Автор Тема: Земният живот. Познанието,любовта,истината и добротата като основна  (Прочетена 9100 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Цитат на: sedere
Не е нужно на никой нищо да му доказвам, които има желание и сам ще разбере нещата, че са такива. И теорията не е моя!

Ok!
След като теорията не е твоя и и липсват доказуеми лични  факти по отношение на едновременните инкарнации по епохи , с подробности за описание на всяка една отделна инкарнация на съществуване – за мен лично отпада или остава като субективен фактор, приравняващ я с еквивалент на останалите теории за съществуване.
В този случай те съветвам след като нямаш необходимите знания, доказателства и личен опит за дадена теория и не можеш да я защитиш или обориш от собствена позиция, да не я използуваш като "критика" към някого на когото не можеш да дадеш доказуеми факти за (не)твоята теория, опитвайки се да го убедиш че е твоя.


Цитат на: sedere
И както от скоро съвсем се убедих не всички са хора с висш аз ами има и ОП(органични портали).

И как стигна до това откритие... :)
А к'во ще кажеш за група ОП(органични портали), създадени от Висш Аз, изпълняващи определени функции и дейности в зададена програма.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27