези чиито деиствия прозират ...все пак на воина като на воина :bad:

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
37 Отговора
20796 Прегледи
Последна публикация Март 20, 2009, 02:58:32 am
от :)
11 Отговора
8229 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2010, 17:06:17 pm
от Max
14 Отговора
9141 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
17 Отговора
14504 Прегледи
Последна публикация Март 27, 2010, 21:32:44 pm
от Polymorpher
14 Отговора
10616 Прегледи
Последна публикация Ноември 24, 2011, 12:16:50 pm
от voodoogoo

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27