Автор Тема: Нова Германска Медицина  (Прочетена 54348 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Jumper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Нова Германска Медицина
« Отговор #90 -: Април 26, 2009, 10:15:34 am »
Благодаря ти Тина  :)
Мен също ме вълнува този въпрос за еволюцията .Но ако  допуснем ,че ние не сме продукт на еволюцията ,а наследници на извънземе разум ,то те пък как са се пръкнали ,ами цялата Вселена ,Космическото съзнание или т.нар Бог .И какво има отвъд Вселената.

Ще се върна отново на вирусите.
Аз също съм по склона да мисля ,че така наречените вируси са част от нас самите.
Вириона е извънклетъчна форма на вируса ,която не е активна.
Поне аз не успях да намеря снимка на вириона .
Виждал ли е някой снимка на вириона ,и ако може да не е цветна.

%00  в Теорията за токсините на ГНМ , се потвърждава твоето заключение .
Хората запознати с вредата на токсичните и канцерогенните вещества най-често заболяват от рак .
А, че медиите имат голям принос за разпространение на епидемиите това е абсолютно вярно.Как може да се обявява епидемия при две разболели се деца от менингит.
Всяка майка ,знае колко е страшен менингита ,представете си паниката и страха и при такава новина.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Нова Германска Медицина
« Отговор #91 -: Април 26, 2009, 16:14:21 pm »
Всяка майка ,знае колко е страшен менингита ,представете си паниката и страха и при такава новина.

О ДА Jumper! Нацели точно чувството ми за вина! Аз бях една от тези майки стриктно следвайки съветите на лекарите и .... даже си ваксинирах децата за менингит! (За което сега естествено много съжалявам!)

Добре де - да се върнем на моя опит и как намерих ГНМ, защото аз не мога и не искам да споря за неща които не знам. По времето на моя конфликт докторите намериха бактерия, а не вируси - даже мога да потърся точно каква беше, но започваше с Е, цифри и прочие - не мисля, че някой може да разбере нещо...

Неактивен Jumper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Нова Германска Медицина
« Отговор #92 -: Април 26, 2009, 18:38:31 pm »
Тина ,извинявай не съм искала да събудя чувството ти за вина.Ако това ще те успокои ,не си единствената.Аз също съм майка.
Мисълта ми беше за това ,как медиите ни манипулират.

Тина ,събуди ми любопитството ,може ли да ни разкажеш повече за твоя опит с ГНМ.

Неактивен nena

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Нова Германска Медицина
« Отговор #93 -: Септември 26, 2009, 18:10:50 pm »
Да се върнем сега към темата! Доколкото си спомням последния въпрос преди да се рагорещим беше "Ако в основата на всички заболявания и специално туморите стои психична причина, как се обясняват епидемиите?"  Коментари?  8)

Кажи някоя конкретна епидемия....



P.S.Възниква и oще един въпрос,който няма общо с темата-защо точно в Мексико? :-\


Защото в Мексико се намира(ше) най-голямата свинеферма в света!!!



п.п. Вече има сайта на български - http://gnm-bg.com/
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 18:15:14 pm от nena »

Неактивен Интуиция

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re:Нова Германска Медицина
« Отговор #94 -: Декември 04, 2009, 00:07:26 am »
Ох, 15 пъти поне съм го чела сайта, но така и не намирам отговор за диабета си. Не се връзва. То е ясно, че има конфликт, ама какъв и как да се разреши ???
Р. Далке е много по-разбираем.
Изобщо колкото по-малко се страхува човек  и не му пука, толкова по-здрав ще бъде :yes:

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Нова Германска Медицина
« Отговор #95 -: Декември 06, 2009, 19:46:13 pm »
Ох, 15 пъти поне съм го чела сайта, но така и не намирам отговор за диабета си. Не се връзва. То е ясно, че има конфликт, ама какъв и как да се разреши ???
Р.

Аз открих, че не се връзва защото кинфликтите са като лавина - един стартира нещо, но и други се възпламеняват и картината се замъглява. Най-добрия пример който мога да дам е скандал в семейството, където единия или другия родител страда (е жертва на партньора), но конфликта засяга и децата - така, че се получава конфликт родител-дете, после пък се получава териториален конфликт в семейната война и .... се сриваш отвред!  :---

Неактивен Интуиция

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re:Нова Германска Медицина
« Отговор #96 -: Декември 10, 2009, 17:50:51 pm »
Ааа, сега вече ми просветна ;). Благодаря, ТИНА!!!
Ще имам тема за мислене утре ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27