Автор Тема: Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)  (Прочетена 9355 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Ето и една космическа сензация за която се сетих току що. След като Кайн убива брат си Авел, той вече не може да остане там където са били и Бог го изгонва на земята!?! Като му дава белег, а и земята е проклета преди това. Това си го обяснявам така, Кайн бе изгонен не къде да е, а на нашата планета, всички събития записани в Библията са се случили на друга планета, вероятно венера, но след като Христос си тръгва от венера изключва магнитното поле и тя е сега е прашна печка. След като е дошъл тук Кайн и жена му са създали нашата раса, но след Христос някой праведни хора са все пак преместени на земята и така вероятно извънземен живот май наистина е идвал на тази планета.

Нека да посоча и друг довод, за който ще съм много благодарен за повече информация. Сега разглеждам стари митове и един от най интересните е за поучения към "Децата на Кайн". Този мит е в такава структура, че децата на Кайн се разглеждат като диваци, които трябва да бъдат облагородени от пришълци, при това той има доста християнско звучене. След Битие потомството на Кайн се изгубва окончателно, но все пак авторите на тези поучения за децата на Кайн са християни.

Какво мислите за откритието ми, с него се обясняват и много исторически и космически загадки, може би пришълците и потомството им с тяхната чуждо-планетна религия са ни били неподходящо натрапени?
« Последна редакция: Септември 23, 2009, 22:34:01 pm от H. »
Soli Deo Gloria!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! Мое обяснение
« Отговор #1 -: Септември 23, 2009, 21:22:49 pm »
Какво мислите за откритието ми, с него се обясняват и много исторически и космически загадки, може би пришълците и потомството им с тяхната чуждо-планетна религия са ни били неподходящо натрапени?

Мисля следното:
-човекът не е заченат на Земята и идва тук в последствие - така е, но това вероятно биха били Адам и Ева в твоята теория, а не кавел ли къв беше там
-Венера си е напълно активна, с население и всичко необходимо и никъв христос не е изключвал квото и да било.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #2 -: Септември 23, 2009, 23:30:46 pm »
Допълнение от след няколко часа, освен венера май и марс е бил създаден за обитаване. „Червената планета“ е червена не случайно, там е пролята кръвта на Авел праведника и съответно тя за това е най малка от трите по големи планети, била е доста воден свят и при изключване на нейното магнитно поле цялата повърхност е експлодирала и за това се е свила и е намаляла дори гравитацията. Вероятно за това има такъв огромен каньон на едно място на повърхността, той символизира раната нанесена от Кайн на праведния му брат. След тази трагедия Кайн е пратен на тази планета, а Сит заместника на праведния Авел е отрасъл на безопасно място на венера.

Да знам и на мен ми изглежда прекалено фантастично, но предполагам нямате нищо против в случаино на нужда да се откажа от това откритие. Не случайно съм bogoizbrania.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #3 -: Септември 24, 2009, 00:30:33 am »
Като си почнал с откритията, засегна точно темата, дето ме живо интересува, а виждам, че точно по нея си доста вещ.
Та какви първоначални данни имаме:
Цитат
Битие. Глава 1.
27 и Бог създаде човека по Своя образ; по Божия образ го създаде; мъж и жена ги създаде.
Битие. Глава 2.
18 И Господ Бог каза: Не е добре за човека да бъде сам; ще му създам подходящ помощник.
21 Тогава Господ даде на човека дълбок сън, и той заспа; и взе едно от ребрата му, и изпълни мястото му с плът.
22 И Господ Бог създаде жената от реброто, което взе от човека и я приведе при човека.
Битие. Глава 4.
1 А Адам позна жена си Ева; и тя зачна и роди Каина; и каза: С помощта на Господа придобих човек.
2 Роди още и брата му Авела. Авел пасеше стадо, а Каин беше земледелец.
8 А Каин каза това на брата си Авела. И когато бяха на полето, Каин стана против брата си Авела и го уби.
16 Тогава излезе Каин от Господното присъствие и се засели в земята Нод, на изток от Едем.

17 И Каин позна жена си, която зачна и роди Еноха; и Каин съгради град, и наименува града Енох, по името на сина си.

Питането е, от къде Каин е намерил жена?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #4 -: Септември 24, 2009, 01:06:14 am »
Цитат
3 Адам живя сто и тридесет години, и роди син по свое подобие по своя образ и наименува го Сит.     
4 А от как роди Сита, дните на Адама станаха осемстотин години; и той роди синове и дъщери.
Битие 5:4

  Питането е, от къде Каин е намерил жена?

Мога да ти кажа какво е обяснението на евангелската църква, като подчертавам, че аз не го споделям. Че те казват, че Каин се е оженил за своя сестра. Но това не било кръвосмешение, защото тогавашните хора имали чисти гени /нямали наследствени болести и т.н./. Според мен това е едно от доказателствата, че Адам и Ева са по- скоро символи на тогавашните мъже и жени, а не са единствените живяли тогава. Кабалистите казват, че са мъжкото и женското начало, желанието да даваш /мъжа/ и желанието да получаваш /жената/.
В този род на мисли незнам къде в теорията на "богоизбрания" се вписват останалите деца на Адам и Ева и на коя планета са живяли?

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #5 -: Септември 24, 2009, 15:52:43 pm »
. . . . .
Питането е, от къде Каин е намерил жена?


Точно сега не бих искъл да се задълбавам с това също мое откритие. Жената на Кайн се е появила както жената на Адам, Кайн бе точно копие на баща си, бе роден да го замести за целта за която Бог създае Адам, но май само го замести по размер на провала. Дори мисля, че половинката на Кайн го е изкушила да убие брат си. Не случайно когато Ева го ражда благодари на Бог, не че е родила дете или син, а че е създала Човек. Само за него се споменава такова нещо.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #6 -: Септември 24, 2009, 16:54:17 pm »


Да знам и на мен ми изглежда прекалено фантастично, но предполагам нямате нищо против в случаино на нужда да се откажа от това откритие. Не случайно съм bogoizbrania.

Аз бих те посъветвал да потърсиш информация от различни окултни и алтернативни източници по въпроса защото има доста интересна информация засягаща Венера! Според "светлите" окултисти тя е център в който "душите на умрелите" тоест астралните им тела отиват след като напуснат Земята и биват "обучавани" за своите бъдещи мисии на Земята след което отново биват инкарнирани!

Според друга информация обаче Венера е център за масово промиване на мозъци на същите тези "души" напуснали Земята в който им се обяснява "къде са сбъркали, какво са пропуснали" и т.н. и хоп пак се пращат на Земята без спомени от предишните си инкарнации.


Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #7 -: Септември 24, 2009, 17:02:29 pm »
За Венера повече ме интересува, от колко време е без магнитно поле, защото атмосферата и се издухва доста мощно от слънцето и фактически, ако изключването на магнитното поле е било преди повече от 1000 наши години то атмосферата и би трябвало да е като марсианската, а тя е с обем малко помалък от нашата.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #8 -: Септември 24, 2009, 17:16:17 pm »
Това щях да го пускам в темата за текстове , които ни подготвят за НСР, но като гледам и тука може  ;). Става въпрос за много популярна песен на известна група от 80те години, която се превърна в истински хит! Групата е Europe, а песента The final countdown,(Финалното отброяване). Интересното е че песни от този жанр много рядко попадат в популярните музикални класации и обикновено за тях знаят само тези които се интересуват специално от жанра и си купуват албуми. Но тази песен беше в топ 20 на всички западни музикални класации.Има нещо окултно в текста и според мен не е случаен. Ще го преведа за да може всички да видят за какво става въпрос:

Заминаваме заедно
но все пак е сбогуване
и може би ще се върнем
на Земята, кой може да каже?

Предполагам никой не е виновен
напускаме земята(напускаме земята)
дали нещата могат да бъдат пак същите?
Това е финалното отброяване.

Финалното отброяване

Оооо, отиваме на Венера(Венера)
и все пак с високо вдигнати глави
защото може би те са ни виждали
и ще ни приветстват всички, даааа (това не е ироничен мой коментар а самия текст :P )
с толкова много светлинни години да бъдат изминати
и неща да бъдат открити (да бъдат открити)
Сигурен съм че на всички ще ни липсва (земята) така че
Това е финалното отброяване

Това е финалното отброяване


После се повтаря


Доста интересен избор за планета на която човечеството да се пресели защото според официалната наука там е 500 градуса жега  ;) Освен ако не става дума за малко по- окултна гледна точка и съм сигурен че планетата не е избрана, за да има рима песента.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #9 -: Септември 24, 2009, 17:24:14 pm »
Направо тръпки ме побиха!  :o
Това беше любимата ми песен като бях на 4!  ;D  :-X   :dance:
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #10 -: Септември 24, 2009, 17:35:57 pm »
За Венера повече ме интересува, от колко време е без магнитно поле, защото атмосферата и се издухва доста мощно от слънцето и фактически, ако изключването на магнитното поле е било преди повече от 1000 наши години то атмосферата и би трябвало да е като марсианската, а тя е с обем малко помалък от нашата.

Как си представяш логиката на това една планета да няма магнитно поле?

Тоест, всяко, всяко тяло има гравитация. А гравитацията е поле... вярно е, магнитното поле е малко по-различно от гравитационното поле, но тази разлика представлява различната форма на полето. Това, което генерира полето, е едно и също.

Една река има магнитно поле, защо? Защото има движение на частици с посока. Електрическият поток създава поле около себе си, въздушната струя създава поле около себе си.Кръвта във вените ти създава магнитно поле, опасващо вената заради еднопосочното движение под налягане в нея.
Въртеливите движения също създават поле, всяко завихряне създава поле.

Още повече - завихрянето на кухинна система(система от кухини) създава особено силно поле(торсионно поле - просто друга форма на една полева същност).


Само не ми казвай, че Христос(ццц, както и да е) можел да "изключи магнитното поле на сложно завихрена(около себе си + траектория), огромна по маса, кухинна система(планета). АБСУРДНО Е.


П.П.
Приказките за това че магнитното поле на Земята щяло да падне при изравняване на полюсите...не е точно така.То няма да падне, а ще претърпи флуктуация и видоизменяне, в следствие на което АТМОСФЕРАТА може да излети...но не и да падне магнитното поле.

Затова те питам да обясниш логиката на нещата с това "изключване" на магнитно поле.
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 17:51:52 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #11 -: Септември 24, 2009, 17:56:01 pm »
За песента на Юръп не знаех че с епее за венера.
но виж това ме изкефи;
http://www.songfacts.com/detail.php?id=8404
забележи последния ред за "сонгфактс", номер едно за най смотана мелодия ;D

П. С.
Мисля че планетата Венус впесента е някой публичен дом, не точно планетата.
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 17:57:44 pm от bogoizbrania »
Soli Deo Gloria!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #12 -: Септември 26, 2009, 00:31:32 am »

За Венера повече ме интересува, от колко време е без магнитно поле, защото атмосферата и се издухва доста мощно от слънцето и фактически, ако изключването на магнитното поле е било преди повече от 1000 наши години то атмосферата и би трябвало да е като марсианската, а тя е с обем малко помалък от нашата.
Как си представяш логиката на това една планета да няма магнитно поле?
Някои имат други нямат, Земята, Юпитер и Сатурн имат, Внера и Марс нямат в момента, но в миналото явно са имали.
Тоест, всяко, всяко тяло има гравитация. А гравитацията е поле... вярно е, магнитното поле е малко по-различно от гравитационното поле, но тази разлика представлява различната форма на полето. Това, което генерира полето, е едно и също.
Гравитацията не е поле а сила която се разпространява определено пространство около центъра на материята която поражда силата. Магнитното поле се поражда от въртяща се материя на метали.
Една река има магнитно поле, защо? Защото има движение на частици с посока. Електрическият поток създава поле около себе си, въздушната струя създава поле около себе си.Кръвта във вените ти създава магнитно поле, опасващо вената заради еднопосочното движение под налягане в нея.
Въртеливите движения също създават поле, всяко завихряне създава поле.
Ти в ред ли си? знаеш ли изобщо какво е магнит?
Още повече - завихрянето на кухинна система(система от кухини) създава особено силно поле(торсионно поле - просто друга форма на една полева същност).
::)Много болка много мъка по земята, единственната кухина около Вас , . . . не е далеч от Вас.
Само не ми казвай, че Христос(ццц, както и да е) можел да "изключи магнитното поле на сложно завихрена(около себе си + траектория), огромна по маса, кухинна система(планета). АБСУРДНО Е.
Стига с тея кухини бе господине!
П.П.
Приказките за това че магнитното поле на Земята щяло да падне при изравняване на полюсите...не е точно така.То няма да падне, а ще претърпи флуктуация и видоизменяне, в следствие на което АТМОСФЕРАТА може да излети...но не и да падне магнитното поле.
Идеята ми е че на Венера е имало магнитно поле и съвсем наскоро то е спряло отведнъж, няма начи да има толкова атмосфера за дълъг период от време.
Затова те питам да обясниш логиката на нещата с това "изключване" на магнитно поле.
На Марс много региони на повърността имат магнитно излъчване, но не и цялата планета, тези региони са с остатъчна магнетичност от някога съществувала планетна магнетичност.
Soli Deo Gloria!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #13 -: Септември 26, 2009, 14:59:31 pm »
Последното което открих за Кайн е за белега му, познайте коя част е тя? Елементарно е, какво видимо на човешкото тяло го има само човек, тоест потомък на Кайн. Никое животно няма един много хатактерен белег на човешкото тяло, който всички имаме, освен ако не сте родени извън земята.
И така кой е той?
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 14:45:07 pm от bogoizbrania »
Soli Deo Gloria!

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Къде бе изгонен Кайн и жена му?! (мое обяснение)
« Отговор #14 -: Септември 26, 2009, 15:07:00 pm »
Богоизбран, ти май си открил пъпа, а?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27