Автор Тема: Скалион - Бъдещето на континентите  (Прочетена 16832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #45 -: Март 10, 2010, 23:45:57 pm »
В момента е пълно на земята и в 3Д пространството със Светли същества или и аз не знам как да ги нарека.За в 4Д-не знам дали ги има или просто нямат право да се месят,понеже 4Д-то е като коридор към 5Д.Интересното е в случая е,че има и доста инкарнирани Анунаки,които със зъби и нокти се борят за хората.Тези,които някога са смятали човешкия вид за домашни любимци сега се борят за него.Странно,а?!
Аз смятам,че няма да има катаклизми.Хората се обединяват лека по-лека и това влияе на различните ситуации,а и много от човеците помагат на другите хора да си повишат вибрациите.Аз съм оптимист и смятам,че това,което не ни убива-ни прави по-силни и приближава все по-близо към целта.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Скалион - Бъдещето на континентите
« Отговор #46 -: Март 10, 2010, 23:50:22 pm »
Колкото до "насилственото" инкарниране-това идва от идеята,че повечето хора искат да живеят един вид винаги на "кредит"-живеят един,два,пет живота(инкарнациите),правят си каквото искат,но идва момент в който са натрупали доста карма и трябва,или да си платят "кредита",или няма да могат да се възползват от доста неща.Но просто повечето хора отказват да погасят "кредита",който са взели,понеже го отричат или не било сега,а както знаем всички,всичко е ТУК И СЕГА!  ;) Поне аз така си го обяснявам.Може и да бъркам.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27