Автор Тема: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !  (Прочетена 25667 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #15 -: Септември 05, 2005, 01:08:12 am »
Как да са ги отклонили? Поясни се.

operator

  • Гост
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #16 -: Септември 05, 2005, 12:27:46 pm »
По повод на върнатите хиляди войници в САЩ. Логично е когато противникът е отслабен да атакуваш, нали?А да сте чули в близките дни за взривове и атаки в Ирак? Някак нелогично действуват иракските "терористи"...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #17 -: Септември 06, 2005, 21:04:47 pm »
Храста поискал план "Маршъл" - ахехахеха. Ама не разбрах дали точно той или други са решили. И дали наистина ще стане. Някой да казва ако има инфо ;)

tarikkat

  • Гост
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #18 -: Септември 07, 2005, 01:04:59 am »
И аз оставам със странното чувство че нещо приближава - ако наистина имат контрол над времето защо допуснаха да ги помете урагана. Къде объркаха сметките и защо толкова бързо отзоваха войниците?
Нещо не се връзват нещата
Америка започва да губи и да поема последиците от действията си - интересното в случая че и тя остана изненадана ;D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #19 -: Септември 07, 2005, 02:08:50 am »
Дали пък в момента не наблюдаваме един експеримент там.Останали са само бедните. И се експериментира как реагират масите в критични ситуации и най-вече как се отразява внеапното спиране на хипнотичните внушения на  дадена част от хората...Ефектите са видни...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #20 -: Септември 07, 2005, 03:44:58 am »
Урагана беше направен от тях. За да имат оправдание да въведат военен режим. Не забравяйте, че района, където се случва това е населен предимно с чернокожо население. Да не забравяме също така, че и една от целите им е да намаляват населението на Земята. А главната им цел, само те я знаят...

tarikkat

  • Гост
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #21 -: Септември 07, 2005, 16:12:07 pm »
ГОЛЯМ ЕКСПЕРИМЕНТ
Но си е на техен терен това ми е забавно От 11 Септември 2001 започнаха да реализират филмите си
Винаги съм споделял че те са единствената "нация" която мрази земята си. С всичките филми които творят - то не беше вода, огън, военни истории извънземни нападения...Реалността определено не им е много забавна. Но според мен те провокират енергиините системи отвсякъде
 ;)

Атила

  • Гост
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #22 -: Септември 09, 2005, 11:33:20 am »
издавиха негрите - ми сиа кой ша бачка ?

tarikkat

  • Гост
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #23 -: Септември 09, 2005, 12:22:05 pm »
За какво са лотарийните емигранти Американците  ;Dопределено няма да си цапат ръчичките

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #24 -: Септември 09, 2005, 14:00:50 pm »
Един приятел - замина преди около 2 години в щатите със спечелена зелена карта ми каза - "местните тук ни викат Жертвите на Зелената Карта". Аз лично никога не съм бил там, но той ми разказа че имало страхотна негативна разлика от това което гледаме по филмите и реалността. Също така негови близки, които са там от десетилетия са му казвали, че нещата страхотно са се влошили през последните 10 - 15 години. Както за емигрантите, така и за местните. Но за това пък пропагандата се е увеличила тотално. От новините, до холивудските филми и училищата. Но всичко било така изпипано, че местните (мнозинството) не се усещали, а останалите ги приемали за нещо средно между ексцентрици и кандидат терористи. Макар, че споделям чуждо мнение смятам, че е полезно, тъй като е поглед от вътре на тяхната реалност на човек от вън.
И сам войнът е войн!

tarikkat

  • Гост
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #25 -: Септември 09, 2005, 14:42:59 pm »
Това не е нищо ново под слънцето. За съжаление по голяма част от хората пробвайки да имат по добър живот попадат в най големия капан на Америка
По умните отдавна отиват в други страни където могат да се развиват ;D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #26 -: Септември 10, 2005, 03:07:54 am »
Това е най-гнусната и гадна държава в целия свят. Ако хората там бяха с всичкия си щяха да емигрират на по-добро място. Хората там са пълни развалини, не мога да си обясня невероятно високото самочувствие което имат, затова, че родината им е СЕЩ(съединени еврейски щати). Не мога да я дишам тая...дупка!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #27 -: Септември 10, 2005, 13:03:49 pm »
Преразказвайки наблюденията на мойто приятелче исках да подчертая, че там нещо се е раздвижило преди 10-15 години и набира скорост. Не че не съм съгласен с другите мнения по- горе. Нещо става там и набира все повече скорост. Разраства се. Всеизвестна истина, е че икономиката им е в рецесия през последното десетилетие. Имайки пред вид моща и властта на банкстерите такова нещо не може да е неуправляемо и появило се независимо от тях и въпреки волята им. След разпадането на СИВ и Варшавския Договор, САЩ станаха единствената свръхсила. От вкарването на  САЩ в рецесия и то точно когато се изживяват като световен жандарм си правя заключенията че:
1. Предстоящите икономически депресии ще доведат до тоталитарно (военно - политическо) управление там и като последствие в целия свят.
или
2. Банкстерите си местят държавата другаде.
или
3.Междуусобни войни между техните си фракции.
или
4. Външна на тях сила, която ако не по- голяма от тях, поне равностойна им слага прът между спиците. При това без да излиза явно на сцената.
Кое ли е вярното...........?
И сам войнът е войн!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #28 -: Септември 10, 2005, 17:23:11 pm »
САЩ винаги е била на второ място за тях. Европа е важната. СЕЩ (asdfghjkl ;)) я ползваха като временна спирка. В момента отново се завръщат към Европа. Най-вече Германия, Италия, Испания, Швейцария. И ние сме в кюпа - няма как :(

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Какво става в Ню Орлеанс ? Експлозии се чуват навсякъде !
« Отговор #29 -: Септември 11, 2005, 02:40:49 am »
Да се пробват щом им стиска. Аз ще ги чакам.  :-*
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27