Автор Тема: Юзеирови  (Прочетена 3978 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Юзеирови
« -: Април 04, 2010, 01:12:45 am »
http://bnt.bg/bg/news/view/25876/uzeirovi_ne_uspjaha_da_uchredjat_partija_otoman


Изглежда пак някой отвън страната режисира целия тоя цирк. И като видите на клипа на БНТ оня негър дето седи до двамата братя, ще ви стане ясно, че нещо смърди, ама яко :)    До какви асоциации ще стигнете, оставам на вас.

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Юзеирови
« Отговор #1 -: Април 04, 2010, 01:40:10 am »
Цирк Юзеирови в Свищов. Май учредиха ОТОМАН

Али Юзеиров твърди, че е събрал 550 подписа за партията


Втори опит за учредяване на партия ОТОМАН направиха братя Юзеирови – този път в Свищов и този път, май успешен.

В петък опитът им да създадат ново политическо формирование пропадна, след като не успяха да привлекат необходимите 500 души.

Тогава братята се заканиха, че до седмица ще учредят партията "нелегално" – на друго място, за което няма да казват на медиите.

Днес те се събраха заедно със свои сподвижници в Свищов – в барака в близост до джамията в ромската махала.

За учредяването на "Обединение за толерантност, отговорност, морал и алтернативен напредък" /ОТОМАН/ обаче отново не се събраха необходимите симпатизанти.

Днес дойдоха едва 50 души, сред които отново имаше непълнолетни.

Братя Юзеирови пък бяха привикани в Районното управление в Свищов, след като  общински съветници от ГЕРБ подадоха сигнал за "събранието" им до полицията, районна прокуратура и до окръжния прокурор на града.

Въпреки малкото хора, присъствали на събирането, Али Юзеиров заяви, че партия ОТОМАН вече е учредена и той разполага с протокол с необходимите подписи.

По думите му събраните подписи са 550, организацията на мероприятието минала гладко, а в ромската махала на Свищов е имало полицаи, които са ги охранявали, така че да няма ексцесии.

"Наистина нямахме разрешение за това събиране и ще си понесем отговорността. Ще ни съставят актове, но факт е, че партията е учредена", коментира Юзеиров пред Агенция "Фокус".

След събирането на подписите предстои партията да бъде регистрирана в Софийския градски съд.

Междувременно стана ясно, че Окръжната прокуратура в Шумен е образувала досъдебно производство във връзка с вчерашния неуспешен опит за учредяване на партията на Юзеирови в града.

Производството е образувано срещу неизвестен извършител по чл. 164 от НК, според който е престъпление да се проповядва омраза на религиозна основа чрез слово, печат или други средства за масова информация, чрез електронни информационни системи или по друг начин.

Това съобщи пред БНР зам. окръжният прокурор на Шумен Димитър Димов.

Още вчера пред съдия са били разпитани част от присъствалите на проваления опит за учредяването на партия ОТОМАН.
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Юзеирови
« Отговор #2 -: Април 04, 2010, 07:31:23 am »
http://bnt.bg/bg/news/view/25876/uzeirovi_ne_uspjaha_da_uchredjat_partija_otoman


Изглежда пак някой отвън страната режисира целия тоя цирк. И като видите на клипа на БНТ оня негър дето седи до двамата братя, ще ви стане ясно, че нещо смърди, ама яко :)    До какви асоциации ще стигнете, оставам на вас.
Негъра е hommie и братята са hommies.
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Юзеирови
« Отговор #3 -: Април 04, 2010, 21:12:01 pm »
Негъра е hommie и братята са hommies.
Не е ли сомалиец?

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Юзеирови
« Отговор #4 -: Април 05, 2010, 16:28:12 pm »
Не съм много добре запознат с религията, сигурно затова не знам какво означава hommie. Това някакъв вид мохамедански монах ли е ? Или пък термина е от политиката ?  ;D

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Юзеирови
« Отговор #5 -: Април 06, 2010, 12:54:29 pm »
Докато комунистите и техните подлоги ръководят България ще бъде така.Ще има и ДПС и партия отоман, партия мангалан и тн тн. България от 9-ти IX 1944 г. НЕ е държава,това е някаква еврейско-комунистическа опитна площадка в която от 66 години управляват комунистически партии под различни имена, 45 години ни управлява СЪВЕТСКАТА БКП а след смехотворния болшевишки цирк на 10-ти XI 1989 г.наречен кой знае защо "демократични промени" ни управляват пак същите комунисти чрез техните деца и внуци,с партии с "демократични" имена - БСП, С-ДС, Н-ДС-В и протурската ДПС пълна с агенти на ДС,но явно не само агенти на комунистическата репресивна ДС а и на турските тайни служби,както се убедихме всички последните 20 години.Интернационалните комунисти не се посвениха и направиха "националистическа" партия - ат-АКА начело на която поставиха човек чийто майка и баща са били членове и активисти на БКП! В България НЯМА НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ ,НЯМА партия, която да милее за България и за Българското,то от 9 Септември 1944 г. няма държава ние се чудим как някакви мангали необезпокоявани от никой си създават нова ПРОтурска партия,хулят и обиждат всичко Българско НЕ В турция а тук в БЪЛГАРИЯ! В Белгия ,Швейцария,Холандия и други Европейски страни се усетиха и вече забраняват СЪС ЗАКОН носенето на фереджета,забраняват строителството на джамии(вижте линковете отдолу) скоро сигурно със закон ще изхвърлят и всички мюсюлмани от страните си,но ние тук в България ЯВНО не се притесняваме от този проблем и всички управляващи се преструват ,че няма такъв проблем.Сигурно управляващите ПОТОМСТВЕНИ КОМУНИСТИ чакат турските мангали да започнат да ни избиват като в Батак ,дано тогава се замислят(което много се съмнявам),че нещо НЕРЕДНО СТАВА в България и че на тези БОКЛУЦИ им се дават прекалено големи отстъпки и възможност за всякакви НЕНАКАЗУЕМИ ПРОВОКАЦИИ! То според комунистите (управляващи България в последните 66 години) в България НЕ е имало турско РОБСТВО, а турско присъствие!!!???
Някакъв военен турски мангал ЗАБРАНИ на Българка (под пагон) в Ирак да прочете едно обикновенно слово по случай празника Ни 3-ти март и забрани на Българския контингент да празнува свободно НАЦИОНАЛНИЯ Ни ПРАЗНИК ,на който сме се освободили от турско РОБСТВО.А какво направиха Българските ПУТКИ-политици - НИЩО , НЕ реагираха АДЕКВАТНО, потулиха случая и НЕ ПУСНАХА поне една ПРОТЕСТНА НОТА до НАТО и до циганската "държава" на юг от нашата граница . Много ми е интересно ако турците ПАК започнат да избиват христяни в България, това по техния МЕК речник как ще се нарича - турско ЧЕВЕРМЕ, вЕрвайте ми,че със СИГУРНОСТ НЯМА да е формулирано ,като - турско КЛАНЕ !
ДА до това за съжаление доведе ИНТЕРНАЦИОНАЛНОТО-комунистическо управление на България последните 66 години ,НЕНАКАЗУЕМИ БЕЗЧИНСТВА и УБИЙСТВА -след 9-ти 1944г,НЕНАКАЗУЕМИ кражби, псевдофалити и ОГРАБВАНЕ от комунистите на всички банки след 10-ти 1989г (тоест ограбване СПЕСТЯВАНИЯТА на ВСИЧКИ Българи ).НЕНАКАЗУЕМИ кражби на всичко на ВИСОКО ПРАВИТЕЛСТВЕНО(болшевишко) НИВО, Истинския НАЦИОНАЛИЗЪМ е ТАБУ и ЗАБРАНЕН, позволен е само ПСЕВДОнационализма на болшевишки партийки от типа - ат-АКА параметрите на който са начертани много точно в москва и на позитано 20.




http://www.google.bg/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=2&ved=0CAgQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.segabg.com%2Fonline%2Fnew%2Farticlenew.asp%3Fissueid%3D4534%26sectionid%3Dhotnews%26id%3D0000113&rct=j&q=%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D1%86%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F+%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8+%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5&ei=oOC6S4DEG6GfOP6jrKAI&usg=AFQjCNFfrLSi8TvCiKGklDs7gFUuTvQU3w

http://www.google.bg/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&ved=0CAYQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.ekipnews.com%2F%3Fp%3D32203&rct=j&q=%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%B3%D0%B8%D1%8F+%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8+%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0&ei=9d-6S-qvKqeiOMOTpYII&usg=AFQjCNEXpUFxKtJv2bNIM4eq7MmDpCoQKg
« Последна редакция: Април 06, 2010, 14:58:38 pm от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Юзеирови
« Отговор #6 -: Април 06, 2010, 14:32:03 pm »
За това което става, сме виновни ние с теб, защото си стоиш в къщи и си мълчиш както и аз, не мисля ,че комунистите са виновни за това ,че си седим на задника, какво ще става с нашия народ зависи от нас,а ние си седим и чакаме както винаги прекалено търпеливи , затова сме в това положение, в дугите държави хората се борят за по високи заплати, правят референдоми за това да има ли минарета, а за това какво става тука са ви виновни комунистите, демокрацията и т.н. Отговора е прост.

ЗА ВСИЧКО СИ ВИНОВЕН ТИ, ЗАЩОТО СИ ОВЦА ВЪРХУ КОЯТО ПРАВЯТ ОПИТИ А ТИ ДОРИ НЕ БЛЕЕШ БЪЛГАРИНО !!!
« Последна редакция: Април 06, 2010, 14:37:25 pm от deznam »
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Юзеирови
« Отговор #7 -: Април 06, 2010, 17:46:54 pm »
За това което става, сме виновни ние с теб, защото си стоиш в къщи и си мълчиш както и аз, не мисля ,че комунистите са виновни за това ,че си седим на задника, какво ще става с нашия народ зависи от нас,а ние си седим и чакаме както винаги прекалено търпеливи , затова сме в това положение, в дугите държави хората се борят за по високи заплати, правят референдоми за това да има ли минарета, а за това какво става тука са ви виновни комунистите, демокрацията и т.н. Отговора е прост.

ЗА ВСИЧКО СИ ВИНОВЕН ТИ, ЗАЩОТО СИ ОВЦА ВЪРХУ КОЯТО ПРАВЯТ ОПИТИ А ТИ ДОРИ НЕ БЛЕЕШ БЪЛГАРИНО !!!

Аз ли съм ВИНОВЕН ,че комунистите ограмотяваха турците преди 10-ти Ноември  1989г. като им направиха ДАЖЕ специални квоти по които турците влизаха в Българските университети без изпит, а се говореше ,че голяма част от турците влезнали да учат висше НЕ са имали и завършено ОСНОВНО ОБРАЗУВАНИЕ. Аз ли съм ВИНОВЕН ,че комунистите създадоха турската партия ДПС след 10-ти Ноември 1989г.,Аз ли съм ВИНОВЕН ,че комунистите от БСП ръководиха и ограбваха  България заедно с турците допреди няколко месеца ,да не кажа и до ДНЕС !  Аз ли съм виновен за това ? Не искам да продължавам ,защото ти така или иначе НЯМА да ме разбереш какво имам в предвид, или просто на теб не ти харесва ,че обвинявам точно комунистите а не някой друг за всичко това и затова ти така ОСТРО като УЖИЛЕН отговаряш отгоре!?

Само искам да ми отговориш на тези няколко ЕЛЕМЕНТАРНИ въпросчета :
Между 1933 и 1945 година турците можеха ли да си строят джамии,да си регистрират турски ЕТНИЧЕСКИ партии,да купуват и притежават фирми и предпиятия, да ходят с фесове и фереджета по улиците и да веят турски знамена в Германия и в България(в България до 9-ти IX 1944 г.) ?

« Последна редакция: Април 06, 2010, 20:37:28 pm от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Nightwish

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 191
    • Мистерика - блог за непознатото
Re:Юзеирови
« Отговор #8 -: Април 06, 2010, 19:41:59 pm »
Абе щом си имал милиони няма какво да те съжаляваме   >:( Да беше казал, че комунистите са взели едната крава на дядо ти за да я вкарат в ТКЗС-то, повече щях да те разбера, ама за никой богаташ днешен или някогашен няма да седна да плача.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27