Автор Тема: Системата ДЕИР - енергоинформационика и зомбация  (Прочетена 15872 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Филиалът на Школата ДЕИР в София, както и Издателство ДЕИР напълно се разграничават от действията на г-н Стефан Калайджиев и от издателство Хелиопол. Г-н Калайджиев по никакъв начин не е обвързан с Школата ДЕИР и няма правото да се представя от нейно име. Неговите действия, мнения и постъпки са лични и по никакъв начин не изразяват мнението на Школата.

Когато стане въпрос за пари,винаги има проблеми.Казаха ми от софия,заради книгите на Деир големи разправии е имало между Деир и Хелиопол.Кой прав кой крив БОГ знае. :)

http://www.bg-deir.org/library.php

Тук помествам 2 семинара за методи на защита при енергийна атака,които са много ефективни.Всеки сам трябва да преценя.


КРИОН-АРХАНГЕЛ МИХАИЛ
Четете осъзнато!
Отворете сърцето си, почувствайте енергията зад набора от думи. Позволете на Духа да разбуди ума ви.
Наблюдавайте процесите, породени от текста, размишлявайте върху тяхната скрита страна. Те могат да променят вашия живот към по-добро!


« Последна редакция: Март 14, 2008, 13:31:16 pm от H. »

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Относно: Системата ДЕИР
« Отговор #1 -: Март 14, 2008, 11:05:45 am »
Ето и какво казва Хелиопол за системата Деир:
Школата ДЕИР в наше време е единствената, даваща ефективни умения и навици по енергоинформатика и биоенергетика, лишени от мистика и притежаващи  еднозначна ефективност.

http://imadrugpat.org/shkola_deir.htm



http://www.xnetbg.com/new/forum2/index.php/topic,2133.15.html
Каква е логиката школа на КГБ,да стои като "почти положителна "статия в Хелиопол.

« Последна редакция: Март 14, 2008, 11:22:07 am от Ricardo »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Няма ли някой от форумните колеги да е бил в тази школа, че да сподели от първа ръка за какво става дума   :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Няма ли някой от форумните колеги да е бил в тази школа, че да сподели от първа ръка за какво става дума   :P

Ще го усетиш(насочване на енергия)! :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Хелиопол първи се отдели от ДЕИР и изтегли техните книги. Затова ДЕИР бяха принудени да си направят собствено издателство и горното им твърдение стои малко смешно, като на обидени деца. "Ние нямаме нищо общо с..." :P

За това отцепване и аз имам малка заслуга, защото алармирах на Хелиопол, че има зомбиране в ДЕИР :D Говорил съм и с шефовете на ДЕИР в София, много са зле. Само като им казах че зомбират почнаха да крещят, да ръкомахат и да обясняват как съм нает пратеник, който има за задача да дескредитира чистата им система ;D Доста смешна картина :P

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
В България всички са смешници.Аз им викам заспали х****е.
Не може да се отрече факта,че през тази "модерна школа" минаха и доста "свестни хора",сега са пълни откачалки.

Не може да се избяга от тънкия момент на зомбиране,някой си мисли ,че не е зомбиран ,а фактически е зомбиран.

Българския език е даден да се лекува с него, не да се вреди.Вкарва се програма на подсъзнателно ниво в картотеката на паметта и се разрушава психиката.В Бургас-духовният център на България на енергийно ниво е открит кода на Луцифер, който превръща хората в зомбита.Но за това няма да говоря.
Защитата е кръста и молитвата "Отче наш".
« Последна редакция: Март 14, 2008, 15:24:46 pm от Ricardo »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Съжалявам, че ще те разочаровам Рикардито, в България не всички са смешници ;)

От системата има много какво да се вземе. Затова карайте сами по книгите, не се записвайте семинарите.

Какво общо има българският език с темата? :) Отстрани изглежда, че просто си търсиш повод, за да си кажеш нещо, което искаш да кажеш, пък дали има връзка, няма особено значение :P Същата работа и за Бургас. Айде леко да не стане духовният център на България... Най-сатанинският град, с най-тежката енергия.

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Това е самата истина за Бургас,това за сатанинският град си е твое мнение,което просто не е нужно да коментирам.В момента Пловдив е с най-тежка вибрация.На енергийно ниво се вижда като "черна фуния" в Пловдив.

Не са смешници,просто бушони по 3 А,като им дойте повече тока,гърмят на поразия.

Карайте по книгите всички,на тези книги няма никакъв контрол,всеки пише какво му дойде от "ограничения и зомбиран" мозък.
« Последна редакция: Март 14, 2008, 16:23:35 pm от Ricardo »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Това е самата истина за Бургас,това за сатанинският град си е твое мнение,което просто не е нужно да коментирам.В момента Пловдив е с най-тежка вибрация.На енергийно ниво се вижда като "черна фуния" в Пловдив.

Смешно е как го удряш на контра-атака при положение, че аз за Пловдив нищо не съм претендирал :P Нямам претенции, това не е състезание между градове, споко ;)

Това за Бургас не си е само мое мнение. Обясни ми какво има в Бургас, че да е духовен център, щото нещо не мога да си го обясня. Това в Пловдив ти ли го видя за фунията или ти го казаха пак и ти повтаряш, без изобщо да имаш идея така ли е, не е ли така?

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Казвам как са нещата.Да видях го за Пловдив,никой не ми казва и никъде не го пише.Паля свещи и се моля в православна църква,и имам над 100 православни икони и постя-не ям никакво месо,само зеленчуци,после ми идва "инфото".Без тези неща няма инфо. :)Който иска да вярва дали е така или не.

БОГ всичко гледа и си знае работата.Просто чиста случайност е,че става въпрос за пловдив,а ти живееш в него.Какво състезание за градове? ;D
Тука не става въпрос какво има в бургас,а кои хора живеят в бургас.Всеки вдигнал духовно равнище ще усети атмосферата в града.
Най-ценният ни капитал e добротата, тя не се купува. Загуби ли я, човек губи и смисъла да живее.
« Последна редакция: Март 14, 2008, 17:31:16 pm от Ricardo »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Рикардо, Рикардо...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER

Цитат
Какво състезание за градове? Grin

Варна - духовният център на България  :P :P :P  :D

http://www.xnetbg.com/new/forum2/index.php/topic,2202.0.html

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Дори Варна е по-добре от Бургас енергийно. Лично мнение.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Не знам енергийно, но за мутри и биячи тука е много зле положението - всеки втори се мисли за някакъв престъпник къде с основание къде не, постоянно се носят ножове и оръжия... и много приятели с ножове и оръжия. Много лесно може да станат проблеми. Това не може да няма отражение на енергийното ниво.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Варна, Бургас, Пловдив, всички те са в пъти по-добре от София в енергийно отношение.Като цяло обаче не става въпрос за градовете, а става въпрос за държавата.Държавата и нейните обитатели, Вие добре знаете какво имам в предвид, да не определям сам:)

По отношение на ДЕИР, в началото в самото нещата тръгнаха добре, докато не дойдоха хората с машинките, сега всичко е опорочено.
Книгите е хубаво да бъдат прочетени, дор и си мисля, че са задължително четиво.

И стига с тези духовни центрове, имаме дълъг път до тогава, знаете какво говоря!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27