Автор Тема: Древната тайна на извора на младостта  (Прочетена 13907 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Древната тайна на извора на младостта
« Отговор #15 -: Август 05, 2006, 02:50:32 am »
Завършен тест върху енергийните системи на българка с тибетски мантри и чантове!

Резултат - плачевен..... Намалени духовни и божествени помисли, затваряне на сърдечната област, увеличаване на сърдечния ритъм, но намаляване на сърдечния диапазон, увеличаване на сексуалните и материалните енергии. Де-балансиране на 6 зони в тялото!

Разбира се - това не е свързано с упражненията, а с музиката и заклинанията които се слушат по време на упражненията, но все пак.... CD-тата са част от релаксираща програма по музика и мантри от будистки храмове. Разширената програма включва и упражнения като тези и медитация.....ако оцелееш от музиката (според мен).



Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Древната тайна на извора на младостта
« Отговор #16 -: Август 09, 2006, 23:33:17 pm »
Очаквай истинска музика от тибетски храм да си купиш от магазина на ъгъла на CD!!!

Пък и кой е казал, че това съвпада с нашите вибрации и трябва да се прилага масово? В същото време това не е зло.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Древната тайна на извора на младостта
« Отговор #17 -: Август 10, 2006, 03:23:27 am »
Наскоро, чух, че преди 1-2 години бил излязъл някакъв диск с будистки мантри на някакви монаси от будистки манастир, който бил в Испания, някой да е чувал нещо?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Древната тайна на извора на младостта
« Отговор #18 -: Август 10, 2006, 03:28:00 am »
И какво ако е излязъл? Знаеш ли че имам 108 такива, много редки, които посмъртно не можеш да ги откриеш и в нета дори. Преди ги колекционирах. Ако мислиш, че много ще се вдигнем като ги слушаме - лъжеш се :) Пък и не са за нашата вибрация, мен някои ме дразнят чак.

Слушайте българското, което вибрира на нашата си честота.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Древната тайна на извора на младостта
« Отговор #19 -: Август 10, 2006, 03:31:20 am »
Ами, на мен въобще не ми пука дали ще го... ще се вдигна или не. Важното е да ми прави удоволствие като го слушам и да ми е приятно.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27