Автор Тема: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!  (Прочетена 153751 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Вижте, пийте каквото искате. Замислете се обаче къде в природата има H2O2 и кое животно пие това съединение.


То и на саксийните растения като им сипя сапунена вода и в началото се спукват да растат, защото ПАВ ускоряват процесите на клетъчната мембрана. Но не след дълго загиват.
« Последна редакция: Април 17, 2012, 20:40:52 pm от sidewinder »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Пия само трапезна вода-деминерализирана, с обратна осмоза и озонирана. Няма вкус и мирис. Близка до дестилираната. :drinks:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Нито съм специалист, нито пък приканвам някой да пие кислородна вода. Но ето какво пише в статията.



Начини на лечебно използване на кислородната вода
 Аз получавам много писма и се случва в тях да се говори за липсата на безопасност при използването на кислородната вода, особено при вътрешно венозно преливане. Въобще преди да препоръчам нещо на другите, аз го изпитвам върху себе си. Ами например, аз вътрешновенозно вливам кислородна вода на себе си и на роднините си вкъщи в кухнята - и нищо, жив съм!


Вътрешен прием
 Да се взема по 1 капка на 2-3 супени лъжици вода (30-50 мл) 3 пъти дневно, 30 минути преди ядене или 1,5-2 часа след храна. Ежедневно се добавя по една капка, докато се стигне до 10 капки на десетия ден. Да се направи пауза от 2-3 дни и да се взима вече по 10 капки, като се прави пауза на всеки 2-3 дни. Някои болни въобще не правят прекъсване. Ако има необходимост, на децата до 5 години може да се дава по 1-2 капки на 2 супени лъжици вода, от 5-10 години - по 2-5 капки, от 10-14 години - по 5-8 капки наведнъж, също 30 минути преди хранене или 1,5-2 часа след.
 Употреба през носа и в ушите
 • При каквито и да е заболявания или некомфортни състояния (грип, простуда, главоболие), особено при болестта на Паркинсон, разсеяна склероза, заболявания на носоглътката (синузит, възпадение на челните кухини), шум в главата и др., трябва да се капе кислородна вода в носа в съотношение 10-15 капки на супена лъжица вода и по цяла пипетка да се накапе най-напред в едната, а след това в другата ноздра...РфиЛ
 Ако бъде създаден прибор, определящ оптималното равнище на атомарен кислород в тъканите, и още повече, автоматично поддържащ го, то това ще направи човек здрав, а 90% от цялата медицина и фармакология ще се окажат ненужни. )


Мислите ли, че лъже и умишлено трепе хората ? Ми може.....то вече да не знаеш кое е лъжа и кое истина...... :unknown:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889

Така е Ари. Дезинформацията е навсякъде. Един вика така, друг онака, но пък не съм чула някой да е умрял от това лечение.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
В кислородната вода, която се продава по аптеките има и други примеси. За това и ние вкъщи си я приготвяме. Е по скоро майка ми я приготвя. Но в книгата мисля, че е обяснено как става.

Неактивен бате Боби

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Би ли споделила , Калан , как точно майка ти приготвя кислородна вода в домашни условия ? ( В книгата не е обяснено как става )

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
И така. Значи купува се кислородна вода 30 % от фирма или магазин за химически реактиви. Към 3 или 4 лв.  Съотношението е следното. Прави се от 30 % ов разтвор - 3%. Трябва ти спринцовка. 1 милилитър кисл. вода се слага на 9 мл обикновена вода. Но водата трябва да е преварена. И след това карате по схемата там по една капка на ден. Не я помня. Аз си имам още малко в хладилника  та съм решила на ден по една капка да взима да ми свикне организма. Гадното е че пъпчасвам малко, но това става заради замърсения организъм. То в днешно време кой не е.

ВАЖНО
Задължително ако решиш да правиш бъди внимателен и използвай ръкавици при приготвяне.

Вече ще си прочетеш схемата на пиене. Доколкото помня се пие на гладно с вода.
« Последна редакция: Април 25, 2012, 23:18:09 pm от kalan »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
От 8 дни пия по една капка кослородна вода в десет лъжички дестилирана вода. След 14тия ден ще спря за 7 дни, а след това ще увелича на две капки в двадесет лъжички дест. вода. За сега не мога да установя някакво по-различно състояние от преди това.....нито добро, нито лошо......
ПРЕДУПРЕЖДАВАМ !
НЕ експериментирайте с това! Написах го у форума, за да кажа, че все още не съм умрял........
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
ПРЕДУПРЕЖДАВАМ !
НЕ експериментирайте с това! Написах го у форума, за да кажа, че все още не съм умрял........


Хубаво е, че се жертваш за общото благо...

Неактивен бате Боби

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Е , Калан, на това не може да му се каже "приготвяне" на кислородна вода :)
Това е  "разреждане на 30% водороден пероксид  до 3 % "  :)
 Само че Неумивакин изрично подчертава, че тази кислородна вода е за технически цели и не било добре да се пие, защото съдържала остатъчни количества олово.  Трябвало да се употребява тази от аптеката.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Ми де знам. Не съм я чела много основно.Отту оттам по мъничко. Нямах време. Майка ми е по тез работа.Ама жива съм още  :unknown: :D
Пък майка ми твърди обратно, че в тази от аптеката има други примеси и не трябва да се пие.
Ари душицо я кажи ти как си я приготви?
Абе ще я прочета аз скоро от кора до кора  да види какво е написал тоз Неумивакин.
« Последна редакция: Април 26, 2012, 23:41:55 pm от kalan »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
АЗ лично не я разреждам. Купих си от аптеката 3% кис.вода и си я джуркам в лъжички дестилирана вода, както съм описал по-горе в темата. Ей ме, на жив съм.......Мисля, че действително нАуката си противоречи и прикрива мн. неща......Ама тук не е темата да го обсъждаме.....


ПРЕДУПРЕЖДАВАМ !!!!
НЕ ЕКСПЕРИМЕНТИРАЙТЕ С ПИЕНЕТО НА КИСЛОРОДНА ВОДА ! АЗ ГО ПРАВЯ НА СВОЯ СИ ГЛАВА И В РАЗРЕЗ НА ОФИЦИАЛНАТА НАУКА ! ПАК ПОВТАРЯМ, НЕ ГО ПРАВЕТЕ !!!!!!!!!!!!
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27