Автор Тема: Какво ли я чака нация, която не само че не е във връзка с ума си, ами и с тяло  (Прочетена 9194 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
 ;D ;D Еми разказа е достоен за "комиците".  И ако е истина-ами НЮ ЕЙДЖА идва все пак, кво да са прай. А и някои хора стават все по-делови, по-материални, по-финасови, изчезва романтиката в такива запознаства.   >:(  ;)

Смях се бая на израза : "Той: Виж ся, не искам ногу, бе. Да готвиш всеки ден, събота - пържоли задължително. Аз ще си върша мойте неща и във всеки ден от цикъла ти ще се прибирам с голем шоколад. Ти доволна, аз доволен. Ще си живееме щастливи като прасета."  ;D :lol: 

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Аз пък не виждам нищо лошо в това,един мъж да държи жената да е обезкосмена на всякъде  :-X.Ми това си е нормално.Никой не иска да ляга до космат орангутан.И защо е трябвало да се стресира до такава степен,че чак е намразила коло маската?

Не си схванал иронията  ;D

Явно не съм я схванал  :blush:.Искала е да каже,че е било по-добре,да не е била епилирана,за да не я хареса онзи???Ако е така,тя чий го търси по такива срещи на
тъмно?Ами то е ясно,че няма да попадне на някой читав.
« Последна редакция: Август 24, 2010, 22:02:49 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
А според мен, жената се е шашардисала от израза за "очакващото ги свинско щастие" и затова е избягала. Кой да очаква чак такива опции  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27