Автор Тема: Зверско убийство  (Прочетена 33967 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Зверско убийство
« Отговор #90 -: Май 27, 2009, 20:30:11 pm »
Мда, в тази тема не е писано от 120 дена, ама какво да се прави като сагата продължава. Ето на:

                              Обвинен за Белнейски отказва да му мерят пениса

Обвиненият за убийството на сестрите Росица и Христина Белнейски - Лазар Колев, не иска да му мерят пениса. Той и неговият адвокат Марин Марковски са подали молба, с която оспорват назначената андрологична експертиза. По думите на защитника подобна манипулация, която включва измерване на пениса, унижава достойнството на клиента му и по никакъв начин няма да докаже неговата вина.

Идеята на експертизата е след измерването да бъдат направени изводи, свързани с нанесените увреждания на вътрешните полови органи на момичетата. Според Марковски търсенето на доказателства по този начин е знак, че следствието няма напредък по случая. Телата на сестрите Белнейски бяха открити на 31 януари 2006 г. в местността “Грамадите“ между Брацигово и Пещера.
http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=right&sql=Mjk1Njs2Mw==&mater=Mjk1Njs3MA==&stat=right

Лазаре, ама дай им бе, дай им да си поиграят малко. А те ще искат и да е в ерекция, че нали такъв им трябва да го замерят, па си поискай някоя по-засукана служителка на МВР, инак, речи, не шъ мое да стане.
Не е за смях, дечица, защото това разследване не просто мирише, а вони!!!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Hari

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:Зверско убийство
« Отговор #91 -: Май 28, 2009, 09:23:56 am »


Не е за смях, дечица, защото това разследване не просто мирише, а вони!!!


Вони, вони, та не се трае!
"Българската" Кривосъдна система за пореден път доказва, че не може да й се има доверие!
По нейната логика утре и аз може да се окажа виновен, ако размера на моя пенис, съвпада с този на Лазар. А ако в деня на убийствата съм бил него район, направо може да ме приберат на топло...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27