Автор Тема: Сексуалните послания в рекламата  (Прочетена 27637 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен PUSHER

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #30 -: Февруари 24, 2012, 21:19:18 pm »
Пичове, ще прощавате за откровението, но програмата явно работи перфектно при вас. Трябва ли тоя от клипа да ви удари с чепа по главата та белким усетите, че има нещо съмнително във въпросната реклама! Толкова ли сте заети с “виталната сила” и “пръцкането” че не виждате очевадното? Пръцкане ли... хммммм... без коментар :P Хайде сега по същество. Какво имате там: гол епилиран мъж, прави кръшни движения, покрит е с течен флуид, кефи се и накрая минава под дъгата! Да повторя ли:

ГОЛ ЕПИЛИРАН “МЪЖ”, КРЪШНИ ДВИЖЕНИЯ, ПОКРИТ Е С ТЕЧЕН ФЛУИД, КЕФИ СЕ И МИНАВА ПОД ДЪГАТА... Алоооооо... Служба събуждане ;D ;D ;D

ПП: Ето ви едно показно. Отваряте на своя отговорност!
http://ny-image1.etsy.com/il_fullxfull.197116509.jpg

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #31 -: Февруари 24, 2012, 23:55:27 pm »
Милко е образец за красота, тъй че аз нямам проблем с рекламата  ;D ;D


::)

И аз не виждам нищо сексуално в тая реклама..Гол е.Е и?
« Последна редакция: Февруари 24, 2012, 23:57:05 pm от konstantin2007 »

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #32 -: Февруари 25, 2012, 11:31:47 am »
Опитайте се все пак да мислите по-критично. Има символи, които се налагат с двойно, тройно, четворно значение и хората често ги използват неволно, без да са наясно с всички значения.
Дъгата е такъв символ. Това, че е символ на ню-ейджа и лгтб или както е там движението (на което аз по принцип не съм противник), не значи, че всеки мисли за това като я използва. Като бях малка за мен дъгата значеше, че мечката се жени все пак. За други може да значи, че някой лепрекон си заравя гърнето със злато и тъй нататък.
Дъгата, водата и т.н. могат спокойно да символизират живителната сила и красотата на природата. Оттам съвсем логично се асоциират със здравето. Никак не съм привърженик на използването на лекарства, освен в случаи, в които няма друг начин, или примерно човекът е скептичен към другия начин и не иска да го прилага (всеки е свободен да се разпорежда със здравето си). Преди няколко дни бях на гости и телевизорът работеше, та го загледах - през 5 минути по 15 минути реклами като сигурно към 2/3 бяха само на лекарства). Това е ужасно, но всеки си прави сметката да гледа ли телевизия, как да я гледа и изобщо как да си живее живота.

Освен това. Има огромна разлика между естетическа голота и пошлотия. Милко има прекрасно развито тяло и за мен е удоволствие да го гледам. Говоря за естетическа наслада. Не се виждат открито външни полови органи.
Пошлотия ще е ако има някакъв фалически символ - хот дог, бутилка спрайт, пистолет, ала бала. Не е нужно изобщо да е гол. Подобни реклами въздействат на подсъзнателно ниво.
Няма никаква препратка директно към какъвто и да е секс в рекламата, поне аз не видях. Иначе даже ѝ давам точки, ако дразни хомофобите.

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #33 -: Юли 02, 2012, 08:42:13 am »
Разходките са хубаво нещо :D
Ето ти реклама за "пример" 8)

http://www.mnogozle.com/video13064_svurshvai-bavno-svalqi-burzo.html

Неактивен deso

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #34 -: Декември 22, 2012, 11:08:55 am »
Здравейте. Хайде да направя и аз една реклама на едно наше родно произведение на изкуството.  :-X

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #35 -: Декември 23, 2012, 08:36:45 am »
Пичове, ще прощавате за откровението, но програмата явно работи перфектно при вас. Трябва ли тоя от клипа да ви удари с чепа по главата та белким усетите, че има нещо съмнително във въпросната реклама! Толкова ли сте заети с “виталната сила” и “пръцкането” че не виждате очевадното? Пръцкане ли... хммммм... без коментар :P Хайде сега по същество. Какво имате там: гол епилиран мъж, прави кръшни движения, покрит е с течен флуид, кефи се и накрая минава под дъгата! Да повторя ли:

ГОЛ ЕПИЛИРАН “МЪЖ”, КРЪШНИ ДВИЖЕНИЯ, ПОКРИТ Е С ТЕЧЕН ФЛУИД, КЕФИ СЕ И МИНАВА ПОД ДЪГАТА... Алоооооо... Служба събуждане ;D ;D ;D

ПП: Ето ви едно показно. Отваряте на своя отговорност!
http://ny-image1.etsy.com/il_fullxfull.197116509.jpg
To сега не знам дали има въобще млад мъж, който не се епилира, но това не значи че сме педали.

Неактивен elenabg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re: Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #36 -: Юли 03, 2013, 13:05:53 pm »
http://highviewart.com/articles/view/13
Някои го предпочитат горещо от Бисер Костадинов


Не успях да копирам картинките

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #37 -: Юли 04, 2013, 23:11:45 pm »
Винаги съм си мислел, че подаряването на картина с поприкрито любовно - не сексуално - послание на "избрания"/ "избраната" е добър начин за признание.
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен peppone1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #38 -: Юли 21, 2013, 15:13:48 pm »
Целта на сексуалните послания е да събудят животинските инстинкти в човека, за да превърнат хората в едно стадо, което по-лесно се пасе. Това възпитават рекламите, че човек трябва само да яде и да прави секс?

Неактивен strelica

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #39 -: Август 05, 2013, 18:44:56 pm »
Ето на какво попаднах при едно от редките ми посещения в МОЛ-ове, и не къде да е - а в коридора към тоалетните.  Докато с кеф пъпъликам натам, с торбичка пълна с четири нови книги от намалението, очите ми срещат хитоватааа лятна продукция! която е:



Как да я пропуснеш :unknown:

ПС: едва ли е много нужна отбелязка, но все пак - fu*kтрисата много ми напомня на Бийонсе в погледа


Неактивен lubricant

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Re: Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #40 -: Август 07, 2013, 14:52:59 pm »

Това е лъжичка за детско кисело мляко Данонино, което се замразява в камерата и се превръща в сладолед. След това детето може да си оближе сладоледа докато стигне до лъжичката, играеща ролята на клечката на сладоледа. Някой вижда ли нещо нередно или съм се сдухала от конспиративни теории за сексуални манипулации на детското (и не само) подсъзнание?

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Сексуалните послания в рекламата
« Отговор #41 -: Август 07, 2013, 19:08:09 pm »
[или съм се сдухала от конспиративни теории за сексуални манипулации

Сдухала си се.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27