Автор Тема: Световен доклад: Стегнете се, цивилизацията може да рухне!  (Прочетена 12095 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Световен доклад: Стегнете се, цивилизация&
« Отговор #15 -: Юли 22, 2009, 15:00:29 pm »
Magnolia,

Разходи се до Китай и после нека те питам пак относно жълтурите.

И именно защото сме родители трябва да мислим за нашите деца, а не тарамбуките нейде си...кой казва, че трябва да вземеш хляба на сомалийчето? Просто не трябва да му се дава?!? Или 40% прираст ти се струва малко?

След като тази нация явно е неспособна да се препитава сама,е най-добре да бъде елиминирана, това е автогеноцид срещу собствените им деца и народ, те създават НЕУДАЧНИЦИ, а не хора.
« Последна редакция: Юли 22, 2009, 15:13:58 pm от Mirotvorec »

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Световен доклад: Стегнете се, цивилизация&
« Отговор #16 -: Юли 22, 2009, 15:03:30 pm »
fufy,

какво означава грозно ,лошо и тнт? За хората да, за приридата, добичетата и бъдещите поколение ще е много по-добре ,повярвай ми!
Че какво по-голямо право имаме ние от другите видове на планетата?

Какво ще си кажа и си казват елиъните като ни видят? Гледай ги коферманите, размножили се неистово, и унищожават вся и все!
Как искате после някой да комуникира с нас?
« Последна редакция: Юли 22, 2009, 15:15:02 pm от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Life , разбрах, че няма да се разберем. :)
Бъди жив и здрав. :) :-*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Съгласен съм с Лайф ,защото  скоро няма да остане място за нас.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re:Световен доклад: Стегнете се, цивилизация&
« Отговор #19 -: Юли 24, 2009, 04:57:20 am »
...А това не е така, защото Европа сама си е виновна. Каквото посееш, това ще пожънеш.Европа е била едно нищо. Била е страшно бедна, слабо населена и бедна на ресурси. Само заради нечовешката експлоатация на колониите е стигнала този "разцвет на цивилизация", благодарение на колониите от Азия и Африка. Десетки милиони африканци са дали живота си за това...


Чудно ми е защо африканците не са взимали за роби европейците? Защо не са имали колонии в Европа, ами е било обратното? Така е, Европа е била едно нищо. По една или друга причина това вече не е така. Обаче Африка е била и е едно нищо.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Световен доклад: Стегнете се, цивилизация&
« Отговор #20 -: Юли 24, 2009, 11:48:41 am »
Искаш да ми кажеш, че щом не са експлоатирали другите, африканците са някакви глупаци ли? Извинявай, но не мога да приема тази теза.
В момента, в който пожелаеш да подчиниш другия, ти вече си едно ниво под него. ;)
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 12:50:49 pm от Mirotvorec »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Не, нямам предвид, че са глупаци. Просто винаги съм се чудил защо европейците са създали днешната цивилизация? Защо африканците навремето не са взимали бели хора за роби? Защо Британия не е била индийска колония? Защо инките не са дошли с корабите си до Испания? И т.н., и т.н.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Изчетох темата, и трябва да се съглася донякъде с Life.

Аз също не съм да трепем когото и да било. Ама дали ще помагам на сомалийско семейство, или на циганско за мен е все едно. Нито едните, нито другите мислят за поколението си, и за това какво му дават. А какво му дават - едната надежда да дойде камион или самолет на ООН и да вхърли някой и друг чувал, за който разбира се, ще се сбият. Разбирам да имаш в такива условия 1, или 2 деца...ама да ги правиш на конвейр, е безотговорно! Съгласен съм с идеята на Life,не да ги трепем - просто да спрем да даваме.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Изчетох темата, и трябва да се съглася донякъде с Life.

Аз също не съм да трепем когото и да било. Ама дали ще помагам на сомалийско семейство, или на циганско за мен е все едно. Нито едните, нито другите мислят за поколението си, и за това какво му дават. А какво му дават - едната надежда да дойде камион или самолет на ООН и да вхърли някой и друг чувал, за който разбира се, ще се сбият. Разбирам да имаш в такива условия 1, или 2 деца...ама да ги правиш на конвейр, е безотговорно! Съгласен съм с идеята на Life,не да ги трепем - просто да спрем да даваме.
Handle, работата е там, че никой не ги храни. Най- безогледно продължават да ги изтребват- било то с безводие, с глад, с ваксини, с липса на образование. А, да, чат- пат им пробутват малко ГМО- фуражи. Защо вярвате на "електронната кутия"?
На никого от онези "загрижените " не му пука за умиращите от глад там.

Не, нямам предвид, че са глупаци. Просто винаги съм се чудил защо европейците са създали днешната цивилизация? Защо африканците навремето не са взимали бели хора за роби? Защо Британия не е била индийска колония? Защо инките не са дошли с корабите си до Испания? И т.н., и т.н.

Защо, защо? Не всеки го може. Трябва да ти е заложено да грабиш и да колонизираш. На някого просто не му минават през ума подобни мисли.
Работите са по - дълбоки със сигурност.
Но защо никой не коментира идеята ми, че колелото просто се е завъртяло.. Това, което е било, пак ще бъде. Те бяха завзети, но сега ще завземат Европа отвътре. Хак да и е на Европата. Коравосърдечната Европа!
Така че, не се оплаквайте.

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Magnolia

Вие сте дама и няма как да разберете това което искам да кажа,вие жените като второ преработено издание нямате нашите бъгове,които за съжаление или не са съхранили и развили нащшата цивилизация до тези 'висоти"

не случайно на мъжа е дадено да измре след 50тина хиляди години,до тогава,ако не се самоунищожим,да се надяваме че ще разполагаме с технологията,методите и средствата,вие,по прагматично и многозадачно мислещите дами да ръководите

До тогава обаче,скъпа ми Magnolia ,ние сме на власт,и вършеем и сеем смърт :)
Разберете Magnolia ,това са природните,Божиите закони ако щете!
Слабия пада в жертва на силния..плявата задушава благородната култура,както и правят миионите тарамбуки прииждащи в Еу всяка година
нали знаете максимата,:ПЪТЯ КЪМ АДА е осеян с добри намерения?
Същото важи и вайс -верса
пътя към Рая би трябвало да е осеян със колонизация,смърт,разрушения и терор....и наистина е така,никой слаб,в никой от познатите ни видове не е оцелял
В потвърждение на тези ми думи:нали знаете кога се роди акта Миранда?

Изключения правят последните години милиардите празноглави зомбита които се пръкнаха от нищото с единствена цел размнжаване,БЛАГОДАРЕНИЕ ЕДИНСТВЕНО на милосърдитено и технологиите на развитите държави

Да подесетя(май 10 станаха вече),не ми харесва този сценарий,но за съжаление той е единствения възможен

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Не, нямам предвид, че са глупаци. Просто винаги съм се чудил защо европейците са създали днешната цивилизация? Защо африканците навремето не са взимали бели хора за роби? Защо Британия не е била индийска колония? Защо инките не са дошли с корабите си до Испания? И т.н., и т.н.

Отговора на въпроса ти е много елементарен,и не идва от мен а от откривателя на ДНК,който намекна...

-Попитайте работодателите които имат чернокожиколко е трудно да се работи с тях...

никога,просто никога неграта не са имали цивилизация,нито империя,нито по значимо откритие,Египет ще кажете...да ама не,мисля няма нужда да обяснявам защо

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Handle, работата е там, че никой не ги храни. Най- безогледно продължават да ги изтребват- било то с безводие, с глад, с ваксини, с липса на образование. А, да, чат- пат им пробутват малко ГМО- фуражи. Защо вярвате на "електронната кутия"?
На никого от онези "загрижените " не му пука за умиращите от глад там.

Защо трябва да ги храним? Те не могат ли да се хранят? Сега ще кажеш, че европейците са виновни за сегашното им състояние и ще се съглася с теб. Обаче, ако европейците не се бяха намесвали по никакъв начин в развитието им, те сега още щеше да си живеят в палатките, да си гонят антилопите докато животните паднат от изтощение, да си танцуват танците за дъжд около огъня и т.н. Разбира се, броят на жителите щеше да е дооооста по-малък (колкото в средновековието горе-долу) и те нямаше да имат проблемите, които имат сега. Ама то не може хем вълкът сит, хем агнето цяло.

Защо, защо? Не всеки го може. Трябва да ти е заложено да грабиш и да колонизираш. На някого просто не му минават през ума подобни мисли.
Работите са по - дълбоки със сигурност.
Но защо никой не коментира идеята ми, че колелото просто се е завъртяло.. Това, което е било, пак ще бъде. Те бяха завзети, но сега ще завземат Европа отвътре. Хак да и е на Европата. Коравосърдечната Европа!
Така че, не се оплаквайте.

Добре, но защо те не го могат? Защо не им "заложено"? Нали всички сме еднакви? Нали всички сме равни? Те сега са повече от нас, сигурно и преди са били повече. Много лесно биха превзели доста голяма част от Средновековна Европа, стига да са поискали. И разбира се, стига да са имали технологичното ниво на развитие като тогавашните европейци (и папата като ги види да ги обяви случайно за богове). ;) И тук идва въпроса - защо не са имали това ниво на развитие? Защо са живели в палатки до идването на първите европейци (а някои племена дори и до днес)? Нали всички сме еднакви и равни??? И да ти кажа честно, малко ме съмнява да завземат Европа от вътре. След време западните държави ще предприемат (надявам се) още по-силни мерки за ограничаване на имиграцията от Африка. А и да стане както казваш, още по-лошо за негрите. Защото ако изведнъж изчезнат всички раси, освен негроидната, няколко десетилетия след това цялото население на Земята ще живее пак в палатки по джунглите.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Защо отивате в Африка? България не се ли поциганчва? Германия се турцизира!! Европа ще бъде превзета отвътре тихомълком, пример - Косово. Но не това е проблема, страшното е, че когато избухне демогравска бомба прогреса се изражда в регрес във всички сфери на битието.
Човекът когато създава трябва да бъде отговорен за творението си, другото е примитивизъм. Що за човек е онзи който не може, а и не иска да помисли за рожбите си? Даже животните оставят малките си когато са ги подготвили за самостоятелен живот. Затова смятам, че има разлика от това да раждаш или да се котиш. Най-тъжното е, че примитивното винаги побеждава защото няма скруполи. Ще се радвам ако ми докажете, че греша. Туров
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Извинявам се! Магнолия, опонентите ти няма да те разберат защото расъждават както тези против които са. "НЕ МУ ДАВАЙ РИБА, НАУЧИ ГО ДА Я ЛОВИ" Бих добавил ако се наложи даже със сила. Туров
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Сега, няма да се изказвам за, или против, но забелязвам, че някои потребители не са съвсем ограмотени за африканската и на някои части на азия история.

Изкарват се африканците едва ли не някакви ангели, които живо същество не са докосвали и с пръст, а видите белите грабели и поробвали наред.


Някой да е чел "Пет седмици в балон" от Жул Верн?

Почти до 19в Африка е била пълна с кръвожадни племена, на които ЕЖЕДНЕВНОТО им занимание е било да нападнат, изколят съведното племе, изнасилят жените, а после да опекат и изядат каквото е останало от вграговете им. След това са се кичели с кървавите трофеи и са си правили украшения за тялото, за къщата си (пардон колибата).

Затова и сега не могат да се опрвят там, защото има някои 'силни' от местните, които окраждат всичко дарено (от белите) и го разпределят както те си знаят. А освен това и убиват наред.


Та!!!

Не знам кой е по-горе и по-долу в нивата,
обаче ако тиа канибали можеха, биха разказали играта на цяла Европа.
Едва ли са го направили от милосърдие.
Единствената причина (вероятна) е, че рпсто не са знаели къде е Европа. И не са знаели, защото по цял ден, всеки ден са се биели и избивали.
Не са имали време за мирно развитие.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27