Автор Тема: Вампири!!!  (Прочетена 16757 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Вампири!!!
« Отговор #30 -: Януари 14, 2010, 15:55:52 pm »
meander , май само мацки сънуваш .Това в кръга на шегата , но и на мен ми се е случвало от някои хора да имам неприятно чувсво без да имам някакъв пробем с тях .
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Вампири!!!
« Отговор #31 -: Януари 14, 2010, 17:07:07 pm »
 old4 Здравей.
Цитат
meander , май само мацки сънуваш
  :o
Какви мацки, какви пет лева олд.  ???
А ако смяташ за мацки тия с острите високи шапки, аз не ги смятам и даже не ги сънувам.
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен skamandar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Вампири!!!
« Отговор #32 -: Януари 15, 2010, 01:28:39 am »
мерси за отговора meander
а да имаш някаква идея как да ги откажа да ме търсят? В смисъл идеята да съм несъзнателна жертва ... някак не се възприемам в тая роля. А се си мисля че жертвата сама си е виновна че е жертва  :(
какво мислиш че такива паразити ги привлича? аз не съм оказвала съпротива, както споменаваш, значи е нещо друго :unknown:
аз сама съм си виновна, ама не осъзнавам защо..

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Вампири!!!
« Отговор #33 -: Януари 15, 2010, 12:38:11 pm »
skamandar
Здравей. По писането съдя че си жена.Учудващо е че ти се е случило,жена си...Има вероятност някой да те "работи".Всички "енергийни" същности са наясно с опасноста при обработка на жена.Несъгласието ви е природна дарба,не се съгласявай с нищо но си слушай интуицията. Несъгласната жена е като заключена крепост.Обърни внимание на наричането,и как се защитава от такова.Препоръчително е да обърнеш внимание на "женска" работа, дет са казва до изпотяване.Голяма роля в защитата ни и играе и обичта,колкото повече толкова по добре.А ако имаш патрони зареждай картечницата дет са вика стискай очите и интуитивно ще ги намериш.Горко ще съжаляват че са се захванали с жена.При жените проблемите са че позволяват да ги наричат,оттам ги пробиват и работят.Възможно е и в семейство или около семейството ви да има енергийни вампири.Внимавайте кого каните у дома си.Виждаш ли енергиите,като цвят?И в други постове съм предупреди че ще минат на стария начин очи в очи.Защото все по трудно им става да работят енергийно от разстояние.Живи и здрави. :hi:
П.П.Използвай такива моменти да задаваш въпроси към Дева Мария.Надявам се да си Българка и да си кръстена.Не мисли за страх внушение е ,жена страх няма.Ако видиш зора карай по мъжки с вашта мама и изразително. :blush:
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 19:25:21 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Вампири!!!
« Отговор #34 -: Януари 15, 2010, 21:39:23 pm »
meander,какво значение има дали вижда енергиите по цвят някой или не?
Това с псуването действа,но само на някои вампири,други бих казала,че дори се забавляват от това да ги нарича човек "цветущо".
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 09:23:42 am от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Вампири!!!
« Отговор #35 -: Януари 15, 2010, 22:41:51 pm »
Blue|_Star   ;)
Цитат
meander,какво значение има дали вижда енергиите по цвят някой или не?
Мисля че въпроса е към друга жена.А тебе да те питам ти защо ме пита в един пост за цвета.
Цитат
Искам да попитам и за цвета на аурата-по какви критерии един вампир си избира жертвата?
Аз мисля че ти я виждаш,което е нармално за жена.Или поне въпроса в поста ме наведе към тази мисъл.
Цитат
Това с псуването действа,но само на някои вампири,други бих казала,че дори се забавляват от това да ги нарича човек "цветущо".
Дали?Доколкото съм информиран щитовете които са си направили не могат да ги предпазят от майките им.Така че издавайте ги на майките им и по възможно по изразително.Изразително и цветущо има голяма разлика в енергийността.Щветущо клони към неуважение(гавра),докато в изразително има чувство и обич.

skamandar  
Ако още не виждаш енергиите в цвят има вероятност да си много близо и те работят за това.За да ти пречат или да те използват.Но жена си, ако не си съгласна ще си гризят гъзовете.
Живи и здрави. :hi:
П.П. ;D  Жената ако може да псува изразително, то тя си има на разположение патрони за картечницата.Но това е за крайна нужда,иначе си носи отговорността.Руснаци са изследвали псувните ни и освен другите качества са забелязали че правят нещо като предпазна аура. :blush:
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 00:02:02 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Вампири!!!
« Отговор #36 -: Януари 15, 2010, 23:02:16 pm »
Да, в псувните има доста енергия и вибрациии в зависимост от интонацията и силата на звука. А ако са в съчетание и с чесън (ако сте га консумирали скоро) вампирите направо изпадат в паника и бягат надалеч.
Тряя да направят дезодоранти с мирис на чесън  ;D ще действат като парализиращи спрейове за вампири.Само да не се сетян да сложат маски, или каски ;)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Вампири!!!
« Отговор #37 -: Януари 16, 2010, 05:36:35 am »
skamandar Да такъв е.И аз съм имал "посещения" на такива.Различил съм два вида:
1.Едните те ти изкарват акъла и те "карат" да се бориш.И така ти отнемат енергия,оприличават се на кошмари.
2.Гледат да не ги усетиш.И може да ти се представят като сън с познати хора и що годе приятен сън.Даже и може да те докарат до съгласие.А по често мълчанието за тях знак на съгласие.
Всеки е различен и си търси сам начина, но несъгласието помага да си защитиш личното пространство.Живи и здрави. :hi:
П.П.Третия вид се характеризира с енергийно тяло.И ако се противиш може ида използват насилие(обездвижват те).Все едно някой те държи за ръцете.
Може да е било сън.
Навремето ми се е случваше да се събудя (уж) и да виждам някои промени из стаята (дори и същества). А после се оказва, че продължаваш да спиш.
Даже може да се събудиш 4-5 пъти подред, и все да се оказва, че всъщност още спиш ...

Но дали тия същности, които сънуваш не са всъщност реални, дори и това да е сън, това не знам.

А иначе вамприри и аз не вярвам да има.
Дори и да е имало някакви хора, дето да пият кръв, то със сигурност не са имали тия свръхестествени способности. Просто най-обикновени хора, дето към основната храна си добавят и малко кръвчица.
Даже най-вероятно е много полезно ... (чисто физически ...)
Аз лично не бих опитал, но факт е, че тези теми са табу.
Най-вероятно все пак се добавя малко по-голяма сила от кръвта, но в рамките на нормалното. Също както от някои други силни концентрирани храни.
А в Китай било специалитет да се ядат новородени бебета, или дори зародиши на абортирали в късни месеци.
За какво си говорим ... безбрежна е широтата на човешките съзнания ...
И после китайците били голяма работа ... дрън дрън. Малки душици са, 99% и повече.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Вампири!!!
« Отговор #38 -: Януари 16, 2010, 20:31:26 pm »
Blue|_Star   ;)Мисля че въпроса е към друга жена.А тебе да те питам ти защо ме пита в един пост за цвета.Аз мисля че ти я виждаш,което е нармално за жена.Или поне въпроса в поста ме наведе към тази мисъл.Дали?Доколкото съм информиран щитовете които са си направили не могат да ги предпазят от майките им.Така че издавайте ги на майките им и по възможно по изразително.Изразително и цветущо има голяма разлика в енергийността.Щветущо клони към неуважение(гавра),докато в изразително има чувство и обич.

skamandar  
Ако още не виждаш енергиите в цвят има вероятност да си много близо и те работят за това.За да ти пречат или да те използват.Но жена си, ако не си съгласна ще си гризят гъзовете.
Живи и здрави. :hi:
П.П. ;D  Жената ако може да псува изразително, то тя си има на разположение патрони за картечницата.Но това е за крайна нужда,иначе си носи отговорността.Руснаци са изследвали псувните ни и освен другите качества са забелязали че правят нещо като предпазна аура. :blush:
А,сорри,не помня кога съм питала за цвета точно пък тебе,хах.Явно е от годините.  ;D
А инак пак успя да ме разсмееш.Ако си си имал работа наистина с енергиен вампир,не знам каква информация имаш или не,но определено нито изразителното псуване,нито истински патрони на картечница ще те спасят.Да може да разсеят или развеселят този,когото псуваш,но нищо друго.И щом псувните ни правят предпазна аура,аз ти предлагам meander,пробвай да си отгледаш две растения-едното му пускай предимно класическа музика,а на другото всеки ден псувни-е,сам ще видиш резултата.Но всеки си привлича това,което и излъчва.А щом някой се предпазва със псувни-лелеле,още повече,ако смята,че проблемът е във вампирите,жените или Йети.
Сорри,за офтопика,но просто не се сдрържах.Но наистина темата за вампирите е интересна и още веднъж се извинявам,че я разводних.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Вампири!!!
« Отговор #39 -: Януари 16, 2010, 22:07:43 pm »
Blue|_Star   ;D
Цитат
Искам да попитам и за цвета на аурата-по какви критерии един вампир си избира жертвата?
Не знам дали това е въпрос или съм се заблудил.
Цитат
Ако си си имал работа наистина с енергиен вампир,не знам каква информация имаш или не,
Доста се чудят на езика който използвам,не се косете.Използвам преносен смисъл за да съм в безопастност или поне така си мисля.Всеки сам си събира опита и си го ползва.
Цитат
И щом псувните ни правят предпазна аура,
Мисля че уточних че е изследване на руснаците.
 ;D
Цитат
пробвай да си отгледаш две растения-едното му пускай предимно класическа музика,а на другото всеки ден псувни-е,сам ще видиш резултата.
Дядо гледаше магарица и само я псуваше.А тя все по-хубава ставаше за разлика от магарицата на комшията. :blush:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27