Автор Тема: Британски полицай в паника... видял три извънземни!  (Прочетена 5981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tops

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
  • Ами ако науката може да надмине въображението ни?
Британски полицай в паника... видял три извънземни!

Британски полицай изпаднал в шок и потърсил помощтта на експерти по неидентифицираните летящи обекти, след като видял три извънземни същества в нива близо до Ейвъри в графство Уилтшир, съобщи в. "Дейли телеграф", цитиран от БТА.

Сержантът, чието име не се разкрива, бил в почивка. Той спрял колата си, когато видял фигурите да разглеждат кръг в посевите край Силбъри хил, Уилтшир, който се бил появил три дни преди това.

Когато обаче се приближил към "мъжете", които били русокоси и високи над 1,80 м, той чул "звук като от статично електричество" и тримата мъже избягали "по-бързо от всеки, когото е виждал изобщо някога".

Офицерът се върнал в къщи в Марлбъро, Уилтшир, и съобщил на експерти по паранормални явления, че е видял НЛО.

Уилтширската полиция отказала да коментира случая под претекста, че той е "личен проблем" за полицая. Случката с полицая започнали да разследват Андрю Ръсел, който изучава житните кръгове, и експертът по кръговете в посевите Колин Андрюс.

Ръсел казва: "Отначало сержантът помислил, че мъжете са следователи, защото били облечени в бели комбинезони. Когато се доближил до тях, чул пращене в нивата и близо до източника на звука посевите леко се раздвижили". Ръсел и Андрюс са убедени, че офицерът наистина е видял НЛО на 6 юли тази година.

Заснет обект
http://www.youtube.com/watch?v=lgKbyA0Vhyg

Статия
http://www.sott.net/articles/show/195336-UFO-Alert-Police-Officer-Sees-Aliens-at-Crop-Circle
Ами ако науката може да надмине въображението ни?  Ами ако невъобразимото стане действителност?

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2009, 18:38:01 pm »
Как разбрал, че са извънземни? Всеки над 1.80 може да тича сравнително бързо и след всеки дълъг работен ден чува "звук като от статично електричество".

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2009, 22:25:13 pm »
Вероятно са били  извънземни може и от бандата на Ащар.  ;D щом са били блондита.
 
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 22:37:01 pm от fishbone »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #3 -: Октомври 26, 2009, 22:39:30 pm »
Това,което е видял полицая ми се струва ,че тези извънземни са от Плеядите!За тях се споменава,че са доста високи и с руси коси.Четох на скоро за подобен случей,но действието се разиграва тук в BG в някое село не помня името. Жената,която ги е видяла ,ги описва по същия начин.ТЕ мисленно са и казали да не се доближава до тях защото излъчвали много висока енергия и можела да изгори или нещо подобно.Също така се казва ,че точно ТЕ "Плеядианците" правят изумителните кръгове в житата.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2009, 22:41:13 pm »
Вероятно са били  извънземни може и от бандата на Ащар.  ;D щом са били блондита.
 
                                                                                                                                                                                                                                                   Да! И аз това си помислих

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #5 -: Октомври 26, 2009, 22:48:53 pm »
Не мисля те да са художниците на фигурите...може да са любители и да са дофтасали  :) да  видят за кво става въпрос.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #6 -: Октомври 26, 2009, 22:51:42 pm »
Напротив - със същия успех може да са и Нордици.Само че не са били извънземни.

Защото никакви Плеядианци не правят кръговете в житата, а земните тайни служби.Това е част от програмирането на Земната полева форма.От сателит се излъчват определени информационно носещи вълни, с които се облъчва дадена област от Земята, за да се внесе съответната информация в полето й.Нещо като нашето облъчване, но насочено към Земята.
Информацията се "качва" на носещите вълни под формата на образ - архетип - който представлява определена команда на архетипно-символен език.Генерират го компютърно.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2009, 23:20:25 pm »
Напълно е възможно да са замесени и земните<извънземни> но пък нали се сещаш, че има заснети(достоверни кадри мисля) светещи кълба над самите фигури в момента на тяхното сътворение. Има множество фалшиви фигури това си е факт но някои моменти свързани със сложноста на пиктограмите както и радиацията и увреждането на житните класове... ме карат да си мисля друго.
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 23:21:59 pm от fishbone »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2009, 23:26:48 pm »
Напълно е възможно да са замесени и земните<извънземни> но пък нали се сещаш, че има заснети(достоверни кадри мисля) светещи кълба над самите фигури в момента на тяхното сътворение. Има множество фалшиви фигури това си е факт но някои моменти свързани със сложноста на пиктограмите както и радиацията и увреждането на житните класове... ме карат да си мисля друго.

A откъде си сигурен, че ние нямаме такава технология?

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2009, 23:57:25 pm »
И през средновековието ли да са имали такава техника...Първите сведения датират от около 1590.... ами през 70-те години на миналия век..когато зачестяват случаите?

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Британски полицай в паника... видял три извънземни!
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2009, 09:06:53 am »
Ами между другото... да, от средновековието.Различни са само нивата на проникване.Първо хибридите са имали техника, после тойните общества, после службите, после корпорациите и тн.

Сега сме на ниво служби, корпорациите са в процес на сдобиване с технолигии, защото са в процес на приобщаването им към официалното управление на света и излизат от недомлъвките.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27