Автор Тема: БЪЛГАРСКОТО ТОТО  (Прочетена 19993 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #15 -: Септември 18, 2009, 23:43:44 pm »
Нещо ме глождеше тези дни, гледайки и четейки за тези числа
направих сверка и какво се оказа:
изтеглените прословути повтарящи се числа:
4,15,23,24,35,42
числата от сериала LOST:
4,8,15,16,23,42
Ако ги бях написал, и двата тиража щях да имам 4-ка, ама те пък не се изплащат  ;D

В ирландското тото май бяха излезли 5 от 6те на Lost  ;) Там бяха излезли 4, 8, 15, 16, 23, & 24 - а 24 на обратно е 42  ;D
« Последна редакция: Септември 18, 2009, 23:48:20 pm от Alien »

Неактивен runer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #16 -: Септември 20, 2009, 11:29:45 am »
Защо според вас биха манипулирали така очевидно двата поредни тиража? Ясно е, че никой нормален човек не би повярвал, че това се случи случайно. Но и никой нормален човек не би пуснал числата, които са се паднали в предния тираж. Кой и какво според вас печели от тази манипулация?

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #17 -: Септември 20, 2009, 11:38:09 am »
Нещо, ако се случи веднъж е възможно никога да не се повтори. Но ако се повтори, вероятността да се случи пак е голяма ;D Някой пусна ли тези числа?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #18 -: Септември 20, 2009, 11:42:41 am »
Защо според вас биха манипулирали така очевидно двата поредни тиража? Ясно е, че никой нормален човек не би повярвал, че това се случи случайно. Но и никой нормален човек не би пуснал числата, които са се паднали в предния тираж. Кой и какво според вас печели от тази манипулация?

За да се отговори акуратно на въпроса ключа е в спечелилите. От комисията която е разследвала са казали че хората били от всички краища на страната и с голяма средна възраст! Според тях това било доказателство че всичко е наред. Да, ама не  ;) както се казва. Тези които са спечелили на пръв поглед може и да са анонимни, но ако се поразрови за всеки ще се види и те какви най-вече деца имат и роднини изобщо. Ако искат да е прозрачно трябва да ги обявят кои са а медиите след това предполагам ще си свършат работата. Но доколкото знам има  закон който забранява да се казват спечелилите за да не бъдат после изнудвани и т.н. Да, но в случая те са взели по едни 10 бона. В интерес на всички е те да бъдат огласени кои са и да се види дали все пак не са свързани с някой "властимащ". Напълно нормално е ако всичко е било нагласено парите да са отишли при подставени лица. Още повече най- абсурдното освен падането на едни същи числа е комбинацията че при първия път няма нито един спечелил, който щеше да обере джакпота, а при втория път са цели 18. Тоест ако в предния тираж имаше спечелил - тези 18 "печаливши" щяха да пият по една студена вода и да им дадат смешни печалби.

Неактивен runer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #19 -: Септември 20, 2009, 11:54:19 am »
Не казвам, че е нормално, но не мога да си обесня защо биха направили скандал за 18 печалби по 10 хиляди лева всяка. Не ми се връзва някак си. Не си струва. Защо не манипулират тотото по света? Там са наистина големи печалбите и наистина си струва.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #20 -: Септември 20, 2009, 12:25:11 pm »
Не казвам, че е нормално, но не мога да си обесня защо биха направили скандал за 18 печалби по 10 хиляди лева всяка. Не ми се връзва някак си. Не си струва. Защо не манипулират тотото по света? Там са наистина големи печалбите и наистина си струва.

Да, на фона на парите , които се крадат от тотото тук наистина не става въпрос за много пари. Така или иначе схемите за източване не са една или две. Дали тук става въпрос за недоглеждане или изключителна наглост не знам. Но един футболен съдия в период от 3 години 2 пъти печели 6-ца от тото 6 от 49 ! Пак всичко беше "нормално". Тотото по света едва ли е оставено на "шанса" - просто отново схемата за източване не е така очевидна. Дори когато някой "нормален" човек там спечели то може да е заложено в схемата. Защото обикновено преди да спечели някой огромния джакпот, преди това с месеци никой не печели и се създава еуфория от която се печелят много повече пари отколкото ако всеки тираж има спечелил. Сумата която получава спечелилия джакпота е смешна на фона на печалбите които се реализират от това че всички като невидели пускат фишове! А и на запад процедурата е че като се спечели примерно 100 милиона долара не ти ги дават всичките веднага а в продължение на 20 години ! Колко честно а ? Само от това печалбите за организаторите са огромни!Ако ги искаш всичките веднага ти дават само процент - не съм сигурен дали беше 50%. Освен това има и данъци  ;)

Неактивен runer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #21 -: Септември 20, 2009, 13:04:22 pm »
За Америка не знам как стоят нещата. В Испания например се облагат с данак само лотариите, които не са държавни (като "евромилион" например) Данакът е еднократен и е 20% и то на година, след като си прибереш печалбата. Ако през тази една година "похарчиш" парите данък няма. Печалбата ти се изплаща на 100% и веднага (е не като отидеш в тото пункта - там, както разбираш едва ли имат 100 милиона евро оборотни пари) И джакпот-а ако не се спечели определен брой тиражи се "занулява" т.е. той започва от 15 милиона и примерно в 20 тиража не се спечели (да кажем е станал около 180 милиона) на 21-вия тираж отново става 15. Та защо не манипулират тиражите и от време на време да се "занулява" тиража, а винаги става така, че някой го спечелва?
« Последна редакция: Септември 20, 2009, 16:21:43 pm от Black Adder »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #22 -: Септември 20, 2009, 16:24:01 pm »
Но доколкото знам има  закон който забранява да се казват спечелилите за да не бъдат после изнудвани и т.н.
Няма такъв закон, поне доколкото може да се вярва на Държавен вестник. Това са приказки и легенди още от комунистическо време, което още един път иде да покаже, че някой има полза от това, да не се обявяват печелившите.
Особено пък откакто гърците купиха тотализатора.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #23 -: Септември 20, 2009, 17:58:26 pm »
То не е задължително да има закон - въпрос е на политика на самия тотализатор - нещо като вътрешно правило.

Цитат
Въпреки че специална комисия на тотализатора обяви вчера, че проверката не е показала нарушения, “24 часа” предлага тази публикация да бъде използвана от прокуратурата като законен повод за самосезиране и тя да провери дали спечелилите не са свързани лица и дали няма манипулация на топките.

Досега имената на победителите не се обявяваха уж от съображения за сигурност, въпреки че по света те са публични.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=230985

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #24 -: Септември 20, 2009, 22:51:31 pm »
Само моля те, не ми цитирай в-к "24 часа" и "ТРУД" щото съм яко алергичен. :bad:
Такъв закон няма, няма и да има, а твоя цитат от вестникарски парцали никак не подкрепя тезата ти - "доколкото знам има  закон", даже напротив!
Това че нещо е изгодно на византийците не го прави автоматично законно, друг е въпроса, кой ги пусна в България да купят Тотализатора и някоя и друга банка, и кой сега ги прикрива.
И защо бившата Шефка на тотализатора купуваше каквото и скимне, а угоеното и с(в)инче беше даже депутат. Ооо, забравих, май-май имаха и някаква връзка с ДПС, но може да греша, то при толкоз обръчи покрай Меди Доганов.
« Последна редакция: Септември 20, 2009, 22:55:56 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #25 -: Септември 29, 2009, 19:57:05 pm »
Ако някой гледа новините преди 2-3 дена не съм сигурен, тотализаторът разсекрети уж архивите си. Подчертаха, че досега ниикой не е виждал всичко отвътре, не съм сигурен как го казаха точно, но съм убеден, че репортажът беше за да ни заблудят, че "ето ние сме открити към вас".
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 19:59:44 pm от Mirotvorec »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #26 -: Септември 29, 2009, 20:06:43 pm »
И защо бившата Шефка на тотализатора купуваше каквото и скимне, а угоеното и с(в)инче беше даже депутат. Ооо, забравих, май-май имаха и някаква връзка с ДПС, но може да греша, то при толкоз обръчи покрай Меди Доганов.

Свинята много често идва в скапания хотел, където бачкам, и никога не е сам.ВИНАГИ се влачи с ония водещ по Бтв, не знам как се казваше, мисля, че беше Бареков - един дългуч кретен, беше по някакъв сутрешен блог май.(Съжалявам, не съм гледал телевизия от години и нямам телевизор).

Свинята си е свиня, Бареков в цивилни дрехи се облича като педераст, много пъти колегите ми го мислят за педераст и го сочат в гръб от тъпия вход на хотела.Доста е висок, по телевизията май не изглежда толкова висок, и си влачи краката яко.Има случай, когато тъкмо като го гледам как си влачи краката тая висока върлина, облечена като гей, и той се спъва във фугата на плочките...

Все не успявам да чуя за какво си говорят двамата.Всеки божи път са заедно, сигурно веднъж седмично.Говорят си тихо като третокласнички и нищо не мога да чуя.Знам само, че всеки божи път, явно му е традиция на свинята, оставя на лоби бара 70 кинта като бакшиш.Сметката ВИНАГИ я плаща той, не съм видял Бареков да плаща нещо някога.
По едно време си мислех, че са гаджета.

Свинята обикновено идва с ленд роувър, а Бареков пеша.Ако някой се интересува, следващия път като ги видя, мога да му взема номера на колата, на някой може да му е полезно :)
« Последна редакция: Септември 29, 2009, 20:09:41 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #28 -: Юни 21, 2010, 12:25:53 pm »
Според мен тотото е просто един манипулиран и нагласен запис които се пуска "уж" на живо!

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:БЪЛГАРСКОТО ТОТО
« Отговор #29 -: Юни 21, 2010, 13:33:41 pm »
Според мен тотото е просто един манипулиран и нагласен запис които се пуска "уж" на живо!
Да,и аз съм на това мнение.По едно време мнението ми над 50% клонеше към това заключение-че всичко е на запис и просто си пускаш числата,които си гледал миналата седмица.Е,то няма как да си го гледал,но знае ли човек,хах.Но пък,ако това е истина-би значело,че страшно много хора са замесени...
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27