Автор Тема: Непрочетени теми  (Прочетена 3317 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Glarusman

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 120
Непрочетени теми
« -: Април 02, 2006, 00:29:13 am »
   Става въпрос за картинката (зъбното колелце) пред разделите. Сиво е като няма нови теми или отговори и е синьо ако има. До колкото си спомням обаче имаше и средно положение (силно се надявам да е имало а не да съм го сънувал щото иначе този пост е безсмислен) бледо синьо. То ставаше когато в раздела има непрочетена тема или отговор, но този отговор не е в темата която се появява отдясно на името на раздела  като най-скорошно отговорена (спи ми се не мога да обяснявам добре). Тоест като си кликнеш бързия линк за най-скорошно отговорена тема, ако някой е отговорил преди това в друга става бледо синьо, а ако само в тази има нов отговор става сиво.Така е много яко понеже като отвориш форума си щракаш бързите линкове и после с един рефреш виждаш дали има и други теми отговорениза които вече трябва да ровиш по темите.

 Та проблема ми е следният. При мен вече има само синьо. Тоест така като прочета най - скоро отговорената тема и ми се отбелязва че няма повече а вътре в раздела има и други непрочетени отговори. Въобразявам ли си или е наистина така?
I'm seeking for the light, but I always move into the shadows.  The destiny of every Guru, is to be a

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Непрочетени теми
« Отговор #1 -: Април 02, 2006, 00:34:51 am »
Това ми беше един от първите въпроси, като сменихме версията на форума :D

Да, но бледосиньо ставаше, когато имаше нов отговор в подраздела на раздела (ако не се лъжа).
Това беше при старата версия на форума. Можеш да си с нея ако желаеш - виж в настройките ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27