Автор Тема: Кой управлява България?  (Прочетена 55052 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен morcikul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 173
Re: Кой управлява България?
« Отговор #90 -: Юни 03, 2012, 08:38:20 am »
       Наличието на темата подсказва, че има някакво разминаване между лицата, които ни се представят от СМИ за управляващи и тези, които РЕАЛНО управляват България. За това става въпрос x_name41.
Ако изхождаме от глобален мащаб, то управител на планетата би следвало да е този който държи монетния двор на световната банка и съответно на държавния резерв на щатите. Нехайство и глупост ще да е да си мислим, че силата на парите са просто някакъв инструмент за целите на господаря си!
Наличието на темата не е повод да си въобразяваш неща в които би искал да вярваш, само защото не ти харесва управлението на малката ни родина от боко сифоня и компания. Ако този, който иска парите да бъдат неотменен кръговрат в битието на всички народи, то неизменно ще съсредоточава ресурси за това, било то финансови или пък физически, а защо не и езотерични! 

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Кой управлява България?
« Отговор #91 -: Юни 03, 2012, 11:40:46 am »
Кой управлява България? С едно изречение: хазари представящи се за българи  ???

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Кой управлява България?
« Отговор #92 -: Юни 04, 2012, 20:50:29 pm »
Майка ми днес ми каза, че ще дават филм "В кадър: "Ран - Ът" преходът по план" по първа програма.
Изненадана съм от националната ни телевизия. Утре дали да очакваме Зейтгейст? :D

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Кой управлява България?
« Отговор #93 -: Юни 04, 2012, 22:58:26 pm »
Ами той плана е почти приключил, и то с успех,  сега с право могат да се хвалят, че почти са унищожили цял народ :bad:  Но ние сме кораво племе, нещата не винаги са такива каквито изглеждат ;)

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Кой управлява България?
« Отговор #94 -: Юни 04, 2012, 23:10:42 pm »
Ето корави племена.
http://en.wikipedia.org/wiki/Germany
http://en.wikipedia.org/wiki/Japan
Чудно в коя от горните държави ще се позволи да управляват Симеон №2, БСП и ДПС ???

Неактивен Strelok22

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Кой управлява България?
« Отговор #95 -: Юни 05, 2012, 00:00:20 am »
^ Не съм съгласен ... просто при нас имаше комунизъм които ни замъти главата и ''малко'' поднесохме.При което така ни завъртяха сякакви кукумявки,че никакво внимание не обръщахме на ситуацията.Мисля,че сме се справили доста добре.
По мое мнение ерата на САЩ свърши,година две и тоя бич божи ще се спре.Това си е мое мнение не искам да обръщаме темата в тази посока ...

Иначе за Япония и Германия спор няма ...  :)

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Кой управлява България?
« Отговор #96 -: Юни 05, 2012, 00:08:20 am »
Всички се надяваме да спре този бич Божи, въпреки че като гледам мненията в bgrabotodatel, бича не е от САЩ, Русия и която и да е друга държава.
Бича е от Българи за Българи.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re: Кой управлява България?
« Отговор #97 -: Юни 05, 2012, 09:11:21 am »
Всички се надяваме да спре този бич Божи, въпреки че като гледам мненията в bgrabotodatel, бича не е от САЩ, Русия и която и да е друга държава.
Бича е от Българи за Българи.

Бича е от България, но от американското посолство. Б.б. и цветанчо им служат вярно.

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Кой управлява България?
« Отговор #98 -: Юни 05, 2012, 09:50:42 am »
Наистина, през деветдесетте години е трябвало да се погрижат за някои елементи, а доколкото си спомням в онези години америка я бяха издигнали в култ ???.
Лошото е, че управляващите са СЛАБИ. Скръцват им със зъби и те вече примират от страх. Русия, сащ, Китай...за тях по-важно е мнението на чуждите политици, а не на народа,  който ги е "избрал". Защото непренадлежат на този народ, а на най-големия му враг. А кой е най-големият враг вече казах. И не е само наш. Събитията от настоящето се крият в миналото.

Неактивен БМ-21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Кой управлява България?
« Отговор #99 -: Юни 30, 2012, 15:39:21 pm »
Във всеки случай ни управляват АНТИБЪЛГАРИ, щом една  гей оргия се опитват да ни я представят за парад.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Кой управлява България?
« Отговор #100 -: Юли 10, 2012, 19:13:06 pm »
Майка ми днес ми каза, че ще дават филм "В кадър: "Ран - Ът" преходът по план" по първа програма.
Изненадана съм от националната ни телевизия. Утре дали да очакваме Зейтгейст? :D

Еми май, че тоя филм са го давали преди месеци,мисля че беше обявен отдавна, после го забавиха, но са го пуснали тогава и доколкото знам е заобикалка някаква.

Неактивен spacy_platinum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Кой управлява България?
« Отговор #101 -: Януари 21, 2014, 21:54:33 pm »
 Хмм, всеки се опитва да управлява България - Европейския съюз, САЩ, Русия. Сички се опитват д ани затрият като нация... Бях в щатите и какво се говореше там за България: Франция и Англия искали да вземат нашите кадърни кадри, а тук д аостанат само мангали и порсти хора, а понеже циганите си нямат държава да им направат такава на мястото на България, та да се отърват от мангалите. Та хамериканците кават, че така щяло и да стане.... И те  искат наще мозъци, а за държавата, колкото може по-слабичка да е. Сега в момента сме управлявани от Русия. Квот кажат тва става, няма мърдане. Та тяхната цел е населението да изчезне и те да ни присъединят към тях. Докато народа не се обедини и продължава да СПИ, просто загиваме....

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Кой управлява България?
« Отговор #102 -: Януари 21, 2014, 23:57:49 pm »
Американците не знаят, че България съществува, а в България болни мозъци колкото щеш...
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27