Автор Тема: Нападение срещу холандската кралица, има жертви  (Прочетена 5888 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Нападение срещу холандската кралица, има жертви

30 април 2009 / News.dir.bg

Четирима души бяха убити в холандския град Апелдорн, след като кола се вряза в тълпата от зрители на парада по случай празника на Деня на кралицата.

Това предаде БТА, като се позова на холандската осведомителна агенция А Ен Пе и Франс прес.

Изглежда, че нещастието е предизвикано умишлено. След като навлязла сред събралите се хора, колата продължила да се движи с висока скорост към открития автобус, в който се возели кралица Беатрикс и семейството й, и накрая се блъснала в каменен паметник, посочиха Ройтерс и Асошиейтед прес.
Холандски медии съобщиха, че най-малко 14 души са ранени, а шофьорът на автомобила - черно "Сузуки" - е задържан от полицията. Властите отмениха другите официални прояви по случай празника, отбеляза Ройтерс.
Автобусът на кралското семейство не е ударен и никой от придружаващите кралицата не е ранен, посочи АП.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Нападение срещу холандската кралица, има жертви
« Отговор #1 -: Април 30, 2009, 17:12:27 pm »
Цитат
Нападение срещу холандската кралица

Цитат
празника на Деня


Намирате ли нещо нередно в превода ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Нападение срещу холандската кралица, има жертви
« Отговор #2 -: Април 30, 2009, 18:44:44 pm »
Междуилюминатски войни.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Нападение срещу холандската кралица, има жертви
« Отговор #3 -: Април 30, 2009, 18:55:29 pm »
Междуилюминатски войни.
Може да е само за всяване на паника и страх или пък нещо друго да е. Ако беше война, кралицата щеше да е мъртва. Илюминатите играят на сигурно.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Нападение срещу холандската кралица, има жертви
« Отговор #4 -: Април 30, 2009, 19:07:49 pm »
H. ако беше "междуилюминатски войни" то някой щеше да умре от сърдечен удар.
Може би са обикновенни независими атентатори.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Нападение срещу холандската кралица, има жертви
« Отговор #5 -: Април 30, 2009, 19:14:31 pm »
Зависи от много неща. И не е сигурно че ще бъде мъртва, нали все пак стоят солидни екипи и зад двата отбора.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Междуилюминатски войни.

Не мисля така. Тва е някакъв малоумник, който е изтрещял от многото трева там. Ако бяха Илюминатски войни, нямаше да го направят толкова идиотски. Тръгнал той с колата да се цепи в автобуса на кралицата...Шшшшш, алооуу, къде отиваш може би?

Ламерско изпълнение. Много ламерско. Ако бяха Илюминатски войни досега щеше да е мъртва (ако целта им е това). И освен това те имат много по тънки методи за конфликт.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Междуилюминатски войни.

Не мисля така. Тва е някакъв малоумник, който е изтрещял от многото трева там. Ако бяха Илюминатски войни, нямаше да го направят толкова идиотски. Тръгнал той с колата да се цепи в автобуса на кралицата...Шшшшш, алооуу, къде отиваш може би?

Ламерско изпълнение. Много ламерско. Ако бяха Илюминатски войни досега щеше да е мъртва (ако целта им е това). И освен това те имат много по тънки методи за конфликт.

Има статия в която се казва точно че са междуилюминатски войни и това е било предупреждение към кралицата,която била планирала покушение срещу Президента на Боливия и която е една от най-богатите в света и е била женена за бивш нацист(починал е 2002г.).Сега дали е това или нещо по- различно е друг въпрос но службите изглежда са замесени. Ето статията - трябва да скролните надолу за да я видите.
http://www.whatdoesitmean.com/index1230.htm

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Ами така кажи.Ние си мислихме ,че това е опит за убиство ,а не предупреждение.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Илюминати винаги използват програмирани хора за такива убийства. Пример - принцеса Даяна.
Този просто е бил контролиран с дистанционно, сигурен съм.
Няма как план за убийство на такова ниво да се изпусне толкова лесно. С тези мерки за сигурност. Освен ако не идва от дълбоко.
А и наистина може да е само предупреждение. Това е по-приемливия вариант.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Аз не вярвам на тази версия. Нещата прекалено се усложняват според мен, само и само за да има някаква конспирация. Много по-вероятно е това да е човек, който е ламер и си има някакви негови причини да направи това.

И то "силите на Обама". Самия израз "силите на Обама" показва колко е навътре човека написал такова нещо. Дори и децата вече знаят, че Обама е кукла на конци, идиотско е да се мисли, че той е човека зад това покушение.

Примера с принцеса Даяна не е уместен защото тогава чрез МИ-5, 6 и т.н. кралското семейство си използваха властта да премахнат Даяна. В този случай не виждам каква илюминатска война има. Има човек, който е неудобен и се премахва. А и кои са тези фракции на "илюминатите" (ако може така да ги наречем), че да водят война помежду си. И ако е било така, коя фракция на Илюминатите е стояла зад убийството на Даяна. Даяна просто беше никоя.

И това покушение конфликт на кои илюминатски фракции е? На Кисинджър vs. Беатрикс?
« Последна редакция: Май 01, 2009, 22:08:21 pm от Eon »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Мда. Някой ламер решил да се блъска в кралицата. Това твърдение толкова пуши че не знам повече накъде... Никой не вкарва излишна конспирация, просто е СМЕШНО да се мисли че атентати срещу подобни хора могат да бъдат от случаен характер. И войните между наркобосовете и те случайни.

И кой казва че примера с Даяна не е уместен? За толкова години така и не разбра, че главното действащо лице на сцената в този свят са окултните сили които ръководят марионетките. Що? Щото не може да се измери и остойности. Запознат ли си изобщо какъв огромен ритуал е убийството на Даяна и колко факти има за това?

Не знам от коя фракция е Беатрикс, не съм задълбавал в тези неща. Николов пише доста за Беатрикс доколкото знам.
Иначе основния конфликт в момента е Ротшилд vs Уиндзор. В зависимост към коя принадлежи горната може и да се разбере за какво горе-долу става дума. Ако изобщо случилото се е по тази линия.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Възможно е убийството на Даяна да е било ритуал. Знам за окултните сили.

Но като казах, че не е уместен пример имах предвид, че малко вероятно е зад Даяна да е имало някаква фракция на 'Илюминатите', която да я защитава и чрез нея да води някаква собствена политика.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27