Автор Тема: ПОХВАЛИ  (Прочетена 8998 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
ПОХВАЛИ
« -: Ноември 09, 2009, 23:52:09 pm »
Аз съм изумена!

Знам, че форума се архивира, че имаше проблеми, че се прехвърляха данни насам-натам, че някои потребители трябваше да се пререгистрирват, но днес...
...имах повече време и прехвърлих "Нови отговори на моите публикации" за няколко часа, а после проверих и "Непрочетени публикации"...при което открих непрочетени теми от ... Февруари! Запазени в личния ми профил (при всичките проблеми)! Щом и тези статистики не са се загубили, няма какво да се коментира! Свалям ви шапка - на админите и на администраторите на сайта! Успехи и в бъдеще!

Неактивен Tristan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:ПОХВАЛИ
« Отговор #1 -: Декември 14, 2009, 01:08:54 am »
Здравейте на всички! Нов съм в сайта и нямах възможност да прочета всичко писано до сега! Бегло хвърлих поглед на някои от важните теми,и останах изумен! Форума е прекрасен,темите са изключително интересни,дискусиите са подкрепени със страхотни доказателства! Яд ме е на себе си,че откривам този сайт чак сега..Отправям благодарности към екипа и потребителите на сайта за предоставената информация! Желая Ви успех!

С Уважение: Tristan

P.S:Надявам се,че пиша в правилната тема и не се натрапвам с поста си
Veni,vidi,vici

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:ПОХВАЛИ
« Отговор #2 -: Декември 14, 2009, 10:01:46 am »
 :hi:
Здравейте и от мен.Това е точното място да изкажа благодарността си,на админите за създаването на този форум,както и на всички онези които с писанията си го поддържат във форма,за труда им да изнамират информация и да я споделят с нас тук.
Благодаря от сърце.Този форум наистина допринесе изключително много за промяната в съзнанието ми.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:ПОХВАЛИ
« Отговор #3 -: Декември 28, 2009, 11:35:59 am »
ТАЗИ СТРАНИЦА Е ПРЕКРАСНА И ДАНО ПРОДЪЛЖИ, НЕКА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ ЗА бОГ БЛАГОДАРНОСТТА Е НАЙ- ГОЛЕМИЯ КУРБАН ОТ НАША СТРАНА, НЕКА НЕ ЗАБРАВЯМЕ ДА БЛАГОДАРИМ

Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Re:ПОХВАЛИ
« Отговор #4 -: Юли 17, 2010, 07:34:05 am »
Да,този форум всичко си му е наред,много добре е замислен и добре подържан,
влизаш в забранената стая,за да си накъдриш изправените гънки на мозъка 8)
Супер.Браво на админите
Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:ПОХВАЛИ
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2010, 23:39:57 pm »
Браво! Благодарско за идеята и свободата да се обсъждат такъв широк кръг от теми.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:ПОХВАЛИ
« Отговор #6 -: Декември 01, 2010, 08:42:02 am »
Не можете да си представите какво настроение ми създадохте с новия подфорум. Стоя и се смея може би от половин час. Ама с истинска радост и готина емоция.

Благодаря ВИ! Супер сте!  :yes: :hi:

Видях че днес "Черното влечуго" има рожден ден :) ще използвам мнението да не отварям цяла тема, че ме е и срам малко ....

Честит рожден ден. С пожелания да не се сещаш и помисляш за нищо, което не би могъл да имаш или да постигнеш.... сила, търпение и дори и в най-подтискащия и безизходен момент да се издигнеш по-високо и от всеки устремен човек.
Наздраве...

(само в случай, че можеш да танцуваш валс го изтанцувай с любимата жена....)

« Последна редакция: Декември 01, 2010, 08:51:20 am от cassio »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:ПОХВАЛИ
« Отговор #7 -: Декември 01, 2010, 12:13:26 pm »
Благодаря cassio за поздрава.
Неволно ми напомни филма "Вчера"
и крилатият цитат на другаря Баръмов:
Цитат
„Какво аз бе! Кой си ти? Я, тихо! Ти-и-хо! Какво става тука бе? Ако се научи от министерството знаете ли какво ще стане? Всички ще ви изключат. До един! Я отстъпи! Какво е това бе? Бийтълс! Ще ви дам аз на вас едни Бийтълси! Какви са тия маймунски танци? Не ви ли е срам? Ако искате забавата да продължи - валс! Я извъртете един валс бе, покажете, че сте млади хора бе, нещо... мм...


<a href="http://www.youtube.com/v/bU4XYH7alyE?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/bU4XYH7alyE?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG</a>
 :drinks:

« Последна редакция: Декември 01, 2010, 12:24:35 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Maq

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:ПОХВАЛИ
« Отговор #8 -: Април 24, 2011, 12:16:24 pm »
Форумът да чудесен.Разглеждам го от известно време.Има доста информация.
Имам въпрос но ще го задам другаде :).
Поздрави.

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: ПОХВАЛИ
« Отговор #9 -: Май 30, 2013, 20:35:50 pm »
Този форум наистина ми помогна да посъбера информация (не данни, не съм от КГБ...) за някои теми, за които не се говори особено в публичността. Тук (вярно, не само) всеки може да каже каквото знае и то да бъде допълнено или оборено от останалите - в този случай два (образно) мозъка работят по- добре от един.
Разбира се, скептиците ще кажат, че сме луди. Но това ли е нормалният човек, което толкова ни натякват? Живея тук и сега... Ами после? Ами в отвъдното (или каквото и да било измерение, през което душата минава, следвайки вечния Път-Цел - съвършенството)? Така е наложен този модел (по - скоро манекен) и тук виждам, че въпросният модел се разчупва... Успех, лийбе Фрауен унд Херен!...
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27