Автор Тема: Никола Тесла  (Прочетена 84861 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Никола Тесла и времевата му дупка
« Отговор #105 -: Май 18, 2011, 17:25:36 pm »
Здравейте,

Всички сме чували за Никола Тесла - геният на балканите.
Днес се зачетох в една от книгите на Зеланд и там се споменава много за Никола Тесла.
Цитат
Заслуга на транссърфинга ли е, че пространството на варианти тук е преминало от областта на фантазията в реалност? Също не. Фантастиката като такава просто не съществува. През 40-те години на миналия век Никола Тесла с помощта на силни електромагнитни полета демонстрира такива манипулации с времето и пространството, че цял кораб от военноморските сили на САЩ изчезва във времева дупка. Оцелелите от онези, които участвали в този експеримент, по непонятен начин се материализират на друго място и в друго време, изпитвайки силно психическо сътресение.

Любопитен читател задава следния въпрос на Зеланд?

Концентрирането на вниманието материализира потенциалната възможност, каквито в пространството на варианти са безкрайно множество. Вие предлагате да се плъзгаме по жизнените линии по „хоризонтала”. А съществува ли възможност да се плъзгаме по „ вертикала”, т.е. в миналото или в бъдещето?”

Ако разглеждаме пътя, преминат от материалната реализация в пространството на варианти като превъртяна филмова лента, не можете да се върнете на кадрите, които вече сте „преминали”, защото ще се нарушат причинно-следствените връзки. Но да се попадне в миналото на друга, непрожектирана филмова лента, теоретично е възможно. Как да се направи практически - не зная. А що се отнася до бъдещето, вие можете да материализирате един или друг негов вариант с помощта на визуализацията. За други пътешествия във времето не виждам смисъл да се фантазира.

Щом дори и Зеланд допуска вариант за пътешествие назад във времето значи е възможно да се осъществи. Никола Тесла използва силни електромагнитни полета за да направи такъв ход във времето. А за един човек примерно да се върне назад, но на друга линия на живота какво е необходимо. Как мислите? Зеланд не е намерил отговор на въпроса.

Неактивен Robo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Никола Тесла и времевата му дупка
« Отговор #106 -: Май 19, 2011, 15:15:10 pm »
Здравей

Експериментите за пътуване във времето са Експеримента Филаделфия и Проектът Монтоук ако искаш повече информация има достатъчно в нета. А ако искаш някой да ти каже как ти можеш да патуваш във времето  сигурно няма да намериш такъв човек.
Цитат
А за един човек примерно да се върне назад, но на друга линия на живота какво е необходимо. Как мислите?
Ако искаш да наблюдаваш минали събития можеш с помощта на Remote viewing, a ако искаш да промениш нещо в миналото си няма как да стане. Да се върнеш във времето е невъзможно заради поредица от парадокси, които биха се получили. Няма значение дали е на тази линия на живота или друга, ако се преместиш на друга ,която е в минал момент ако разглеждаме времето линейно какво става с тази ?
 



Неактивен n1ksan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Никола Тесла
« Отговор #107 -: Юни 17, 2011, 11:01:52 am »
Здравейте , аз съм нов тук и честно казано имам толкова много коментари и идеи които бих искал да напиша но времето ми е доста ограничено.Във връзка с Никола Тесла бих ви посъветвал да изгледате 2та филма за Никола Тесла в ютуб на UFOTV(потребител) доста са подробни и интересни , аз лично бях най-потресен от кадрите на демонстрация на безжичен контрол на ел. уреди .... доста ДОСТА впечатляващо като за края на 19ти век, не мислите ли :)

Неактивен aismak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re: Никола Тесла
« Отговор #108 -: Октомври 28, 2012, 23:02:36 pm »
Здравейте.До сега само разглеждах форума и не съм взимал участие в темите но днес попаднах в ютуб на един интересен филм за пътуване във времето>Филмчето е руско и понеже не разбирам много добре този език,това което разбрах е че са открили съвременен велосипед в гроб на рицар от 12 век и часовник пръстен в китай в гроба на китайски владетел>до колкото разбрах пръстена е бил швейцарски и е от времето на Тесла.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Никола Тесла
« Отговор #109 -: Октомври 29, 2012, 13:22:28 pm »
Здравей и добре дошъл. Радвам се, че излизаш от клуба на анонимните форумни "воайори" :)
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Никола Тесла
« Отговор #110 -: Октомври 29, 2012, 13:32:48 pm »
Здравейте.До сега само разглеждах форума и не съм взимал участие в темите но днес попаднах в ютуб на един интересен филм за пътуване във времето>Филмчето е руско и понеже не разбирам много добре този език,това което разбрах е че са открили съвременен велосипед в гроб на рицар от 12 век и часовник пръстен в китай в гроба на китайски владетел>до колкото разбрах пръстена е бил швейцарски и е от времето на Тесла.
Здрасти и от мен ...
Готино ,винаги съм мислил ,че колелото(велосипеда) като принцип е фундаментално.И наистина,все по често нАМИРАМЕ ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА пътуване в времето.Да явно ,това си е нещо съвсем нормално.Също така казват че извън земнитъе наблюдения са си чиста проба тайм травел.Явно ние самите идваме от бъдещето за да променяме и наблюдаваме разни неща.
Как то е тръгнало ще се окаже че ние като човечество винаги сме знаели всичко.Това че ние си мислим ,че ония са били по низши от нас е голяма грешка.
Винаги съм се чудел ,що още никой не е натиснал червения бутон и да ни няма.....а то ето ,това няма как да стане.Освен ако не дойдем ние самите от бъдещето и не се самозатрием.
Моя въпрос е ако може някой да отговори е от кога датират тези така да кажа несъвместими архео открития.
Кога най рано е открито първото противоречие.
Всъщност ,кво да питам ,ясно е че тези несъвместимости,се си нещо естествено.Явно всичко е започнало с един безобиден RView.
A всъщност дали пък тия от миналото,на са пътували до бъдещето.....




Неактивен aismak

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re: Никола Тесла
« Отговор #111 -: Октомври 30, 2012, 13:29:34 pm »
До  колкото знам най старото открито доказателство за живот на земята е от преди 2,8 милиарда години и представлява метални топчета открити както в Америка така и в Африка

Неактивен astro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Технологиите на бъдещето
Re: Никола Тесла
« Отговор #112 -: Януари 02, 2013, 14:07:07 pm »
Здрасти и от мен ...
Готино ,винаги съм мислил ,че колелото(велосипеда) като принцип е фундаментално.И наистина,все по често нАМИРАМЕ ДОКАЗАТЕЛСТВА ЗА пътуване в времето.Да явно ,това си е нещо съвсем нормално.Също така казват че извън земнитъе наблюдения са си чиста проба тайм травел.Явно ние самите идваме от бъдещето за да променяме и наблюдаваме разни неща.
Как то е тръгнало ще се окаже че ние като човечество винаги сме знаели всичко.Това че ние си мислим ,че ония са били по низши от нас е голяма грешка.
Винаги съм се чудел ,що още никой не е натиснал червения бутон и да ни няма.....а то ето ,това няма как да стане.Освен ако не дойдем ние самите от бъдещето и не се самозатрием.
Моя въпрос е ако може някой да отговори е от кога датират тези така да кажа несъвместими архео открития.
Кога най рано е открито първото противоречие.
Всъщност ,кво да питам ,ясно е че тези несъвместимости,се си нещо естествено.Явно всичко е започнало с един безобиден RView.
A всъщност дали пък тия от миналото,на са пътували до бъдещето.....




според някои сериозни уфолози НЛО произлизат OT бъдещето

Неактивен astro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Технологиите на бъдещето
Re: Никола Тесла
« Отговор #113 -: Януари 04, 2013, 12:50:55 pm »
Тесла проектирал земетръсно, климатично и лъчево оръжие. Нищо чудно документацията му била прибрана и засекретена.
А други заинтересувани били монополите боящи се от свободната енергия.
Тесла работел и за илюминатите в лицето на монополиста милиардер Морган. Питасе дали не е опитал да реализира технологи описани в древни тайни предания. Все пак в Индия са описвани летящи машини, край багдат има намерени батерии, а в храма в Дендера има Круксови тръби.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Никола Тесла
« Отговор #114 -: Януари 04, 2013, 22:34:52 pm »
Тесла проектирал земетръсно, климатично и лъчево оръжие. Нищо чудно документацията му била прибрана и засекретена.
При положение, че в Интернет е пълно с книги описващи изобретенията на Тесла + патентите му, ми е много любопитни да науча, ти къде точно си ги търсил и не си ги намерил, та генерално ги обявяваш за 'засекретени'?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Никола Тесла
« Отговор #115 -: Януари 16, 2017, 20:10:52 pm »
И Тесла и Айнщайн са били аутисти. Или по точно със синдром на Аспергер. Характерно за тези деца е, че от малки възприемат света на молекулярна  и квантова основа. И съзнанията им функционират на база пълна концентрация ВЪВ всеки обект или модел.

В чуждестранните сайтове, има доста информация как функционира съзнанието им. И също за картинките им молекулярно изградени.

 Странни са и са отчуждени, избягват социалните контакти, поради това, че виждат света по друг начин

П.П. Другата версия, която мога да споделя е ,  че много от откритията на  съвременната наука, както и на способностите на човека  ( свръх-Технически имам предвид, се дават на 'Човек' със отстранено АСТРАЛНО ТЯЛО. )


Тъй, че мислете и ако ИМАТЕ силата ме оборвайте ,  да не се получи като в оня форум, че нито имат сетивата, нито способноститите, нито връзките със себе си и ВСЕВИШНИЯ,  да нищят кво е Етер и Пространство...

Все едно през стъкло да ближеш бучка захар, и ПРЕДПОЛАГАШ какъв е вкуса й ?!? 
Или през бинокъл да наблюдаваш ябълка, и ПРЕДПОЛАГАШ  кво  има в нея ?!?... :D

Е, ми как да не се подигравам с тях, след като самите те са затънали до ГУША в слепота, и са успели да прекъснат връзката си, какго със себе си така и със  създателя си ..!!!
« Последна редакция: Януари 16, 2017, 20:36:40 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Никола Тесла
« Отговор #116 -: Януари 16, 2017, 20:58:54 pm »
Цитат
Тесла проектирал земетръсно, климатично и лъчево оръжие.   

Ами кланяйте се му, като на  "СРЕБЪРЕН ТЕЛЕЦ",  кво Ви е проектирал.... :writer:

И доволни ли сте от технологиите му ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27