Автор Тема: За контролът над съзнанието и загубването на човешката същност...  (Прочетена 40177 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #45 -: Февруари 13, 2006, 07:37:14 am »
Е хубо за Щайнер тогава само ;)

Дъвиан

  • Гост
Отг: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #46 -: Февруари 13, 2006, 10:32:28 am »
Трябва да се знаят някои неща със сигурност, за да може човек да знае кое е Истинското (Бялото) и кое не (Черното)!!! :)

Heinie

  • Гост
Отг: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #47 -: Февруари 13, 2006, 11:41:46 am »
Трябва да се знаят някои неща със сигурност, за да може човек да знае кое е Истинското (Бялото) и кое не (Черното)!!! :)

Ключовото е 'със сигурност'.

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Сънувах
« Отговор #48 -: Октомври 25, 2006, 13:17:49 pm »
Значи снощи четох тука теми за Mind control-a  (по принцип от отдавна не съм се захващал по тази тема) , По принцип сънищата не ми се влита сънувах как съм един от главните герои на Prison break (същата вечер гледах малко)  ,и влизам в някакква зала и всичкит ебяха с рептили ,зелени , с го леми глави и т.н. ,
 другият кошмар беше "сън в съня"   .Значи "събуждам се  :-\" и не мога да контролирам тялото си само мога да мисля ,и е така 10 секунди ,а телефона ми беше на бюрото на 2 метра и почна в главата да ме цепи нещо , и после пак съм влезнал във втория сън -вероятно  :o После на сутринта гледам че тела ми е на масата до мен  :D по това се уверих че всичко е наред
 Мисля че имаше и още един кошмар ,но не го помня

Oberon

  • Гост
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #49 -: Октомври 27, 2006, 14:06:04 pm »
Много "по принцип" стана:))) Съвет от д-р Оберон и ст.н.с д-р на философските науки Трандев - по-малко филми, особено зле направени, повече секс ( ако нямаш червена точка отдолу на екрана, де ) и по-малко трева.

А сега сериозно. Mind control няма, ако си силен психически и умееш да се пазиш. Разбрах, че в центъра на София имало излъчвател ( от достоверни източници:))), ама още не съм го усетил. Помисли:)

п.с В българският език, освен запетаи, има и точки, както и главни букви:))

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
За четене мисли от разстояние... :P
www.wasprofile.org/ru/node/7734

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Относно: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #52 -: Септември 24, 2008, 22:24:46 pm »

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Относно: За контролът над съзнанието и загубванетl
« Отговор #53 -: Септември 30, 2008, 20:48:13 pm »
Скенер на летищата ще чете мислите ви :P :o ;)

http://www.budilnik.com/index.php?act=showpost&postid=6231

Max

  • Гост
Re: За Mind Control-а и загубването на човешката същност...
« Отговор #54 -: Октомври 19, 2008, 11:14:46 am »
Mind control няма, ако си силен психически и умееш да се пазиш.
За обикновените хора, като мен, това не важи.
Колко силен психически трябва да си и как да се пазиш?
Аз мисля, че единици са хората, които наистина са в състояние да се изплъзнат. Убеден съм, че създателите на технологиите за контрол над съзнанието много добре са изучили човешката психика, поне тези нейни слоеве, които се поддават на изучаване и са взели предвид и по-големия психически потенциал на част от населението (смея да предполагам нищожен процент от общата маса).
Това, което наблюдавам, ме убеждава, че  Mind control има.
Неадекватно поведение в много отношения. Да не описвам познати на всички неща.
Не вярвам човек изначално да е така самоубийствено настроен.
« Последна редакция: Октомври 19, 2008, 15:55:41 pm от Max »

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Относно: За контролът над съзнанието и загубванетl
« Отговор #55 -: Декември 23, 2008, 22:10:19 pm »
Излъчване на образи, които стимулират сексуалния център на човека (битката на Армагедон в хипоталамуса). Създаване на мощен слой сексуални и други психологически установки, които – чрез определено стимулиране – създават повишено ниво на сексуални желания сред масата от хора. Биостимулиране чрез съставки в храните, водещи до повишено потребление и сексуално желание. Постоянно облъчване на населението чрез медиите със страхови и стресови ситуации. Постоянно поддържане на консуматорска атмосфера и стимулиране на инстинкта за натрупване и себеобезпечаване – себеосигуряване за в бъдеще.

http://www.youtube.com/watch?v=FzRdQEfSUCc&eurl=http://www.wariscrime.com/2008/12/23/video/television-the-weapon-of-mind-destruction/
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Техники, за подсъзнателно въздействие, разработени още по нацистко време и отключващи сексуалността, перверзии, насилие и каквото си искате... в децата, още от много ранна възраст.
Ако потърсите "subliminal messages" в www.youtube.com ще се изумите от това, което ще видите... Но това тук ме потресе най-много:
Вижте как се използва такава техника:
http://www.youtube.com/watch?v=YeRqGyurmiM

Голяма гнусотия...
Помислете после дали да оставяте децата пред тв-то...

Androctonus

  • Гост
Най-добре не сядайте и пред ПиСи-тата - това е новото най-актуално средство за контрол над масите.

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Техники, за подсъзнателно въздействие, разработени още по нацистко време и отключващи сексуалността, перверзии, насилие и каквото си искате... в децата, още от много ранна възраст.
Ако потърсите "subliminal messages" в www.youtube.com ще се изумите от това, което ще видите... Но това тук ме потресе най-много:
Вижте как се използва такава техника:
http://www.youtube.com/watch?v=YeRqGyurmiM

Голяма гнусотия...
Помислете после дали да оставяте децата пред тв-то...

С единствената разлика,че този клип и още няколко подобни бяха разпространени отдавна и беше обяснено подробно, защо и как е направено/даже мисля имаше подобен..хмм "стил" /..а не че са нацистски подсъзнателни тайни оръжия.И всъщност какво трябва да видим ? Две цици, които се превръщат в крака и тяло на птица и когато детето ги гледа мозъка, му няма да види птицата ами тайно тайно,ще закодира в главата си точно гърдите?От това то ще стане сексуалено развратен маняк,който ще бъде контролиран от "ЕЛИТА" ?

Има планини,сгради,случайни образувания от природата и още много,много които приличат на полови органи и всеки като ги види си прави асоциация с тях.Дали нацистите или който и да е ги е строил,за да можем да се разрващаваме?И какво толкова сте го хванали това сексуално разрващаване,все едно от него зависи светът?Какво е всъщност сексуалното развращаване?Както написах в темата за секса,това е нещо което ти или той или който и да е не разбира или не приема и най-лесно се категоризира така.

Освен ако не правите "животински" секс,женската на 4 крака ,кротко застанала и мъжкия да си свърши работата отзад,познайте..и ви е сте сексуално развратени.То дори и горния вариант за секс, за някой може да бъде сексуално развращаване.За други пък секса е възможно най-гадното нещо...губиш ценна енергия,време,разни лигави неща навсякъде и още много усложнения,заради някакво си плътско удоволствие.

Да не говорим,ако трябва да пазиш детето си. да не види случайно пенис или женска гърда,трябва сериозно да се замислиш,ти какво правиш в ролята на родител.

П.С
Телевизията си остава много лоша алтернатива за децата да си "убият времето",да не излезе,че я оправдавам  :o  ;D
« Последна редакция: Януари 05, 2009, 16:19:17 pm от UpsideDown »

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
“Свободен Дух”

     Свободните души..хората със собствено мнение,буден ум и признание единствено на общоприетите човешки норми.Хората които не се задържат на едно място и са отворени към промяната… Можеш да ги презираш,да ги смяташ за луди но е всепризнат факт,че именно лудите,различните творят бъдещето ни. Нямало е велик ум с идеи далеч в бъдещето, който да не е бил “луд”. И все пак благодарение на тези луди днес имаме електрическа крушка,интернет  и много други гениални изобретения. Думите “гениален” и “луд”  в много случай значат едно и също.Зависи от гледната точка. Човекът с отворен и търсещ ум се възхищава на гениалността на другия,докато ограниченият слепец му лепва прозвището  “луд” Разходи се на улицата….”идеални“ критици навсякъде около теб,присмиващи се на това което не разбират без дори да се замислят, че се присмиват на потенциални гении. Човек отрича това, което не разбира. Изградили сме си общество на измислени морали, конформизъм и безброй табута. Най-лошото, е че мнозина се примиряват с тези безсмислени правила само и само за да се харесат на тълпата . Но задайте си въпрос: „толкова ли е важна тълпата и мнението на хората?”. Особено след като деветдесет процента от стадото са слепи овце, заклеймяващи гениалните за луди? Най-противното е, че все повече и повече оригинални  и уникални хора (всеки е уникален и силен в нещо) се променят само и само, за да бъдат приети по-лесно. Асимилацията е безкрайна… Модата, организираната религия…безсмислените реклами по телевизията, изопачаващите и манипулиращи “новини” ни превръщат в едно огромно стадо.И както всяко истинско стадо и на нашето му е нужен някой истински овчар, който да го контролира и ние като истински овце да следваме сляпо и да вярваме че това е добре за нас. Те нямат интерес да сме умни и образовани. Умният човек е силен, прозорлив със собствена воля и интереси.Глупакът послушно изпълнява. Някога враговете на системата са били унищожавани физически.Визирам “светата” инквизиция лишила човечеството от някои от най-великите му умове.И все пак е имало хора, които са оцелели и са продължили работата си в колкото и лоши времена да са живели. Най-големият страх на човек притежаващ власт е да я изгуби. Като са разпространявали истини директно сриващи основите на църквата те са заплашвали самото й съществуване и достоверност.Резултата е всеизвестен - милиони блестящи умове, милиони свободни хора убити. Убити заради страха на вожда да изгуби властта си. Същите вождове са предизвиквали войни, асимилация на народи, цензура над печата и т.н.. Сега вождовете са малко по-различни и използват малко по-различни методи, но идеята е една и съща- тотален контрол, власт и пари в ръцете на няколко души.Нужна им е глупава популация, която не се интересува от тях и не им пречи да осъществят плановете си. Масовото затъпяване и промиване на мозъци създава на тези паразити идеална среда за развитие.И все пак каква трябва да е целта на всеки един от нас? Да се образоваме. Не говоря за образованието в училище.Сегашното българско училище е твърде тромава и неспособна институция. Говоря за умението да четеш между редовете. Да се научиш да различаваш смисленото от безсмисленото.Да оценяваш истинските неща в живота, да имаш неутолима жажда за прогрес и да гледаш оптимистично бъдещето с ведър и борбен поглед. И най важното! Да бъдеш независим,уникален и да  се подчиняваш на онези правила, които сам създаваш.

Статия от Фрий Спирит

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27