Автор Тема: Противо-НЛО земна защита?  (Прочетена 13211 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #15 -: Април 11, 2009, 09:31:37 am »
Цитат
Не спазваш елементарни правила на логиката. Разумната дискусия по този начин се обезмисля.
Даваш за доводи за убеждаване и доказване неща, които изобщо не е сигурно, че са верни.
Какво бил казал еди кой си в коя книга и кой филм.
Ще го кажа малко по-грубо, надявам се да мине през модераторите.
Точно през оная работа ми е какво е казал Терзийски, или какво са разказали в еди кой си друг филм и не знам кой друг писател. (не от неуважение към човека, а защото в момента не обсъждаме приказки)
Много съжалявам за теб. Понякога се питам с коя глава мислиш? С малката или голямата ::)

Когато се обсъжда такъв видео материал, човек трябва поне малко да е чел на тема НЛО. При теб такива знания ти липсват.

Цитат
Когато се обсъжда нещо, се обсъждат ФАКТИТЕ. Или съответно ЛОГИКАТА.
Не може да изсипваш с кошницата хаотични доводи, дошли от приказвачи на приказки, и други фантаст-уфолози.

Аз само в тоя конкретен филм ги хванах разказвачите в сумати преднамерени и елементарни лъжи, а ти ме пращаш да изгледам още една гора лъжливи филми.
Назови ми фактите и лъжите и ги разграничи, ако обичаш :)

Цитат
А сега най-безочно се извъртя на 180 градуса, и от 100% сигурен, изведнъж се оказа предположение.

Не видях да допускаш повече от 1 хипотеза в случая, нито да ги степенуваш по степен на вероятност, както подобава на по-задълбочено разсъждение.
И аз като Еон смятам, че 99% от НЛО-тата са човешки. Уповавам се на базата на това, което казва човек, работел по тези проекти 30 години и според който те са международни. Всичко което е казано от него е потвърдено от различни източници.
Простият факт, че обстрелват само един от тези космически кораби, докато другите съвсем свободно си кражат (най-важното - същите модели са) и си правят ъгловите завои, ясно показва, че е ставало на въпрос за тестване на нова зенитна технология. Още по-очевидното е, че това се случва в момент, когато совалката минава наблизо. Тя записва резултатите и ги връща за анализ. Публичните космически програми малко или много също са в полза на тайните. Не трябва да се забравя, че на секретно ниво всички работят заедно и нито едните ще свалят другите без предварително да са се разбрали, нито обратното. И НЛО-то, и артилерията в случая е човешка :)

Цитат
Трето,
когато се оборва твърдение, необходим е 1 контрапример, за да се докаже, че не е вярно.

Т.е. казано с други думи - за да уличиш, че някой лъже, достатъчно е да го хванеш в 1 лъжа, не е необходимо да доказваш, че абсолютно всяка произнесена дума е лъжа.
Тия може да ми ги спестиш ;)

Цитат
Относно "светкавицата, която се движи със светлинна скорост".
Честно, не видях такова нещо на филмчето.
Не те знам какво си гледал.
В момента, в който НЛО-то спира, има светкавица, която обхваща целия екран, и вс пак не става ясно откъде идва. След няклко мига НЛо-то прави завой и ускорява в друга посока.
http://video.google.com/videoplay?docid=6473154883007165539

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #16 -: Април 11, 2009, 11:18:49 am »
Еон, надявам се за доброто на всички да не си прав.

За инсценировката са предположения, дано не съм прав наистина.

Инсценировки разбира се има, но те се използват просто като стратегически момент.Много хора са склонни да мислят в стил или е така или е иначе. Нищо не пречи да ги има и двете и ситуацията да е много по-сложна. Например често срещана теза е да се опише как земните военни субекти имат технология за летящи чинии и как правят отвличания на хора като след това се прави  "гениалния" извод че щом това е факт значи извънземни няма. Какво пречи да съществуват паралелно и двата феномена ? Още повече че извършваните отвличания от военни субекти в стил НЛО допълнително замазват истината и са изцяло в интерес на дезинформацията.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #17 -: Април 11, 2009, 11:55:51 am »
След като гледах това ново филмче,
определено извода е: ако сте шофьор на НЛО, стойте далече от Австралия!  ;D
Ще ви подпалят задника като нищо.

А после ще ви събират парчетата из дълбините на Пасифика, за ривърс енджинийринг.

Определено 2то видео е по-добро. Ако наистина записа е автентичен, прилича на НЛО. Въпроса е дали не е монтаж?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #18 -: Април 11, 2009, 13:55:29 pm »
Видеото може и да е истинско може и да е фейк, не се знае. За мен по-голямото доказателство (ако въобще говорим за доказателства, защото както знаем не сме отдавна на този етап), е репликата на астронавта, когато е в открития космос и казва нещо от сорта на: "Don't care about it..." на предупреждението, че има светещ обект зад него.

Тук предполагам, че имаш предвид случая когато двама астронавти ремонтират Хъбъл, нали?
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #19 -: Април 11, 2009, 14:57:27 pm »
Да.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #20 -: Април 11, 2009, 15:48:33 pm »
Life, къде зачезна бе? Ето ти го филма на руски ;)
http://video.google.com/videoplay?docid=-6541755440775382831

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #21 -: Юни 03, 2009, 23:05:03 pm »
извинявай,работа


ше го видя и на руски

идеята ми беше как е възможно д аимаме такава защита!

За НЛОтата не коментирам,чесно казано аз никога не съм се съмнявал че има подобен феномен

« Последна редакция: Юни 03, 2009, 23:08:26 pm от Life »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #22 -: Юни 03, 2009, 23:34:28 pm »
идеята ми беше как е възможно д аимаме такава защита!
Щом има такива летателн апарати, задвижвани нестандартно, нормално е да има и нестандартни оръжия срещу тях ;) Логично е просто :P

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #23 -: Юли 16, 2009, 01:55:54 am »
как ще е логично,не е разбира се ,едно е да искаме д аимаме,друго да можем,3,4 и 5 е да го създадем,а явно сме го създали,само че тайнично

За мен в момента най голямата мистерия е защо биват обстрелвани и какво вършат те тук

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #24 -: Юли 16, 2009, 21:31:04 pm »
Значи си защитник на теорията за извънземния произход на НЛО ;)

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #25 -: Юли 22, 2009, 15:06:43 pm »
Виж пийс,ние може само да гадаем, нищо чудно да е земен, предполагам има и земни НЛО-та, разбира се, тестови обекти.

Повярвай ми, корпорациите не биха търпяли нещо толкова колосално покрито дълго време, те КАЛКУЛИРАТ всичко в $, а да не забравяме, че най-големите спонсори са именно те.
« Последна редакция: Юли 22, 2009, 15:12:05 pm от Mirotvorec »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Противо-НЛО земна защита?
« Отговор #26 -: Юли 22, 2009, 19:10:15 pm »
Защо?Да неби да мислиш ,че НЛО идва само от Земята
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27