Автор Тема: Нещо не ми стана ясно!!! (теоретични въпроси за извънземните и техните д  (Прочетена 8899 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен etconev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Е след всичко прочетено вече се чувствам като отглеждано във ферма животно, чакащо да бъде изконсумирано. След всичко таво освен да се нахранят с моите отрицателни емоции, друго не мога да им предложа. Обзет съм от такава доза песимизъм за бъдещето, че повече няма на къде.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Песимизмът ти е без абсолютно никакво значение за случването на нещата, което наистина е такова - черно. Планетата не я чака нищо, което човека би класифицирал като "добро".
Истинският въпрос е дали има смисъл от някаква позиция на позивитивизъм или негативизъм.
Това, което единствено можеш да направиш, е да изясниш своята собствена роля в нещата и къде си ти. И къде смяташ да бъдеш (и не говоря за физическата ти локация). Това между другото е единственото, което човек може да направи.

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
etconev@
Просто нищо лично. Ти си поредната тухла в стената, чиния на масата...
Виждаш ли, защо според теб извънземните са добри?
Защото ти спестяват лошото. Сега като знаеш по-добре ли се чувстваш? Защо да отваряш вратичката на кафеза, в който живее декоративната ти птичка, ако не искаш да страда, когато е затворена вътре? Защото истината боли... сега по-добре ли се чувстваш, като знаеш, че на никой не му пука как се чувстваш....... освен на теб самият! Защо да се  нервиш за глупости и само да си разваляш настроението, като можеш просто да ходиш докато другите тичат. После винаги има смърт, но аз просто не вярвам, че това ми е първото или второто ми прераждане на Земята...- и с това мисене едва ли ще ми е последното  :drinks:

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Аз не мисля ,че в бъдеще всички ще ядем едни голям к*р.Според мен ще се оправим.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Аз не мисля ,че в бъдеще всички ще ядем едни голям к*р.Според мен ще се оправим.
Сиси,...какво ти бъдеще бе братче?Откога го дъвчем тоя жилав...,и кат гледам май и ще го преглътнем..А дали ще се оправим..зависи на кой как му понесе храната.

Неактивен Halfwild

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Нещо не ми стана ясно!!! (теоретични въпроси 
« Отговор #21 -: Март 04, 2010, 13:40:07 pm »
 ДА ! Какви са тия тъпотии "не ни чака нищо добро" и "всички ще ядем пениси". Аз не мисля да става така. От нас зависи, не всичко е обречено и никога не е било. Това искат да си мислим господарите на света и ние всесто да се стегнем, навеждаме глава и казваме: "Всеки за себе си в този кошмар.". Тук има нещо много нередно...Дори Джордан Максуел е склонил глава и вика, че всички сме обречени, но колкото и да уважавам този човек, смятам, че именно това трябва да ни амбицира и да ни накара да се борим за свободата си. Аз не виждам нищо черно, нищо лошо и нищо страшно, което идва към нас. От какво толкова трябва да ни страх и да ни е тъпо...Имало раса дето се храни с нас - Е, па! - Живи, здрави да са! Кой ял, ял! Бюфета затваря! Търсим ли истината за себе си, каква е целта на съществуването ни, самообразовайки се, малко по-малко затваряме вратата на заведението за "бързо и лесно" хранене. И не всички извънземни са лоши, просто защото нещата не стоят черно и бяло. Аз не виждам нищо лошо и в тия, които всички плюят за "зли" - та ако бях един от тях, съм сигурен, че щеше да ми е ебати кефа да ям енергия от некви тъпанари! Ние може да не сме съгласни, но това си е нормално нещо в Космоса. И ако има виновен тук, това сме си ние самите. Като не искаме да сме храна, да покажем какво искаме да сме и може да получим това, което искаме. Защо забравяме подвига на велики хора? Когато е изглеждало всичко отчайващо лошо, невъзможно за промяна, ад на земята, тия хора са се вдигали на крака и са казали: Аз ще помогна на себе си и на мойте братя и заедно ще променим света около нас! Те са тези, които написаха:"СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ" и не виждам нищо отживяло в това...най-много да умрем, а много добре знаем, че сме безсмъртни души така или иначе! Защо забравяме, че ние сме фрагменти и променим ли себе си, ще променим и Вселената около нас? Това е нашата сила, а ние забравяме за нея толкова често... Например мога да ви кажа, че ако не бях аз въобще нямаше да има 2012, извънземни и т.н. :) Сякаш се телепортирах във Вселената, където това се случва и е реалност, където сте и вие от този форум. И без това през цялото време само се телепортираме на различни места в простанствено-времевия континиум, защо пък да не сме там, където печелим? От нас зависи...

Малко по темата: Има и пичове, които ни мислят доброто, но не трябва да разчитаме на тях за собственото си духовно развитие и пробуждане. Това става като сами се заинтересуваме. Те ще ни помогнат точно тогава, когато покажем, че можем и сами.

P.S. Знам, че повечето крият по-дълбок смисъм зад думите в кометарите си, но аз съм длъжен пред себе си да си ги кажа тия неща, за да съм си спокоен :)
« Последна редакция: Март 04, 2010, 13:43:44 pm от Halfwild »

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34

според мен рано или късно ще ги изритаме в
края на галактиката или просто няма да има
епоха на Светлината.

п.с. да не говорим колко смърт са посяли и
пожънали досега, тва не е игра...

аз мислех, че непонасят полож. емоции
като щастие,радост ,любов и.тн още по
малко да ги теглят...



или можеби бъркам... ???

може ли някои да разкаже
малко повече, мислех че
непапат щастие и радост и
непонасят полож. емоции... :morning2:
« Последна редакция: Март 18, 2010, 18:50:51 pm от Invisible World »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27