Автор Тема: Имплантират mp3 плеър в женски гърди  (Прочетена 8660 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« -: Октомври 15, 2005, 12:34:52 pm »
Съвсем му изтърваха края - много скоро половината население ще са буквално роботи  обзаведени със всички екстри gps системи за прослдяване а входно изходните устройства сигурно ще са къде що има дупка в човешкото тяло! Щом дотука се стига много скоро ще станем свидетели на много по-ужасяващи неща при това поднесени нагло като лечебни!



Ето статийката която може и да сте чели вече :
Британската компания “BT Laboratories” изобрети технология, чрез която ще може да добавя mp3 плеъри в импланти за гърди и по този начин щастливите притежателки на нов силиконов бюст ще могат да слушат и музика. Идеята е в едната гърда да се намира самият плеър, а в другата - цялата музикална колекция на дамата. Прослушването става чрез слушалки, а самото устройство се контролира чрез Bluetooth връзка с контролен панел намиращ се на китката. Все още не е ясно как ще става актуализирането на музикалната колекция, но най-вероятно е да става през Bluetooth. Захранването на плеъра ще става от сензори разположени по цялото тяло, които използват електронни импулси от тялото. Освен това те ще правят денонощно наблюдение на здравословното състояние, като ще предупреждават за шум на сърцето, повишено кръвно налягане, диабет и не на последно място, рак на гърдата.
Източник: Dnes.bg

Strategie

  • Гост
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2005, 13:57:12 pm »
   И аз я четох тази статийка .Любопитно ми е ,ако случайно  си полея китката с вода ,където се намира контролния панел на този MP3 плеър,със сигурност ще получа един хубав масажиращ всяка клетка на тялото ектрошок плюс съобщението ,,току що получихте инфаркт,моля рестартирайте сърцето,,. :'( i kakто мисля и аз като теб Аlien по голямата част от населението ще бъде роботи,то не се съмнявам че ще бъдем цял пакет windows с всички екстри при премахването на блокажи в оперативната система. ;D
« Последна редакция: Октомври 15, 2005, 14:23:13 pm от Strategie »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2005, 03:01:21 am »
Щях да се смея ако не беше тъжно.  :'(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2005, 03:21:38 am »
Оптимистично е бре?
Та ние, хората ставаме все по-малко. Така и необходимия ни ресурс ще е по-малък.
Е те тогава ще се разбере, кой кой е.
Хората са свободни, а онези стават зависими. На некои от тях им викат и наркомани. ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2005, 14:48:52 pm »
хаха баси и новината.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2005, 15:40:46 pm »
Съвсем му изтърваха края - много скоро половината население ще са буквално роботи  обзаведени със всички екстри gps системи за прослдяване а входно изходните устройства сигурно ще са къде що има дупка в човешкото тяло! Щом дотука се стига много скоро ще станем свидетели на много по-ужасяващи неща при това поднесени нагло като лечебни!



Ето статийката която може и да сте чели вече :
Британската компания “BT Laboratories” изобрети технология, чрез която ще може да добавя mp3 плеъри в импланти за гърди и по този начин щастливите притежателки на нов силиконов бюст ще могат да слушат и музика. Идеята е в едната гърда да се намира самият плеър, а в другата - цялата музикална колекция на дамата. Прослушването става чрез слушалки, а самото устройство се контролира чрез Bluetooth връзка с контролен панел намиращ се на китката. Все още не е ясно как ще става актуализирането на музикалната колекция, но най-вероятно е да става през Bluetooth. Захранването на плеъра ще става от сензори разположени по цялото тяло, които използват електронни импулси от тялото. Освен това те ще правят денонощно наблюдение на здравословното състояние, като ще предупреждават за шум на сърцето, повишено кръвно налягане, диабет и не на последно място, рак на гърдата.
Източник: Dnes.bg

О, да, точно така бейби, попей ми, посвири ми  ;D

Значи като кажеш вече на една жена че искаш да ти посвири и тя ще се чуди кое от двете по-точно искаш хаха. Да не говорим за английския вариант с думичката "play" :))

П.П. През 30-те са смятали че до края на 20-ти век всички ще имаме летящи коли, през 80-те разпалено са обяснявали как в края на 20-ти век по половината магистрали автомобилите ще се движат автоматично. Както виждате, не всяка прогноза се сбъдва, тейк ит изи :> Със сигурност в един момент от историята ще има противопоставяне между естествените хора и тези с "инсталирани" "подобрения", но не вярвам да е през този век хехе.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2005, 15:46:49 pm »
pimp my wife

... искам DVD плейър та да гледам и филми докато жена ми бърбори за нещо
... може и TV с спортен канал за футбол  ;D ;D

a ако и турнат халдилник нейде ... ще имам и студена бира
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2005, 15:51:30 pm »
 captain_picard - тези предположения които са ги правили са точни и науката разполага с тези така наречени чудесии и летящи коли, но умишлено е спънато свободното им разпространение и сега от тях се ползват само избрани хора.

Strategie

  • Гост
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2005, 17:44:20 pm »
Цитат
науката разполага с тези така наречени чудесии и летящи коли, но умишлено е спънато свободното им разпространение и сега от тях се ползват само избрани хора. 
                                                             
  Е вече не е спънато разпространението на летящи коли и всеки който притежава 3,5 мил долара може да си позволи Sky car M400 на Moller International.                                                                                                     
  Sky car развива до 563 км във въздуха ,излита и каца вертикално като при стелтовете.Може да измини 1200 км   
 с едно зареждане ,като използва 11,2 л спирт на 100 км ,който е напълно безвреден за околната среда .Тази количка ,наричам я ,,количка,,защото размерите и са мънички с сравнение с самолетите,а именно тя на дължина
широчина и височина е съответно: 7,6mx2,8m x2,5m.Максималната височина на която лети ,,чудото,,е 9,6 км,като двигателите му са много тихи само 65 децибела при височина 150м.Красавица е нали и парите и са хубави http://www.moller.com/skycar/m400/
« Последна редакция: Октомври 24, 2005, 17:56:13 pm от Strategie »

Eon

  • Гост
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #9 -: Октомври 25, 2005, 11:02:06 am »
хахахаха
баси надценката
аз ако тръгна да си я строя сам, ще ми излезе 10 пъти по евтино
ако тръгнат да я правят на серийно п-во, може и да си купя
ама аз съм фен на антигравити-то
ще има да си чакам още

Oberon

  • Гост
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2005, 13:57:51 pm »
Хаха, на въздушните кръстовища, ако Боинг ти е отдясно ше му даваш предимство;)))

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2005, 11:27:34 am »
Със сигурност има и много по-добри модели от тези дето ще пуснат на пазара за  "по-обикновените милионери"  :P Доста тряя да поработят над дизайна но естествено е че няма изведнъж да пуснат някоя завършена и добре изпипана въздушна кола щото ще стане ясно че отдавна се работи по нея затва и пускат тези недодяланите  ;D

Strategie

  • Гост
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2005, 13:03:12 pm »
Цитат
ама аз съм фен на антигравити-то
ще има да си чакам още
                                                                                                                       
  Все пак нали трябва да се започне от някъде ,те браво че пуснаха и такава кола-значи има напредък  :o.А за антигравитито е вярно ще има да чакаш дълго,ако не си отмъкнем една ;D и ни гръмнат някъде :---,че няма да доживеем да си я покараме поне :'(

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #13 -: Октомври 26, 2005, 14:55:56 pm »
Те вече имат сензори за антигравитационни вълни. С тех могат да засекат с голяма точност, къде в момента работи такава установка.
Има един комичен случай.
На фермер му се чупи косачката за трева. Маховика разбива картера и си "хваща очите". Шашнат човека видял как оно се изгубило в небето. След няколко часа на вратата му застанали костюмираните момчета и му заявили:
   "Вие се занимавате с непозволена дейност. За да не Ви приберем на топло, още сега ни предайте чертежите и прототипите с които разполагате."
Представяте ли се ситуцията, когато човека избутал от гаража си повредената косачка? ;D
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Имплантират mp3 плеър в женски гърди
« Отговор #14 -: Октомври 26, 2005, 15:07:28 pm »
То ако и за такива работи идват да на проверяват отиде коня в реката както са казва по- модерно  от един бисер The horse went to the river ахахахах  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27