Автор Тема: Мюсюлманско нахалство и властово безхаберие  (Прочетена 8013 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Мюсюлманско нахалство и властово безхаберие
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2009, 23:29:44 pm »
Даскале, малко ми е неудобно да ти обяснявам предвид, че си даскал... ама ще ти кажа. ;D
В България няма турски етнос. Има Българи поели го... двойно като религия и език. Незнам дали ти прави впечатление, те са най-капсулираното общество в България. Толкова са капсулирани, че са почнали да се мешат по между си по роднински. Виждал си какви са оцъклени, а някои даже са с малко и олигофренски черти.
Пак казвам, няма турски етнос у нас, това са Българи. Българи мюсюлмани.
Няма да разводнявам темата да обяснявам за другите дето са го поели..., ама не двойно като така натечените турци. Това са помаците и гагаузите.
Ролята на ДПС бе да не допусне "тучолята" да се осъзнаят. В по-голяма степен успяха. Някой ги изтърваха безвъзвратно, но те са много малко. Борбата на ДПС в момента е за помаците. С гагаузите просто нямаха щанс. Направиха ялови опити, разбраха, че няма да им се отвори парашута... и се отказаха.  :yes:

п.п. Знаеш кои са тези дето обичат да разделят за да владеят. Е, те стоят и зад ДуПиСе-то и ВСИЧКИ така наречени партии в България.
« Последна редакция: Октомври 06, 2009, 23:36:01 pm от Гален »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Мюсюлманско нахалство и властово безхаберие
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2009, 23:37:01 pm »
От всичко това до сега не разбрах, двамата братя Юзеирови дали са българомохамедани или от турски етнос. Като имена изглеждат на българомохамедани, но като поведение изглеждат на абсолютни турци.

Ами от турското малцинство са. А и няма значение как ще ги наричаме. Не си изграждайте мнение според произхода им, а според делата им. Малко библейско звуча тука, ама си е така.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Мюсюлманско нахалство и властово безхаберие
« Отговор #17 -: Октомври 07, 2009, 00:31:05 am »
Ами демокрация, ве хора. Що да не опитват.
Ама съм сигурен 99%, че няма да ги регистрират в съда. А това, което не е регистрирано е незаконно.  ;) и се преследва от закона. :P

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Мюсюлманско нахалство и властово безхаберие
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2009, 10:10:38 am »
Аз мисля, че идеята не е била да направят партия, а да нагнетяват напрежение и омраза. Един ден, като дойде момента, ще им раздадат оръжие и ще ги призоват да правят нещо подобно на Косово. Ще инсценират 2-3 атентата на Българи срещу Турци и готово.
Косово не е минало, то е знаково за настоящето.Трябва да си представяме едно светло бъдеще и да призоваваме защитниците да не допускат такива сценарии.Ние си формираме живота първо с нашите мисли.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Мюсюлманско нахалство и властово безхаберие
« Отговор #19 -: Октомври 08, 2009, 09:10:42 am »
Аз мисля, че идеята не е била да направят партия, а да нагнетяват напрежение и омраза. Един ден, като дойде момента, ще им раздадат оръжие и ще ги призоват да правят нещо подобно на Косово. Ще инсценират 2-3 атентата на Българи срещу Турци и готово.
Косово не е минало, то е знаково за настоящето.Трябва да си представяме едно светло бъдеще и да призоваваме защитниците да не допускат такива сценарии.Ние си формираме живота първо с нашите мисли.


Те и сега имат много оръжие из ловните дружинки.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Мюсюлманско нахалство и властово безхаберие
« Отговор #20 -: Октомври 15, 2009, 00:34:09 am »
Поредния продукт на сценария "Изкуствено създаден проблем, за отвличане на вниманието" ;D ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27