Автор Тема: Филми за Новия Световен Ред  (Прочетена 574923 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #360 -: Ноември 07, 2006, 11:46:42 am »
Зная...
Аз всъщност изобщо не ги гледам, миличък... ;) Само отбелязвам появата им.
musica universalis

Oberon

  • Гост
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #361 -: Ноември 07, 2006, 11:53:25 am »
Зная...
Аз всъщност изобщо не ги гледам, миличък... ;) Само отбелязвам появата им.

Лошо Седларов...ей това искам да се промени във форума. Филмите, които аз съм постнал съм гледал до един.

hristog

  • Гост
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #362 -: Ноември 07, 2006, 12:44:51 pm »
мдам...и аз съм на това мнение, досега не съм поствал филм който не съм гледал. каква е логиката тогава от тази тема? IMDB върши същата работа, там също може да ги гледам кога са излязли   




Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #363 -: Ноември 07, 2006, 17:11:29 pm »
 ::) ::) ::)
   Хммм, специално филмите, подготвящи ни за НСР, не е престъпление ако не се гледат, и това е видно от рейтингите на повечето от тях.
   ( или ще ми излезете с номера "Опознай врага, за да го обикнеш"  :P :P :P )
« Последна редакция: Ноември 07, 2006, 17:12:28 pm от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #364 -: Ноември 23, 2006, 01:22:59 am »
 >:(
musica universalis

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #365 -: Декември 03, 2006, 23:22:27 pm »
:o Някой знае ли що за филм е това:

Night Skies

Genre: Drama/Horror /Thriller (more)

Tagline: Now You Will Believe...

Plot Summary: On March 13th, 1997 one of the largest UFO sightings ever recorded took place across the southwestern United States... (more) (view trailer)
« Последна редакция: Декември 04, 2006, 01:05:13 am от Horus »
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #366 -: Декември 04, 2006, 00:58:34 am »
Defending Your Life

"Центърът на Ню Ейдж, вместо традиционните божества, има “възвисени учители”, “съвети на старейшините” и други подобни творения, раздаващи правосъдие - има книги, които го описват по-подробно. В тази област 26, която е от полярността на Светлината, трябва да се занимавате с другите обитатели, които одобряват, или не одобряват вашите инкарнационни действия. По-добре да не сте самоубиец, попаднал там. Може да ви накажат чрез насилствена инкарнация на необитаема планета! Голяма част от центъра на Ню Ейдж изглежда много подобен на структурата от филма “Да защитиш Живота си” (с Мерил Стрийп), тъй като именно това е едно от нещата, които правиш пред съдиите."


Вал Валериан - Матрицата V
« Последна редакция: Декември 04, 2006, 01:06:14 am от Horus »

milenski

  • Гост
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #367 -: Декември 04, 2006, 12:07:09 pm »
Defending your life  :)

Хубаво филмче. Доста е елементарно като идея какво ни чака "после", но затова път има страшно много неща, които могат да се изведат като поука и да са ни полезни в момента.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #368 -: Декември 06, 2006, 01:54:23 am »
:o Някой знае ли що за филм е това:

Night Skies

## Резюме : На 13-ти март 1997 е регистрирано прелитането на най-голямото НЛО виждано някога. Това се случва в Югозападната част на Съединените щати. Събитието е познато като "Светлините нa феникс". Събитието е видяно от общински лидери, служители на реда, както и от хиляди граждани.Тази истинска история, разказана след хипнозо-терапия, най-накрая разкрива какво се е случило след този скандален инцидент приключва и как 6 души,оставени в безизходица, на забравен път, сбъскали се с нещо повече от светлините в небето.

Във филма са използвани 200 специални ефекта  :o

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #369 -: Декември 14, 2006, 22:32:39 pm »
Children of men / Децата на хората*


Годината е 2027 и човечеството е изправено пред най-голямата си криза от самото си съществуване. От 18 години не се е раждало дете на планетата и учените са в пълно неведение на какво се дължи това. Африка и Източна Европа са в пълен упадък и много от нейните жители търсят убежище във Великобритания. Там също цари хаос и насилието и безредиците са ежедневие в британската столица.

И тогава се случва чудото, когато се появява мистериозна чернокожа жена, която незнайно как е забременяла. Водачката на активистите против диктатурата на правителството Джулиан Тейлър (Джулиан Мур) решава, че трябва да направи всичко Кий (Клеър Ашти) да бъде закарана на сигурно място и да бъде изследвана.

За целта тя има нужда от бившия си съпруг Тиодор Фарън (Клайв Оуен), който се е дистанцирал отдавна от нейните революционни убеждения. Без да е държал оръжие в живота си, Тиодор поема огромната отговорност да транспортира на безопасно място единствената надежда на човечеството. За помощ той се обръща към стария си приятел Джаспър (Майкъл Кейн), осъзнавайки, че истинските изпитания тепърва предстоят.
« Последна редакция: Декември 14, 2006, 22:45:34 pm от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #370 -: Декември 14, 2006, 23:04:56 pm »
The Covenant

От поредицата "окултни", на която Холивуд много набляга напоследък. За магии става дума.
Иначе абсолютна тъпня.

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #371 -: Декември 15, 2006, 21:01:56 pm »
Аз преди доста години гледах по канал 1 един филм, в който се разказваше за някакви роботи/извънземни (не си спомням точно) които искаха да поробят хората. За целта те бяха подменили почти всички световни лидери и шефове на полиция, ФБР, ЦРУ и др. подобни организации със себеподобни (които на външен вид изглеждат точно като хора). Също всички реклами имаха скрити послания, които хората не можеха да видят. И така докато не се появява нашия човек, който намира някакви спец. слънчеви очила (?), с които може да вижда всичко това (вижда кои "хора" не са хора, вижда скритите послания в рекламите и т.н.) и така... Ако някой се сеща за кой филм говоря ще се радвам да каже заглавие, че пак ми се догледа... ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #372 -: Декември 16, 2006, 08:01:47 am »
Аз преди доста години гледах по канал 1 един филм, в който се разказваше за някакви роботи/извънземни (не си спомням точно) които искаха да поробят хората. За целта те бяха подменили почти всички световни лидери и шефове на полиция, ФБР, ЦРУ и др. подобни организации със себеподобни (които на външен вид изглеждат точно като хора). Също всички реклами имаха скрити послания, които хората не можеха да видят. И така докато не се появява нашия човек, който намира някакви спец. слънчеви очила (?), с които може да вижда всичко това (вижда кои "хора" не са хора, вижда скритите послания в рекламите и т.н.) и така... Ако някой се сеща за кой филм говоря ще се радвам да каже заглавие, че пак ми се догледа... ;)

Филмът е "They Live", от 88-ма, на Джо Карпентър. В уфологичната литература много често съм го срещал като пример, за това, което наистина се случва. Гледайте го. Има си и български субтитри :)
« Последна редакция: Декември 16, 2006, 08:03:18 am от Horus »

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #373 -: Декември 16, 2006, 12:00:04 pm »
Horus 10x много ;) . Намерих си го и го тегля вече. Преди като го даваха помня, че кабелната много прекъсваше и дори не гледах края. :)

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #374 -: Декември 16, 2006, 12:56:49 pm »



Препоръчвам ви този сериал мисля че влиза в тази тема.Америка е преживяла терористична атака в огромен мащаб, взривени са всички големи градове с ядрени бомби, и общо взето е хаос като всеки се оправя както може.
Засега е 11 серии и е в зимна пауза можете да си го дръпнете от дата има тема в форума/сериали има го и на торенти в линкос.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27