Автор Тема: Новият тъмен век и втория ренесанс на човечеството  (Прочетена 10960 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Новият тъмен век и втория ренесанс на човечеството
« Отговор #15 -: Септември 17, 2012, 15:02:38 pm »
Martin  Явно си разбрал замисъла на моята тема само има един недостатък голяма част от тези който ще кликнат на посочения от теб линк са също като мен зле с английския.
Ами накратко по-интересното е за нови житни кръгове, които уж ги били декодирали, че сочак към 22 септември за начало на някакви катаклизми. Другото е, че по това време има има и подреждане на планетите, което е предпоставка и за по-сериозни земетресения, останалото са повече контактьори разни и т.н. - не съм чел всичко и аз.
А не трябва да забравяме и по-"интересното" и реалното в момента - мюсюлманските протести срещу Запада, както и китайските протести срещу Япония. Определено изглежда като да се готви нещо.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Новият тъмен век и втория ренесанс на човечеството
« Отговор #16 -: Септември 17, 2012, 15:27:14 pm »
Айде пак някакви клизми. Аман!
Това болест да беше, щеше да се излекува. Вече не знам какво е.
Житни кръгове, тра-лала. Как са написали 22ри септември 2012та, и как който е писал познава грегорианския календар. Да се чудиш! Ама само който мисли се чуди.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Новият тъмен век и втория ренесанс на човечеството
« Отговор #17 -: Септември 17, 2012, 15:34:52 pm »
Айде пак някакви клизми. Аман!
Това болест да беше, щеше да се излекува. Вече не знам какво е.
Житни кръгове, тра-лала. Как са написали 22ри септември 2012та, и как който е писал познава грегорианския календар. Да се чудиш! Ама само който мисли се чуди.
Както казвах факт е, че дотук кажи-речи всичко е било глупост, но и това не значи, че е излишно да се имат предвид част от нещата. Най-малкото ако някой път нещо се окаже вярно, човек да може една идея по-адекватно да реагира, да си направи по-качествено необходимите изводи и т.н. :)

В общи линии всичките тези прогнози са да им хвърлиш едно око за "обща култура" и не си струва да  се задълбочаваш много над тях или да им отдаваш много енергия...включително и негативна (досада, отричане и т.н.) ;)

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Новият тъмен век и втория ренесанс на човечеството
« Отговор #18 -: Септември 17, 2012, 22:08:40 pm »
Ортодоксалните християни имат лошо мнение за Ванга, но по ирония и в Библията е казано и на нея и е дадено да го каже, че след множество сътресения за тоя свят, ще дойде умиротворителя, но това, ще е белег за началото на края. Като се огледаме, май-точно натам вървим.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27