Автор Тема: Дали Бойко Борисов е масон?  (Прочетена 21399 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Зигфрид

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 98
Re:Дали Бойко Борисов е масон?
« Отговор #30 -: Април 14, 2010, 16:40:44 pm »
Масонството е световен проект, то е универсална световна доктрина. Америка е реален масонски проект, Европейският съюз е масонски проект. Масонството учи "да знаеш", да търсиш сам отговора. Българското масонство работи преди всичко за икономическите интереси на членовете си. Доколкото знам, в България има три масонски ложи, в които членуват управляващи и опозиция. Вероятно мнозинството на масоните в Народното събрание днес наброява около 200 депутати. Всички те са “братя” извън парламента, т.е. масони. В този смисъл ББ сто процента е масон  ;)

Чифутската идеология комунизъм,както и чифутската организация масонство са създадени от чифутите ,за да им служат на тях!В България от 9-ти IX 1944 г. до днес, управлява само една партия -комунистическата, разбира се под различни имена.

Всички които са допуснати до властта в България освен ,че са комунисти или наследници на комунисти,са и масони, както от ПСЕВДОдесните партии, така и от люпилнята им БКП-БСП !

А иначе досещате ли се кой единствено може да затвори всички масонски ложи и да накара бившите им членове да ходят навсякъде с жълти шестолъчни звезди и да подават измършавелите си ръчички за коричка хляб, зад телените мрежи на почивните домове Аушвиц,Бухенвалд и тн.!
« Последна редакция: Април 14, 2010, 16:45:54 pm от Зигфрид »
"Wir sind wieder da!"

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Дали Бойко Борисов е масон?
« Отговор #31 -: Април 14, 2010, 17:11:35 pm »
Зигфрид прав си напълно!
От 1944г. до ден днешен властта е в ръцете на комунистите и нито за миг не е давана на никой друг! Всички партии в България след 1989г. са рожби на БКП! Всички до една!  :(
Масоните в България са слуги на световния ционизъм и каквото той каже те това правят. Повечето са в ниските стерени до 33-та.
А степените до колкото Хорус ми каза са 360. 360та степен илюминати! Не знам дали е масон бб, няма как да го знаеме. Може и да е, може и да не е. На много снимки има интересни значки на ревера си.... ;D ;)
Чувал съм и аз, че е свързан с еврейското име бехар, но нищо конкретно повече...в едно предаване между редовете с водещ преди Антон Сираков, където преди време го изгониха от атака.
 :) Има много ложи в България и много техни клонове, но повечето са пълни невежи за какво стаава въпрос и сигурно си мислят, че членуват в някой престижен бизнес клуб, но определено си мисля, че не чертаят пентаграми и не привикват бафомет гледат си икономическите интереси.

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Дали Бойко Борисов е масон?
« Отговор #32 -: Юли 26, 2010, 20:08:11 pm »
Цитат
От 1944г. до ден днешен властта е в ръцете на комунистите
...Евреите....

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Дали Бойко Борисов е масон?
« Отговор #33 -: Юли 26, 2010, 21:54:54 pm »
Зигфрид прав си напълно!
От 1944г. до ден днешен властта е в ръцете на комунистите и нито за миг не е давана на никой друг! Всички партии в България след 1989г. са рожби на БКП! Всички до една!  :(

Разбира се..цялата дандания беше на принципа"ставаме за да седнат децата ни"
А за б.б. не мисля,че е масон..макар,че кой знае..може и да са го"богомазали"...колкото да замажат егото му..щото в тоя човек друго не знам дали има,ама его дало Господ и то в изобилие :D
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 21:57:23 pm от konstantin2007 »

Неактивен loengrin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Дали Бойко Борисов е масон?
« Отговор #34 -: Юли 27, 2010, 11:19:44 am »
Да направим власта си династична....!Това направиха "червените кхмери"!Първите които станаха масони -пак Те!Просто толкова прозрачно!!!А сега вече при подмяната на поколенията си създадоха първото дебилно и послушно поколение!!!Ужас!Като в картина на Бош и Брьогел сме!!!И техният любим принцип "Теза+Антитеза =Синтеза...но свършва мисля че наближава голяма "Сеч"!!!

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Дали Бойко Борисов е масон?
« Отговор #35 -: Юли 27, 2010, 12:08:47 pm »
Естествено че Бойко Борисов е масон. Никой не получава току-така Малтийски орден.

http://www.cross-bg.net/balgariya/88-novini-i-sabitiya/1132028-premierat-poluchi-ordena-na-golemiya-krast-za-zaslugi-na-suverenniya-voenen-orden-na-malta-podrobnosti

Ето и тема свързана с този Малтийски орден.

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,223.msg2671.html#msg2671

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Re:Дали Бойко Борисов е масон?
« Отговор #36 -: Юли 29, 2010, 14:57:33 pm »
Disinfo ,би ли бил така добър да поясниш или поставиш линк към отричането на Д.Айк от "гущеровата" си теория.Може би просто disinfo-рмираш. :yes:Стана ми интересно...

Това един приятел ми го каза, може да ме е дизинформирал  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27