Автор Тема: ,,Проект Монарх'' и връзката му с Новия Световен Ред  (Прочетена 34069 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740

За да разбереш дадено действие трябва да го изследваш из основи.В контекста с символите е съшото.Ако не се задълбочаваш и не търсиш, как, тогава ще разбереш какво ти казват наглярите използващи контрол над съзнанието.


А аз да ти задам обратния въпрос след като ти си наясно със  символиките с какво променяш ситуацията и как успяваш да въздействаш на действителността и хората около теб?  Давам ти и конкретен пример за да ме разбереш. Примерно ти  се яваваш само като един задълбочен изследовател на "чалга културата" у нас и за да я разбереш и анализираш из основи, ти е нужно да я изследваш в дълбочина, което ще рече, че ти са необходими време и нерви за обстоен преглед на всеки един клип на Пайнер, където ще трябва да се концетрираш на всяка една цена, във всеки един детайл , комбиниран със звук, съчетан с движения и полемики на някой пайнер-програмеруем  роб, който ти ще трябва по някакакъв начи да изтълкуваш за себе си според, това което си прочел в този форум, след което отново ще трябва да се задълбочиш в друг клип за изледване, примерно Лейди Гага, където отново ще откриеш същите символики, тълкувайки ги на база информация получена от този форум, а не твоя лична, (къде си ти ?), което те прави напълно зависим , а кажи ми сега не си ли несъзнателно програмиран роб на коспирациите и с какво се различаваш от съзнателните такива, които неосъзнават символиката на конспирациите  ;D .......

Спирам за сега до тук и ще продължа когато имам повече време, че темата е доста обширна,  а до утре мога да ти изброявам, защо символите са толкова важни за тях и за теб да ги приемеш, но това следващия път.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Z-931, наистина ми е интересна темата която поставяш и съм готов да я развием и обсъдим.
Формулирай я и я отвори в съответния раздел.
С удоволствие ще отговоря (до колкото мога) на въпросите които поставяш.
 :hi:

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Z-931 няма да се получи между нас  :nea:  ;D
Само да ти кажа,че форума повече ми помага да обсъждам дадени теми, отколкото да получавам информация, а за това дали базирам тълкуванията си на основата на инфото от форума  :nea:. Не обръщаш внимание на думите ми и от там всякакво водене на диалог се обезмисля.
Примера, който изплющя прибързано- за мен- е ограничаващ,манипулативен и пълен провал.Това е мнение не старт за "кой е по-най".
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Я вижте има ли някаква програма тука:


http://www.flickr.com/photos/oliviaduda/3759587472/

Ето и една арт снимка на небезизвестния автор.

http://www.enigmatically-innocent.blogspot.com/

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
fischbone, трябваше да пуснеш горната картина с пеперудите, преди да бъде пусната темата за "Монарх - Програмиране" щеше да е интересно, кой какво вижда, щот сега всички ще виждат ловецът на човешки души, и пеперудата(човешката душа) преди да се е преродила и затворена отново от човека в крепости.. ;D

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467

Пирамидалната структура в света на програмирането

Тук ще представя властовата йерархията според която програмирането се случва и функционира в низходящ ред, след което ще дам някои допълнителни разяснения:

Илюминати – 13 фамилии

Програматори – работят в програмиращите центрове, които обикновено са базирани в различни институции или лабораторни съоръжения

Контрольори – когато човек е програмиран, на тях им се дава контрольор, който действа като свръзка между програматора и хендлъра

Хендлъри – програмирани хора, които са поставени да надзирават дадени роби, знаейки някои от техните кодове за достъп

Роби – на жаргона програмирането, всички хора, които са програмирани, се наричат роби


Цялата йерархия може да бъде сбита в три и слоя категории :
- елит(аристокрация,олигархия и т.н.)

- буфери(надзиратели,чиновници и т.н. които служат вярно на елита и естествено си живеят добре)

- роби или тълпа(простолюдие,плебеи,бедни и т.н.).

Естественно в има различни подкатегории или подслоеве.Както и междинни слоеве.

За мен е грешка да се обвиняват за всичко само масоните,само илюминатите,само евреите, само олигарските, само Ротшилдови, Рокафелер, само кралското семейство и т.н.. Всички са част от една голяма картинка и всички са част от тази клика наречена накратко елит и са част от целия механизъм на репресии и управляване.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
В този клип Роби Уилямс описва неща силно наподобяващи Монарх програмиране. Разбира се всеки сам за себе си решава дали и на колко от казаното ще повярва:


« Последна редакция: Юли 30, 2011, 20:34:22 pm от ₪ Eon ₪ »

Неактивен shavata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: ,,Проект Монарх'' и връзката му с Новия Световен Ред
« Отговор #37 -: Октомври 08, 2011, 11:41:36 am »
51-годишнaта британка Kим Нобл е уникален психически случай – в нея живеят 20 различни човека.

„Това не е просто   раздвоение на личността. В нея живеят 20 различни личности – от анорексично момиче до едно момче, което знае да  пише  изключително на латински, „- недоумяват експерти.

Тази 51-годишна дама от Лондон има рядка диагноза – дисоциативно  разстройство на личността.

Ким Нобл страда от това заболяване  повече от четири десетилетия, но в нейния случай  експертите са напълно озадачен.

На тях им се е случвало да се  срещат с хора, в чиито мозъци живеят двама, три и дори четири различни персони. Но в мозъка на Ким са намерили  място  повече от 20 личности.

Най-дълго време се проявява една жена на име Патриша, разказвач на увлекателната книга „Всичко за мен“, която събира парчета от удивителният и хаотичен живот на Ким.

Между другото, самата Kim Noble почти не съществува, констатират  лекари, въпреки че отговаря на името. Вместо нея пред хората около нея се появяват най-разнообразни личности.

източник : http://30dumi.eu/2011/09/uinakalen-sluchaj-20-lichnosti-v-edna-zhena/

Неактивен El Freegano

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
    • www.myspace.com/xsanitymonkx
Re: ,,Проект Монарх'' и връзката му с Новия Световен Ред
« Отговор #38 -: Октомври 08, 2011, 23:42:10 pm »
P.E.A.C.E. клипът на Андреа е повече от ужасен. Наистина толкова много символизъм на едно място в български клип не бях виждал. Секс робини, секси котенца, зайченца, масонски подове, демона Азис, отрязана рибешка глава, а после обилно поливане с вода (от риби към водолей, от християнство към следващата религия, която ще господства) и този безумен текст, призоваващ към насилие и блудства, който се повтаря хиляди пъти, че хубаво да ти се набие в главата.  :bad: Най-жалкото обаче, което видях, беше долу - под клипа.... :( Всичките коментари, които прочетох, писани от новото поколение...роби...   :negative:
« Последна редакция: Октомври 08, 2011, 23:55:04 pm от El Freegano »
Total Liberation

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: ,,Проект Монарх'' и връзката му с Новия Световен Ред
« Отговор #39 -: Декември 19, 2011, 15:50:37 pm »
Я тая банда каква обложка са вкарали.
 Сюреалистичен колаж с Монарх визия, даже и рептиляга има в композицията.  ;D


http://letthemusicfly.wordpress.com/2011/11/29/blue-pilots-project-flight-for-everyone-2007/

Иначе правят приятни песнички и мелодийки тез гърчета(тук таме)
 ;D Ето може да чуете в тубето:

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
3 разсекретни документа относно MK-ULTRA. Преценката за достоверността им оставям на вас:

http://publicintelligence.net/cia-bluebird/
http://publicintelligence.net/ssci-mkultra-1977/
http://publicintelligence.net/cia-ig-mkultra/

Неактивен Frozaskes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
  • [You Can`t Exist Beyond God!]
Re: ,,Проект Монарх'' и връзката му с Новия Световен Ред
« Отговор #41 -: Август 10, 2012, 22:59:42 pm »
Като си говорим за Монарх, някой гледа ли вече новия филм Assassin's Bullet? Сниман е в България :) Много хубав пример за една жена роб на монарх дето е хем учителка по английски, хем танцьорка, хем убиец  :---. Има си и двама хендлъри. Общо взето много евтин филм, но поне ни показва нещата ясно и просто.

Неактивен Galia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: ,,Проект Монарх'' и връзката му с Новия Световен Ред
« Отговор #42 -: Август 22, 2012, 22:08:06 pm »
А някой забеляза ли, че турнето на Лейди Гага в Европа започна точно от България, което е много странно за звезда с нейните продажби(тук обикновено идват отдавна изхвърлени от класациите позабравени величия с някои малки изключения)?
Още по-страно е, че основни ВИП гости бяха чалга-звездите Андреа и Цветелина Янева въпреки явната несъвместимост на стиловете?
Попадала съм само на една статия, която обаче само леко загатва за проблема в България и толкова...
http://alchemicaltechnologies.blogspot.com/2012/07/blog-post.html

Неактивен Galia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: ,,Проект Монарх'' и връзката му с Новия Световен Ред
« Отговор #43 -: Август 23, 2012, 00:46:45 am »
А ето тук прекрасно е описана моралната система на тези, които са създали "монарх" програмирането -
http://prosvetise.com/?p=8754

Неактивен zvezdi4ka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: ,,Проект Монарх'' и връзката му с Новия Световен Ред
« Отговор #44 -: Август 24, 2012, 23:58:33 pm »
А дали някой нарочно не ни подава тази информация, за да се побъркаме? Скрити послания във филмите , музиката и тя може да вреди, от небето пръскат с отрови и още какво ли не. Като кажеш, че вярваш в конспирации - ти се смеят. И това ако е живот  :o  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27