Автор Тема: ВЕСЕЛБА!!!  (Прочетена 7693 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ssi

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #15 -: Юни 12, 2006, 17:16:53 pm »
Помня много добре как се напих за първи път. Бях малък и изпих почти цяла бутилка бяло вино. След като го "върнах"  повечето навън  :) и бях изчакал да се посъвзема тръгнах на разходка с колелото. Не ми се виеше свят въобще. Качвам се на колелото и аха-аха блъскам се в една ограда отстрани на пътя. Брех - много се учудих.Викам си абе карал съм го това колело и по-добре. Качвам се пак и - люс - в другата ограда. Поразмислих малко и почнах да го бутам. Отстрани кой знае как съм изглеждал.
Ама тая тема е малко провокативна  :P
Можете да ми направите такова досие ,че и най тайните служби ще ви завидят.

Oberon

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #16 -: Юни 12, 2006, 19:22:55 pm »
Хаха, ако седнем да разказваме кой как се е напил...Хор ше ни се кара ,че понижаваме вибрациите на форума :)))
Ама като стана на въпрос...аз се напих за първи път в 11 клас, след абитуриентския бал. Бяхме на Слънчев бряг целия клас. И понеже аз и още 2 агенти от класа бяхме яко спортисти, не бяхме пили въобще с класа...И девойките като ни почнаха: Аре бе, МЪЖЕ ! Ние ще ви видим ли пияни, за толкоз години ч път не се напихте. И тн и тн, жени, знаете как е....Та аз сенапих с джин, и то много яко се напих. Една ботъл за 20 мин като вода :((( И като се ухилих....И като зех да говоря глупости...Пича дето беше с неме в стая ( сегашен мой зет, взе хунавата ми сестра, спрете с тия смс-и да ви запозная хаха ), и той се наряза милия, ама явно не му понесе като на мен, та ве караше да го водя до стаята. Ок, ама тя на 11 етаж, а ние пием на 4-ия. Ще ви спестя мъката в асансьора...бавен, бавен...а как рязко спира, едвам не върнахме. После 10 мин. отключваме стаята...Като влезнахме, зетя ( тогава ми беше само съученик де ) реши да събира тен, в 02ч хахаха, и като седна на шезлонга на терасата го счупи...Сложих го да легне ( усещате ли как мъжки съм се държал а:))? ), оня изведнъж скача, засилва се към банята и почва да гони боата...Аз до него, седя и му говоря да не се притеснява, да си връща спокойно, аз съмс него хахаха. По едно време гледам, 1 топче тоалетна хартия...взех го, намокрих го, изстисках го, и го върнах на мястото му. Ако ме питате, не знам защо.
На сутринта се събуждаме първи !!! в 08ч. и отиваме на плаж, където брутално заспиваме, и още по-брутално изгаряме....абе весело беше :)))

Оберон

ssi

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #17 -: Юни 12, 2006, 20:14:24 pm »
Аааа ..  :) твоята случка ми напомни когато се напихме двама с една бутилка уиски. Толкова зле бяхме ,че като му покажа картината на стената и двамата прихвахме да се смеем . Не знам защо. Не помня картината даже. Имаше (приятеля ми де) една комшийка евангелистка и не знам какво съм и говорил , но след две седмици като и скроили номер и и нарисували дявол на вратата и тя се развикала ,че АЗ съм се бил върнал.
Та за да не ни обвинят в подканване към алкохола ,да ви кажа че в големи количества не е хубав  8)
В казармата карахме курс за водолази и имаше един пич дето много го беше страх да се потопи в басеина с кислородния апарат. А то си е гадно ,ако никога не си плувал под вода особено ,имаш инстинкт като се потопиш и автоматически не можеш да дишаш. Много го мъчиха тогава. на третия час успяха някак си да го научат и го срещам под водата диша си спокойно човека ама много го е страх. Очите му едни големи и уплашени. Излизам си аз спокойно ,а тоя след мен изхвръква като коркова тапа  :) и поема дъх като дзвер... някой му беше затворил вентила за кислорода под вода :)

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #18 -: Юни 12, 2006, 20:56:08 pm »
 ....
  да тука работата наистина стана лоша,
  " и както си вървях по пътя, асфалта се вдигна и ме удари между очите, и аз му викам , ко се правиш ве ей  :)"

  ЕЗК 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27