Автор Тема: Информация за тайно депо за токсични отпадъци до Стара  (Прочетена 4126 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dani_Ch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Здравейте и поздравления за чудесния форум!
Преди време разговарях с един по-възрастен приятел от Стара Загора (родния ми град) и от дума на дума той ми разказа, че някъде в непосредствена близост до града преди години, може би 20-25, били направили огромен изкоп, който впоследствие бетонирали и всичко това без да се раздува много-много. Аз този период няма как да го помня. Мястото е горе долу в източната индустриална зона в близост до околовръстното.
От други места съм чувал, че близо до Стара Загора има депо за токсични отпадъци, за което също не се шуми. Възможно ли е да става дума за едно и също? И имате ли някаква допълнителна информация по въпроса?

Мерси!

Неактивен elekom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Информация за тайно депо за токсични отпадъци до Ста
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2012, 14:21:50 pm »
Преди 5-6 месеца се приказваше за цистерни пълни с някакви радиоактивни боклуци,които се намираха в бившето АТЗ и са стояли там доста време,но за такова депо не съм чувал,а и какво стана с тия цистерни също не знам.

Неактивен Dani_Ch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Информация за тайно депо за токсични отпадъци до Ста
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2012, 00:35:32 am »
Е, надали са ги изстреляли в орбита  :diablo:
Тъжно, но все повече и повече факти се събират.
Радиоактивните отпадъци до някъде обясняват поведението на някои съграждани  :lol:

Шегата настрана, проблемът е сериозен.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27