Автор Тема: Снимано извънземно на телефон...  (Прочетена 9776 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fisk

  • Гост
Снимано извънземно на телефон...
« -: Март 31, 2006, 23:57:03 pm »
Ами чудех се дали да ви го пускам, но реших че струва. На това видео се вижда как двама мексиканци на около 20 год. играят футбол в една задънена, типично квартална улица, в един момент едното момче изпусна топката и докато вървеше към нея точно в този момент се вижда как един силует със фигура на „сив” се показва със леко вдигната напред несъразмерно за нормален човек ръка, фигурата е в отличим сив нюанс. В предвид, филмът е сниман с камера на телефон, нощем, ограничени кадри с ограничен набор от цветове от страна на камерата и светлината, доста му бъзиках кадрите на фотошопа, но при този ощетен материал нищо не направих. Може всичко да е било, само мога да кажа че материала е цял. Този филм се появи почти на всякъде по по-известните НЛО форуми преди малко повече от месец и доста се шумя, поради самата възможност за заснет извънземен, не толкова заради качеството. Филмът го определят като 40% вероятен.

/Вгледайте се много внимателно точно когато момчето тръгва за топката... 
/там където съм го заградил в червено е случая.

fisk.data.bg/alien.rar
« Последна редакция: Април 01, 2006, 23:47:23 pm от Horus »

Дъвиан

  • Гост
Отг: Снимано извънземно на телефон..
« Отговор #1 -: Април 01, 2006, 00:08:08 am »
Мдаа, доста интересно филмче. Едно не ми харесва - когато момчето отива за топката се движи прекалено бавно, едвам едвам върви към топката. Сякаш за да насочи вниманието ни.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #2 -: Април 01, 2006, 23:48:50 pm »
Абе това ли било бреееее...
Този филм го гледах още преди месец и половина над 20 пъти и се изкьорих и нищо не можах да разбера!!!
Добре че си го оградил в кръг, че да разбера за какво става дума...

Хмм... ::) ::) ::)

Може да е кукла-постановка на момчетата.
Въпреки това, едното се развиква и изглежда доста притеснено...

::) ::) ::)
« Последна редакция: Април 01, 2006, 23:54:00 pm от Horus »

virtual

  • Гост
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #3 -: Април 02, 2006, 19:14:25 pm »
И както винаги тези филмчета са с лошо качество така че да не може да си личи човешката намеса.

virtual

  • Гост
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #4 -: Април 02, 2006, 19:15:45 pm »
На мен ми прилича на Мечо Пух. ???  :D

fisk

  • Гост
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #5 -: Април 02, 2006, 20:09:10 pm »
Не е както винаги, 99% от НЛО наблюденията стават случайно и от любители с любителски инструменти, по време на почивка, барбекю, или просто фемили шотс , при не фиксирана камера когато обекта е на 5-10км. разстояние най-малкия мл. мръдване на камерата и отива на кино филма, ако искаш истинско доказателство ти трябва нещо от рода на SONY HDTV camcor която снима с резолюция 1280 х 1024 директно върху собствен харддиск и има 100х зуум плюс възможност заа допълнителен, цената е 8хил. долара и на дали някой ще тръгне с нея по планините и „горещите места” ;D. Най-добрите доказателства са от фотокамери и тепърва ще стават по-добри поради поевтиняване на техниката и по-високата производителност, също това е и причина повечето документи да са от западни страни поради техния висок стандарт на живот и притежаване на камера от всеки не е проблем.. А по темата ясно съм описал как е сниман филма. :) 

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #6 -: Април 02, 2006, 21:44:23 pm »
На мен ми прилича на Мечо Пух. ???  :D

Ха-ха-ха :P :P :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #7 -: Април 07, 2006, 12:43:58 pm »
Е вие предполагам неочаквате НАСА  да извади дигитални снимки с огромна резолюция на извънземни и да ги пусне за масов даунлоуд  :P :P
« Последна редакция: Април 07, 2006, 17:21:30 pm от Alien »

Eon

  • Гост
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #8 -: Април 07, 2006, 12:55:29 pm »
А от твоите думи в ушите на НАСА....
 :P :P

Ще черпя ако стане...

virtual

  • Гост
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #9 -: Април 08, 2006, 18:27:34 pm »
За мен това са ПРОВОКАЦИИ ЗА ДА СЕ ВЯРВА В НЕЩО. И колко са верни сам съдя по това, че допускат много грешки, които са явни и могат да се видят с просто око.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #10 -: Април 08, 2006, 23:38:27 pm »
Ами има си изследователни, има си техника - нещата се проучват и така се стига до решение дали е мистификация - жалко, че ние не знаем какво става по лабораториите...

Неактивен heretic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #11 -: Април 08, 2006, 23:56:28 pm »
На мен повече ми прилична на пълна измама,защото  "човечето" не се показва цялото,а само тъпо си вдига и свлая ръката сякаш им каза "Здравейте пичове,върви ли футбола".Мн мн измислено и то тъпо за да е истина.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #12 -: Април 09, 2006, 03:28:11 am »
И на мен ми се струва, че е фалшиментос. Иначе реакцията на момчето изглежда доста естествена. Отива спокойно да си вземе топката, като го раздава леко гъзар. Навежда се да я вземе и в тоя момент нещо изниква зад ъгала. Момчето го вижда и ако забележите има един малък момент на вцепеняване (за около секунда или две) после момчето изпада в паника и изчезва. Съмняваме само извънземното, държи се доста странно (за извънземно). Дига си ръката като в някой стар филм на ужасите и главата му не се вижда добре и не може да се определи дали е истинска или факе. По-скоро си мисля че извънземното е фалшиво.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #13 -: Април 27, 2006, 14:31:44 pm »
на мен ми изглежда все едно посяга с език или хобот. кадрите са много зле
Елементарен човек!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Снимано извънземно на телефон...
« Отговор #14 -: Май 06, 2006, 00:55:56 am »
Разпит на пришелец от Сивите в зона-51.

http://www.aukhouse.net/arvenier/u18.rmm

Файлът се отваря с Real Player
« Последна редакция: Май 06, 2006, 00:58:57 am от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27