Автор Тема: Лабораторията, създала СПИН  (Прочетена 3481 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен darkangel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Лабораторията, създала СПИН
« -: Юни 29, 2009, 19:06:53 pm »
Имах познат (сега не знам къде е, последно преди няколко години занина за година в Русия), който ми каза 2 много интересни неща:

1. Че американската Лорънс Ливърмор Нешънъл Лаборатори е създала СПИН вируса.

За справка в нея се правеха компютърни симулации какво би станало ако се взриви американското ядрено оръжие, в нея сега се разработва проект "човешки геном".


2. Питах го какво ще стане като свърши петрола - всичко ли ще рухне?

Той каза: всички технологии са измислени. Просто чакат да се изчерпи предишната и чак тогава пускат следващата.

После каза че прекалено много ми е казал и интересното е че както се виждахме през ден изведнъж все имаше работа и после нито веднъж не го видях след този разговор (слушал съм го с един приятел как си говореха че вземали американски компютри по времето на комунизма, слагали им капаци, че са произведени в България и ги пращали в Русия -прочетох наскоро статия от съвсем друг човек, потвърждаваща това - толкоз относно автентичността на Студената война - отново параван).

МНОГО МИ СЕ ЩЕ ДА КОМЕНТИРАТЕ И ТОЧКА 2, ЧЕ ТЕХНОЛОГИИТЕ СА ВЕЧЕ НАЛИЧНИ - АКО ДА - КЪДЕ ??? И АЗ КАТО ЧОВЕК, ЗАНИМАВАЩ СЕ С НАУКА САМОЗАБЛУЖДАВАМ ЛИ СЕ, ЧЕ МОГА ДА ОТКРИЯ НЕЩО?!
« Последна редакция: Август 03, 2009, 02:43:12 am от H. »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Лабораторията ,създала СПИН
« Отговор #1 -: Юни 29, 2009, 20:14:27 pm »
Прочети за проект Монтуук
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Лабораторията ,създала СПИН
« Отговор #2 -: Юни 30, 2009, 07:51:07 am »
Цитат
МНОГО МИ СЕ ЩЕ ДА КОМЕНТИРАТЕ И ТОЧКА 2 ЧЕ ТЕХНОЛОГИИТЕ СА ВЕЧЕ НАЛИЧНИ АКО ДА КЪДЕ??? И АЗ КАТО ЧОВЕК , ЗАНИМАВАЩ СЕ С НАУКА САМОЗАБЛУЖДАВАМ ЛИ СЕ, ЧЕ МОГА ДА ОТКРИЯ НЕЩО?!
Така ми се чини и на мен, че нищо ново няма да откриеш. Един елементарен пример-вчера разправям на брат ми за онова подобие на кола с ел.задвижване, създадено от старозагорци, а той ми вика-кво се правят на интересни, като в САЩ такива отдавна се произвеждат масово и цените им са нормални. Японците от тази година започват да наводняват пазарите с ел.коли(говорим за нормални коли, развиващи 140км/ч).
А ние в България даже законова уредба нямаме за такива коли! Толкова сме извън света, че повече няма накъде.
Та преди да започнеш да работиш по някакъв проект, драги darkangel, просто се порови в и-нет дали вече някъде не се произвежда масово.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Лабораторията ,създала СПИН
« Отговор #3 -: Юни 30, 2009, 08:31:22 am »
Може ли линк към тия коли?
Аз живея в Канада. Продават се абсолютно същите неща (и коли), които се продават в САЩ.
Нито съм чувал, нито съм виждал такива електрически коли.
Да, хибриди се продават, но това са си почти конвенционални коли.
Те горят горе долу колкото (дори повече) от някои европейски дизели. (шкода например)

А хибридите имат такава кошмарна себестойност, че освен ако не изминеш с тая кола над 300 000 км в никакъв случай няма да ти е изгодно.

А в Европа има много по-добра, по-евтина, проста и по-стара алтернатива - газовите уредби.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27