Автор Тема: Вампири!!!  (Прочетена 16824 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Вампири!!!
« Отговор #15 -: Декември 19, 2009, 18:59:31 pm »
Здравейте.Поздравления за темата,много е актуална.Ако приемем че кръвта ни е синоним на енергия,то вампирите които пият кръв се хранят с нашата енергия поради това че тяхната е недостатъчна или не могат да сия произведат >:(.И друго при суровоядството(кръвопиенето)се придобиват силата и знанието на донора,но това е било навремето.Поради развитието на човечеството (не поради еволюцията)това става все по трудно за тях(вампирите),въпреки че са си организирали румсервиз(световната организация по кръвопреливания),което е конщунство.Единствено правилно е кръвопреливания по 1 кръвна линия или в краен случай от универсален донор.Кръвосмешението води до израждане включително и при кръвопреливане.Вече има и друг вид вампири които наричаме енергийни,това е новата им генерация и те се справят по успешно от стария вид.От новия им вид професионалистите им са с сини очи с оттенък който е индигов.И са професионални психолози и безпогрешни крадци на енергия.Как са се "справяли" с този проблем в по-стари времена, истината за тях нещо което те и досега не могат да преодолеят и това че хората им обръщат гръб.Всяка атака в гръб е грубо нарушение на законите на Вселенат,Живота и Майката земя.И при животните и при хората обръщане с гръб означава че не желаем конфликт,битка, война и сродни на тях действия.При обръщане с гръб ние заявяваме нашата свободна воля че не желаеме конфликти,живота е живот кротък и спокоен а не битка за оцеляване.А горчивия факт е че вампиризма е много разпространен защото нехаем и не казване истината,или казано по просто ние самите им създаваме хранителна среда.Не е нужно да казваме гласно истината защото истината е крайната ни мярка да се предпазим от тях,защото ако не я кажем когато трябва ние ги съдим а нямаме право.Изразяваме ли си нашето несъгласие вътрешно и то истинно то нашето несъгласие ако сме го изразили правилно ни променя аурата и тя ни пази от тях,защото главното свойство на аурата ни е да ни пази от вредни за нас неща и ние я ъпдейтваме постоянно с постигнати от нас знания и умения претворени в дела чрез нашия труд и морал.Вампирите си избират жертвите по аурите и нападат винаги на сигурно защото и на тях нападението им коства много енергия и ако се издадат то хората се предупреждават един на друг и вампира скоропостижно може да вирне краката.Живи и здрави.Предупредения човек е наполовина предпазен другото си зависи само от него(знаия опитност морал дела) :hi:
Радвам се,че не съм единствената "луда" в света.Това за цвета на очите,срещала съм няколко такива "човека",но не са ме докосвали.Може би е интересно да спомена,че вампирите имат интересен вид на комуникация.Честно казано повече ми допада от нашта,но това е въпрос на лично мнение.Любопитно ми е как се предупреждават повечето хора,след като доста хора(според мои наблюдения)отричат вампиризма,било този от филмите или енергииния.
Искам да попитам и за цвета на аурата-по какви критерии един вампир си избира жертвата?Знанията,опита,морала и делата определят човека сега,но нима не е много кофти за някой да се храни с човек,който има малко знания,опит,почти никакъв морал?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Вампири!!!
« Отговор #16 -: Декември 19, 2009, 21:26:12 pm »
.....
Знанията,опита,морала и делата определят човека сега,но нима не е много кофти за някой да се храни с човек,който има малко знания,опит,почти никакъв морал?
Доколкото знам за енергийните вампири нямат значение знания,опит,морал те се хранят с енергия и не ги интересува каква, колкото по-силна е енергията толкова е по добре за тях.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Вампири!!!
« Отговор #17 -: Декември 20, 2009, 00:16:27 am »
.....
Знанията,опита,морала и делата определят човека сега,но нима не е много кофти за някой да се храни с човек,който има малко знания,опит,почти никакъв морал?
Доколкото знам за енергийните вампири нямат значение знания,опит,морал те се хранят с енергия и не ги интересува каква, колкото по-силна е енергията толкова е по добре за тях.
Енергийният вампир се интересува от енергия от точно определен тип.
Примерно такава отделяна с раздразнението, страха, отчаянието, омразата, безпомощността и др.
Моралът, знанието и опитът на жертвата нямат значение, доколкото наличието им не е пречка човекът да бъде провокиран да изпита необходимите емоции, които да отделят желаната енергия.
Емоционалното равновесие обаче е непреодолима преграда за енергийния вампир.
« Последна редакция: Декември 20, 2009, 01:02:08 am от Black Adder »

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Re:Вампири!!!
« Отговор #18 -: Декември 20, 2009, 21:25:26 pm »
На кратко: врели-некипели. Вампирите са фолклорен мотив, ако щете наречете го суеверие, за създание от отвъдното, също като змейовете и самодивите от българската култура.
А вие вярвате ли в змейове? Хора порастнете  :writer:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Вампири!!!
« Отговор #19 -: Декември 21, 2009, 11:12:31 am »
На кратко: врели-некипели. Вампирите са фолклорен мотив, ако щете наречете го суеверие, за създание от отвъдното, също като змейовете и самодивите от българската култура.
А вие вярвате ли в змейове? Хора порастнете  :writer:
Здравей,
А не мислиш ли,че за да оцелее едно нещо във паметта на хората,пък било то и под формата на легенда,фолклор,мит и и.т.н.сигурно има нещо вярно?
Змейове,вампири,духове,божества...Във всеки фолклор има истина.Стига да искаш да я видиш.
И защо си склонен да приемеш,че има създания във отвъдното,а не допускаш присъствието им тук?Това е наивно.Също като това да мислиш,че има Бог,но да не допускаш наличието на други същества и цивилизации освен нас.Или пък обратното.Да вярваш в извънземни,но да не вярваш в Бог.
 :hi:
« Последна редакция: Декември 21, 2009, 11:30:04 am от konstantin2007 »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Вампири!!!
« Отговор #20 -: Декември 22, 2009, 00:29:41 am »
Световният опит учи, че във всяка легенда има и частица истина.Въпросът е каква е тя за вампирите.
Може да са били някаква генетична мутация, която е изчезнала в миналото. Унищожена тайно от църквата или някой орден, за да не всява паника у хората.
Съдържанието на фразите "лов на вещици", "горене на еретици и вещици на клади" може да е имало и по-широк смисъл, за който да не знаем. :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Вампири!!!
« Отговор #21 -: Декември 25, 2009, 21:47:43 pm »
Търсех интересни и уникални Коледни картички из сайтовете и вижте на каква попаднах  ;D ;D Тоз дядо Мраз ми се струва, че е вампирясъл, заедно с тез мили мацки? :lol:

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Вампири!!!
« Отговор #22 -: Декември 25, 2009, 23:05:56 pm »
На кратко: врели-некипели. Вампирите са фолклорен мотив, ако щете наречете го суеверие, за създание от отвъдното, също като змейовете и самодивите от българската култура.
А вие вярвате ли в змейове? Хора порастнете  :writer:
Не вярвам в "змейове", ЗНАМ за тях. Разликата е огромна и е много лесно да кажем с лека ръка "тва е глупост - порасни" и да си легнем да спим удобно, ако изобщо НЯКОГА сме се събуждали... Има огромно колкичество по темата, с което съ мсигурен че не си запознат.

Вампирите са също доста реални, но за мен са "мотив" от драконите, по новите поколения.
Цитат
От новия им вид професионалистите им са с сини очи с оттенък който е индигов.
Аз пък не съм енергиен вампир  :)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Вампири!!!
« Отговор #23 -: Декември 25, 2009, 23:14:47 pm »
Мдааа......P.E.A.C.E. има доказателстава колко искаш за Змейове и змийци.
А тоя чичко мраз по горе има май нещо на челото, а и между краката. ;D

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Вампири!!!
« Отговор #24 -: Декември 27, 2009, 14:14:12 pm »
На кратко: врели-некипели. Вампирите са фолклорен мотив, ако щете наречете го суеверие, за създание от отвъдното, също като змейовете и самодивите от българската култура.
А вие вярвате ли в змейове? Хора порастнете  :writer:
Не вярвам в "змейове", ЗНАМ за тях. Разликата е огромна и е много лесно да кажем с лека ръка "тва е глупост - порасни" и да си легнем да спим удобно, ако изобщо НЯКОГА сме се събуждали... Има огромно колкичество по темата, с което съ мсигурен че не си запознат.

Вампирите са също доста реални, но за мен са "мотив" от драконите, по новите поколения.
Цитат
От новия им вид професионалистите им са с сини очи с оттенък който е индигов.
Аз пък не съм енергиен вампир  :)
Ти си опозицията.  ;D
А за съня-понякога е доста изкушаващо да "заспиш" отново,понеже,колкото повече осъзнаваш нещата,толкова "по-нереални" ти се струват,докато,когато "спиш" всичко си е реално.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Вампири!!!
« Отговор #25 -: Декември 27, 2009, 14:28:41 pm »
Мдааа......P.E.A.C.E. има доказателстава колко искаш за Змейове и змийци.
А тоя чичко мраз по горе има май нещо на челото, а и между краката. ;D

На челото има нещо като поизтрит кръст.Но зъбите му си ги бива-типични  ;D
И тримата имат някакви метални брошки на кръста, но не мога да разбера какви са?
Е все пак това е само картичка.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Вампири!!!
« Отговор #26 -: Декември 27, 2009, 14:30:39 pm »
Мдааа......P.E.A.C.E. има доказателстава колко искаш за Змейове и змийци.
А тоя чичко мраз по горе има май нещо на челото, а и между краката. ;D

На челото има нещо като поизтрит кръст.Но зъбите му си ги бива-типични  ;D
И тримата имат някакви метални брошки на кръста, но не мога да разбера какви са?
Е все пак това е само картичка.
Айде сега пък и кръстовете да са свързани с влечугите. ::)
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Re:Вампири!!!
« Отговор #27 -: Януари 01, 2010, 21:09:37 pm »
На челото има нещо като поизтрит кръст.Но зъбите му си ги бива-типични  ;D
И тримата имат някакви метални брошки на кръста, но не мога да разбера какви са?
Е все пак това е само картичка.
Айде сега пък и кръстовете да са свързани с влечугите. ::)

Tук се обърнете към Дейвид Айк - той разбира от влечуги  ;D

Неактивен skamandar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Вампири!!!
« Отговор #28 -: Януари 14, 2010, 05:54:44 am »
Посоката на мисълта ти е вярна..
Може и да съм попадала на вампир от третия вид (или вече тотално съм изперкала от недоспиване). Но случката си изглеждаше доста истинска. Всъщност събуди ме някакъв звук, останах си със затворени очи, със идеята да си заспя пак и да не се разсънвам, но звука продължи (нещо като приплъзване по стената до главата ми), така че си отворих очите в крайна сметка, за да видя, как нещо, подобно на пиявица, бяло, с диаметър 10-тина см. и кръгла уста с малки зъбки по края, се отдръпва от мен, пълзейки нагоре по стената на заден ход. Всъщност го погледах около 4-5 секунди, любопитно, чувах звука от движението му (същия който ме събуди), преди да откача от страх и да се изстрелям от леглото и да побягна към кухнята.  :o
Не знам дали някакво подобно нещо може да убие човек, но ви казвам че бях на косъм от инфаркт след тази случка :unknown:
Някой има ли идея какво може да е това? Дали е енергиен вампир с енергийно тяло или що?

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Вампири!!!
« Отговор #29 -: Януари 14, 2010, 15:31:44 pm »
 skamandar
Цитат
Дали е енергиен вампир с енергийно тяло или що?
Да такъв е.И аз съм имал "посещения" на такива.Различил съм два вида:
1.Едните те ти изкарват акъла и те "карат" да се бориш.И така ти отнемат енергия,оприличават се на кошмари.
2.Гледат да не ги усетиш.И може да ти се представят като сън с познати хора и що годе приятен сън.Даже и може да те докарат до съгласие.А по често мълчанието за тях знак на съгласие.
Всеки е различен и си търси сам начина, но несъгласието помага да си защитиш личното пространство.Живи и здрави. :hi:
П.П.Третия вид се характеризира с енергийно тяло.И ако се противиш може ида използват насилие(обездвижват те).Все едно някой те държи за ръцете.
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 17:03:24 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27