Автор Тема: Откъде произлиза човекът?  (Прочетена 107798 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #240 -: Ноември 22, 2011, 20:14:22 pm »
Не сте ме разбрали правилно. Не подлагам на съмнение, нито автора, нито написаното. Просто исках да знам, дали е сериозен, или е поредния писач на боза. Ако някой от вас има желание и време, нека някой ден да преведе по-интригуващото от книгата.....ако може де. И ми прави впечатление, че в последно време, много инфо се подава на руски тук. Няма лошо де, ама как пък все възпитаници на руската гимназия се коалирахте..... :-X.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #241 -: Декември 15, 2011, 17:06:12 pm »
правилният е въпрос не е КОЙ и ЗАЩО ни е създал....а КОЕ и КАКВО е причината да не се чувстваме добре от самият факт че сме живи.

Защото (според мен и нямам предвид материалното ) живеем в изкуствено създадена, враждебно настроена спрямо нас среда.
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #242 -: Декември 16, 2011, 05:49:51 am »
Във враждебно настроена към тях среда живеят слабите. Такива са законите на природата.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #243 -: Декември 16, 2011, 10:38:21 am »
Във враждебно настроена към тях среда живеят слабите. Такива са законите на природата.
В природата съществува ли парична единица, ограничение за придвижване, държави... това не е точно по темата.
        За произхода на човека може само да гадаем, както и за баланса мъжко/женско. Дори самото раждане е загадка.
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #244 -: Декември 16, 2011, 11:04:59 am »
... Дори самото раждане е загадка...

И кое му е загадъчното?
6285174923344176257

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #245 -: Декември 16, 2011, 12:38:44 pm »
Ако си наясно , обясни, та да разбера и аз. Може да пропуснеш процеса на оплождане на яйцеклетката от сперматозоида, развитие на ембриона и трансформацията му в плод. Интересното е, как се е стигнало до това?
« Последна редакция: Декември 16, 2011, 13:01:12 pm от Mirotvorec »
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #246 -: Декември 16, 2011, 12:59:26 pm »
И кое му е загадъчното?

Аз те питам конкретен въпрос. Искам да разбера какво загадъчно ТИ /конкретно ти/ намираш в процеса на раждане. В отговор получавам следното

...Може да пропуснеш процеса на оплождане на яйцеклетката от сперматозоида, развитие на ембриона и трансформацията му в плод.

А относно това

...Ако си наясно, обясни, та да разбера и аз. ...Интересното е, как се е стигнало до това?...

Много е лесно да се иска... "Искаааам.Дай..." При това според толкова популярния принцип на Мечо Пух - "Колкото повече - толкова повече". Този форум е сериозен и отговорите ги има тук. Ама не - само празни от смисъл желания /да, дори да получиш наготово такава информация какво ще направиш. ще я прочетеш и после по канален ред. Ако сам достигнеш до нея, дори посредством четене, но САМ тогава вече ще се обогатиш наистина. А не някой да ти пасира информацията, за да е по-лесна за преглъщане. Извинявай за думите, но тонът ти ми се стори малко заповеден./

6285174923344176257

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Откъде произлиза човекът?
« Отговор #247 -: Декември 16, 2011, 13:25:15 pm »
Много е лесно да се иска... "Искаааам.Дай..." При това според толкова популярния принцип на Мечо Пух - "Колкото повече - толкова повече". Този форум е сериозен и отговорите ги има тук. Ама не - само празни от смисъл желания /да, дори да получиш наготово такава информация какво ще направиш. ще я прочетеш и после по канален ред. Ако сам достигнеш до нея, дори посредством четене, но САМ тогава вече ще се обогатиш наистина. А не някой да ти пасира информацията, за да е по-лесна за преглъщане. Извинявай за думите, но тонът ти ми се стори малко заповеден./

Нали това е смисъла на форумите - обмен на информация?


И кое му е загадъчното?
От изказването ти, изглежда знаеш нещо по въпроса, е сподели де.

Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен БМ-21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Откъде произлиза човекът?
« Отговор #248 -: Март 27, 2012, 20:26:10 pm »
Господ сътвори човека по подобие на себе ,,,,,,,,

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: Откъде произлиза човекът?
« Отговор #249 -: Март 27, 2012, 21:03:27 pm »
По тази логика, господ е дуален.......Също така се оказва, че няма Ариман....просто той е тъмната страна на господ  ;) .....
« Последна редакция: Март 28, 2012, 09:50:08 am от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Откъде произлиза човекът?
« Отговор #250 -: Април 07, 2012, 17:34:44 pm »

Теориите за произхода на човека са много, но основно се свеждат до три:

- креационна или божествено творение
- еволюционната и инволюционна "маймунска" теория
- пансмермия - извънземен произход 

Вижте руския документален филм "Маймунският код. Генетиката срещу Дарвин"

Накрая се твърди, че човекът е един от видовете маймуни??? 

Неактивен БМ-21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Откъде произлиза човекът?
« Отговор #251 -: Април 24, 2012, 21:24:25 pm »
Някой от,,човеците,, имат гени от маймуни.Итересното е ,че ,,арииските човеци, нямат такива. Изучаваше се в мед. институти когато бях студент.Сега не знам,може да не се учи.Сякаш някой си е играл с хората.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Откъде произлиза човекът?
« Отговор #252 -: Април 24, 2012, 21:49:04 pm »
Някой от,,човеците,, имат гени от маймуни.Итересното е ,че ,,арииските човеци, нямат такива. Изучаваше се в мед. институти когато бях студент.

Искаш да кажеш, че в мед.института  в който си учил са правили разлика в обучението ти между .....теориите на " ДАРВИН " и " БЛАВАТСКА ".... :o ...
 
Разкажи ако обичаш  :)  !

Неактивен БМ-21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Откъде произлиза човекът?
« Отговор #253 -: Април 25, 2012, 21:17:20 pm »
Моя грешка. Моля извинение. ,,Изучаваше се в....,, е по-точно ,,Научаваше се в .....,,. Ако имаш познат лекар завършил 70-80 г.ще ти обясни ,как ставаше това.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27