Автор Тема: Има проблем  (Прочетена 82156 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен darksun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: Има проблем
« Отговор #180 -: Май 10, 2013, 15:54:29 pm »
същото и при мен
This shit's got to go ...

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Има проблем
« Отговор #181 -: Май 11, 2013, 21:20:06 pm »
Да не отварям нова тема, която по дефолт ще е обречена на кратък живот, да съобщя тук, че получих честитка от X-net със съдържание вирус.

Scrinject.b.gen virus
Да беше писал на коя страница ти го показва, откакто баба Ванга умря, някак позападнаха и моите свръхестествени способности.
А ако и двамата сте със Nod32, то спокойно можете да си искате парите от горецитираната Антивирусна компания, а самата нея да я метнете в кофата.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Има проблем
« Отговор #182 -: Май 12, 2013, 00:44:14 am »
Да беше писал на коя страница ти го показва, откакто баба Ванга умря, някак позападнаха и моите свръхестествени способности.
А ако и двамата сте със Nod32, то спокойно можете да си искате парите от горецитираната Антивирусна компания, а самата нея да я метнете в кофата.

Страницата е на скрийншота?!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Има проблем
« Отговор #183 -: Май 12, 2013, 14:41:33 pm »
Казах - искай си парите от ЕСЕТ за NOD32, след което я хвърли в кофата. (това, в нереалният според мен  01% че не ти е пиратска)
Ако пък чак толкова настояваш - надявам се, умееш да използваш Google. Щото щеше да разбереш, че периодически тази прехвалена от платени драскачи антивирусна програма обявява този или онзи скрип за 'вирус', след което следват множество ъпдейти на въпросната програма.

И ще ПОМОЛЯ за не знам кой хиляден път, да ЧЕТЕ преди да ПИШЕТЕ, защото много ясно съм указал как се докладва за грешки: Как се докладва за грешки във Форума!?!

Нека уважението в този форум да е взаимно.

И за да не съм голословен, ето ви репорт на сайта и форума сканирани от над 30 антивирусни:
http://www.urlvoid.com/scan/forum.xnetbg.com/
http://www.urlvoid.com/scan/xnetbg.com/
Тук пък можете да си изберете произволна Антивирусна и да го сканирате пак
http://scanurl.net/?u=xnetbg.com&uesb=Check+This+URL#results
Представителна извадка:
Нортън антивирус: http://safeweb.norton.com/report/show?url=xnetbg.com
McAffee http://www.siteadvisor.com/sites/xnetbg.com


P.S. Скоро очаквам, някой да намери и фалшиви бюлетини на сайта  :lol:
« Последна редакция: Май 12, 2013, 14:52:12 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Има проблем
« Отговор #184 -: Май 12, 2013, 22:50:15 pm »
Всъщност, имаше лек проблем от един скрипт на Google, който стоеше заради статистиката. Временно го премахнах, докато се разбере защо NOD-a го  алармира като вирус.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен soni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Има проблем
« Отговор #185 -: Май 22, 2013, 17:47:10 pm »
Мога ли да попитам,защо форума упорито не ще да се отваря от два дни при мен.(В момента ползмвам Proxy)

:(:(:(

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: Има проблем
« Отговор #186 -: Май 22, 2013, 20:12:31 pm »
И аз като soni искам да запитам какво се случва/случваше тук, че допреди ден-два нямаше как да вляза във форума, нито дори в официалния сайт на Xnet? :unknown: Притесних се да не е имало хакерска така, но засега нямам смислено обяснение на събитията!
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Има проблем
« Отговор #187 -: Май 22, 2013, 20:45:22 pm »
И аз като soni искам да запитам какво се случва/случваше тук, че допреди ден-два нямаше как да вляза във форума, нито дори в официалния сайт на Xnet? :unknown: Притесних се да не е имало хакерска така, но засега нямам смислено обяснение на събитията!
Предполагам, че е имало някакви технически проблеми. Важното е, че всичко е наред. Предполагам че Black Adder ще ни разясни скоро ситуацията.

Неактивен soni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Има проблем
« Отговор #188 -: Май 22, 2013, 22:08:27 pm »
The Time Lord Да разбирам,че при теб всичко се е оправило,така ли? Защото азз  продължавам да мога да влизам само чрез Proxy. Дано скоро всичко се оправи.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Има проблем
« Отговор #189 -: Май 22, 2013, 23:49:57 pm »
1 ден някой си не могъл да влезе във сайта и вече е ПРОБЛЕМ?!? Той сайта е на някакво място, извън времето и пространството и дори потребителят да няма интернет, то достъп до XNETBG.COM трябва да има.

Как ли са живели преди 5-10 години хората, когато Интернета е бил през модем и са влизали 1 път на ден?
А как ли са живел хората преди 100 години, когато Интернет и О-БОЖЕ Фейсбук не са съществували?
 Мда, умрели са без тези неща, както е видно.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: Има проблем
« Отговор #190 -: Май 23, 2013, 00:25:26 am »
При мен проблемът се оправи, сега всичко е наред.! :)
Но не ми е проблем да прекарам известно време и без достъп до даден сайт, не е болка за умиране. При това аз прекарах месеци без да имам достъп до този сайт, но това е съвсем различен въпрос. Важното е, че съм жив (както се вижда) и, че всичко е поправимо.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен soni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Има проблем
« Отговор #191 -: Май 23, 2013, 12:38:50 pm »
1 ден някой си не могъл да влезе във сайта и вече е ПРОБЛЕМ?!? Той сайта е на някакво място, извън времето и пространството и дори потребителят да няма интернет, то достъп до XNETBG.COM трябва да има.

Как ли са живели преди 5-10 години хората, когато Интернета е бил през модем и са влизали 1 път на ден?
А как ли са живел хората преди 100 години, когато Интернет и О-БОЖЕ Фейсбук не са съществували?
 Мда, умрели са без тези неща, както е видно.

Да ти е хрумвало,че щом само един човек има този проблем,то той би искал да го разреши поради няколко причини.

Първо,някой хора имат ограничено свободно време и биха искали да посещават интересните за тях места в интернет.Второ може би имам онова първично чувство,че когато нещо не работи както трябва,щя са опитам да го поправя.Трето хората едно време и ток са нямали и са съществували,но ти го ползваш нали.Имаш нещо следователно ползваш го.И четвърто,мисля че щом сте създали тази тема,то би следвало да се използва.Не виждалм логиката да хокате хората,че си задават въпроса нали? :):):)

Не съм се оплякал а наи уважително попитах дали проблема е някъде във форума,в мен или по трасето.Нека не бъдем типичните заядливи българи поне тук.

The Time Lord благодаря ти за отговора.ДА се надяваме че проблема ще се отстрани някога а за сега поне мога да влизам,както казах през Proxy.



П.С. Малко смед написаното по-горе проблема изчезна.Благодаря господин админ! :hi: :hi:
« Последна редакция: Май 23, 2013, 12:55:53 pm от soni »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Има проблем
« Отговор #192 -: Май 23, 2013, 21:34:13 pm »
Да ти е хрумвало,че щом само един човек има този проблем,то той би искал да го разреши поради няколко причини.

Първо,някой хора имат ограничено свободно време и биха искали да посещават интересните за тях места в интернет.Второ може би имам онова първично чувство,че когато нещо не работи както трябва,щя са опитам да го поправя.Трето хората едно време и ток са нямали и са съществували,но ти го ползваш нали.Имаш нещо следователно ползваш го.И четвърто,мисля че щом сте създали тази тема,то би следвало да се използва.Не виждалм логиката да хокате хората,че си задават въпроса нали? :):):)
Един човек много искал да се повози на трамвай, щото обичал и возенето и трамвайте. Тръгнал с бодра крачка към спирката, но какво било неговото учудване, когато трамваят не поискал да тръгна!?!
Развикал се човекът на Ватмана, но разбрал, че в цяла София нямало ток и поради тази причина не само трамваите, дори телевизорите не работели, но това не успокоило Човека. Той искал да се вози на трамвая, искал да посети Националният исторически музей, искал да посети Зоологическата градина, искал да се качи на Луната ... а единственият начин /за него/ бил - трамвая.
Карал се Човекът на ватмана, оплакал се, тръшнал се на земята, но ... това не можело да върне назад пияният циганин с валяк, който 1 час по-рано бил бутнал 10 стълба на Електроразпределение.
Някакъв случайно минаващ пенсионер направил бележка на Човека, че ватмана не му е виновен, но Човекът настоял за пътническите си права гарантирани от Конституцията, за правото му на свободно придвижване и куп други мъдри аргументи.
Все таки, трамвая не помръднал, а скъсаните жици дори не се подместили /каква наглост от тяхна страна/
........
и така, прибрал се Човекът, пуснал си бТВ, сипал си една ракия и разочарован изпсувал преди да заспи.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: Има проблем
« Отговор #193 -: Май 23, 2013, 23:35:30 pm »
След като е нямало ток и "жиците" все още не са се оправили сами (каква наглост от тяхна страна), как тогава въпросният човек си е пуснал бтв?! Или тази "въздесъща" телевизия не се нуждае от електропреносната мрежа, за да се домогне до умовете на хората! :D
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен soni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Има проблем
« Отговор #194 -: Май 24, 2013, 00:31:52 am »
Един човек много искал да се повози на трамвай, щото обичал и возенето и трамвайте. Тръгнал с бодра крачка към спирката, но какво било неговото учудване, когато трамваят не поискал да тръгна!?!
Развикал се човекът на Ватмана, но разбрал, че в цяла София нямало ток и поради тази причина не само трамваите, дори телевизорите не работели, но това не успокоило Човека. Той искал да се вози на трамвая, искал да посети Националният исторически музей, искал да посети Зоологическата градина, искал да се качи на Луната ... а единственият начин /за него/ бил - трамвая.
Карал се Човекът на ватмана, оплакал се, тръшнал се на земята, но ... това не можело да върне назад пияният циганин с валяк, който 1 час по-рано бил бутнал 10 стълба на Електроразпределение.
Някакъв случайно минаващ пенсионер направил бележка на Човека, че ватмана не му е виновен, но Човекът настоял за пътническите си права гарантирани от Конституцията, за правото му на свободно придвижване и куп други мъдри аргументи.
Все таки, трамвая не помръднал, а скъсаните жици дори не се подместили /каква наглост от тяхна страна/
........
и така, прибрал се Човекът, пуснал си бТВ, сипал си една ракия и разочарован изпсувал преди да заспи.

Уважаеми господин админ. Доколкото ви разбирам се засегнахте май от въпроса ми,а той всъшност не целеше това.

2 дни гледах съобщение на мястото на форума след което Opera напълно отказа да го зареди. Търгнах да търся логично от къде е дошъл този проблем. Логвах през 3-4 proxy-та,като само през едно успях да вляза.Следователно реших че проблема нее изцяло във вас а някъде между вас и мен. Следователно зазадох въпроса си за да разбера дали е ваша вината или не.

Опитвам се да бъда учтив,ала все по рядко наблядавам това качество в отаналите българи.

Както казах и по нагоре зададох въпроса си с уважение,без цел да се заяждам с вас или ядосвам по някъкъв начин.

Спирам да спамя излишно в темата ви. Надявам се да ме разбрахте  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27