Автор Тема: Странно явление днес  (Прочетена 15806 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Странно явление днес
« Отговор #30 -: Ноември 19, 2009, 16:07:19 pm »
Хм, една е тревата, безброй са имената..
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Странно явление днес
« Отговор #31 -: Ноември 19, 2009, 16:33:23 pm »
Добре, по преживяното:


-"запалих цигара и попитах себе си или нещо което да ми каже."
сама бе написала,че "Човек изживява това което си позволи да изживее.Вярата и убежденията му го позволяват." ако си искала да "навлезеш" в такова състояние което да ти обясни един вид или да ти отговори на питането то това може да е причината да си изпаднала в това положение.


-"Започнах да чувам в дясното си ухо нещо като циклично бим,бум,бум."
случайно да слушаш хаус музика или нещо подобно?да си била преди това на купон където е имало такава музика?


-"Отворих очи,бях замръзнала в една поза държейки цигарата си повече от 5 мин"
ако си била изпаднала в транс (отпуснато състояние) да кажем , то при това положение не е възможно да държиш каквото и да било а мускулите ти да са отпуснати...замръзнала в какъв смисъл?усещаше ли че все едно си скована ?

"мъжа ми и той каза че е изживял подобно нещо само че в леглото в съседната стая,а аз си помислих ,че сигурно и с него нещо такова се случва."
-дали той си е задал същия въпрос за душата? и мислил ли е в тази насока

"След това цяла нощ сънувах че ми преминават всичк убеждения през главата,все едно ги преглеждах,все едно някой ми ги казваше,защото ги чувах"
отново "Човек изживява това което си позволи да изживее.Вярата и убежденията му го позволяват." била си вече на такава "вълна" и е нормално и сънищата ти да са своеобразно продължение на тези разсъждения.....

« Последна редакция: Ноември 19, 2009, 16:35:59 pm от Unlock_the_Light »
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Странно явление днес
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2009, 16:48:47 pm »
Не слушам хаус,слушам спокойна и неангажираща музика.Не съм ходила и на купон.не съм се чувствала скована,а само регистрирах че тялото ми стой неподвижно и не можех(неисках) да правя каквато и да е промяна.Исках момента да се задържи,затова просто си стоях.Това което знаех по време на случващото се е че имам връзка с някакъв друг вид енергия.Какво беше незнам.Това послание което споменах - имаше едно обяснение как ще си спомня- когато призовеш виолетовия пламък ще си спомниш.Мн пъти съм го призовавала но нищо не съм си спомнила а снощи не го призовавах а като си затворих очите виждах лилаво в мн нюанси .Това е в общи линии. 

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Странно явление днес
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2009, 17:30:09 pm »
Много интересно. Искаш външни мнения за твое вътрешно преживяване, все едно си разказваме приказки пред огъня, които подлежат на интерпретация.
Колкото повече задаваш въпроса "какво мислите?" толкова повече ще се отдалечаваш от вероятността да осмислиш случилото ти се.
Така или иначе сама се убеждаваш, че хората са предубедени към чуждите преживявания и само чакат повод да се издъниш, за да те започнат. Както и стана. Тъй че кога ВСИЧКИ ще си вземете поука, че тези неща не са за форуми. Ако бяха, щяха да се случат в самия форум, а не на вас персонално.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Странно явление днес
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2009, 22:08:33 pm »
А за какво е тази тема тогава,ако не да споделяме такива неща.И по точно очаквах някой да каже нещо във връзка с негови подобни изживявания.А и де да знам,може това нещо или подобно освен на мен и мъжа ми да се е случило и на други в форума,нали тая тема е за такива "по масови" изживявания,който да споделяме.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Странно явление днес
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2009, 22:40:35 pm »
Цитат
Днес станах с чувството, че все още сънувам, все едно сънят и будното състояние се сливат, няма я тази рязка граница когато ставаш сутрин...
Преди няколко дена с булката имахме усещане за нещо подобно. Станахме сутринта, направихме си кафе, седнали сме в кухнята, пием и...мълчим. Абе, викам, уж е сутрин като всяка друга-същата обстановка, същото кафе, ние сме същите, а като че ли нещо се е променило. Усещането за някаква невидима промяна беше много силно и в двамата.
ПРОМЯНА има със сигурност,но не е експеримент!!!Напротив,хиляди същества се опитват да слеят реалност и "сън"(макар в действителност истинската реалност да е това,което повечето хора приемат за "сън").Ако успеем ние хората,да не се панираме,страхуваме и мислим положително-онези влечугите и тем подобни-НЯМАТ ШАНС!!!
П.С.:В крайна сметка-всеки един прави своя избор и носи отговорността и последствията за него.На 21 ноември ми е интересно,дали някой ще забележи отново промяна...
« Последна редакция: Ноември 19, 2009, 22:42:46 pm от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен raysoflight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Странно явление днес
« Отговор #36 -: Ноември 20, 2009, 15:31:21 pm »
Защо на 21 ноември? Имаш ли нещо конкретно в предвид?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Странно явление днес
« Отговор #37 -: Ноември 22, 2009, 20:40:57 pm »
А за какво е тази тема тогава,ако не да споделяме такива неща.И по точно очаквах някой да каже нещо във връзка с негови подобни изживявания.А и де да знам,може това нещо или подобно освен на мен и мъжа ми да се е случило и на други в форума,нали тая тема е за такива "по масови" изживявания,който да споделяме.

И аз не знам за какво е тази тема. Лично аз не я трия единствено от уважение към отворилия я.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27