Автор Тема: Махатма на Браян Гратън  (Прочетена 4061 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Махатма на Браян Гратън
« -: Февруари 27, 2009, 19:29:20 pm »
Едно предложение за нова книжка на пазара, "Махатма АЗ Съм Присъствието" на Браян Гратън. На запад е определяна като новото откровение и Библията на медитациите със светлина. Изключително полезна информация за Йерархията, Космическия Ден и Източника. Представя нашето пътуване от Източника до Земята по начин, недостъпен досега.

Книгата разказва за идването и вкореняването на Махатма енергията (Енергията на Сътворението) на Земята, както и за промените, които започва да инициира след Хармоничното сливане през 1988 година. За пътя на превръщане на Земята в четириизмерна планета, промените във фините тела на хората и раждането на новата раса. Представена е от гледната точка на личностния аспект на тази енергия, Браян Гратън. Съдържа техники и медитации за одухотворяване на материята, интеграция на висшите инициации (Сливането с Душата, Себеотрицанието, Майсторството и Възнесението), както и начини за освобождаване от изкривяванията на негативното его.

голям формат (16,5х24см), 592стр, мека подвързия
ИК Сен Жермен


Това, което човечеството е научило в миналото за творението, е това, което съществуванието не е - и в това е парадоксът!

" Аз, Вивамус, мисля, че Махатма е най-важното нещо, което се е случвало на Земята и за хората..."

Пробуди се и осъзнай, че всеки човек ще изгради своето тяло от светлина, независимо дали това ще стане сега или по-късно. Възнесението не е запазена територия за Буда или Христос, или за многото други Учители - това е твое рождено право. Твоята съдба не е сведена до това да боготвориш това съвсем начално ниво, наречено Възнесение, а да го преживееш! Буда и Христос ще бъдат първите, които ще признаят това.

Махатма е за тези, които са мотивирани да търсят отговори, които резонират с техните ментални и духовни тела. В миналото човешките избори на вярвания и религии са подкрепяли единствено емоционалното тяло и тъмната, материална страна на живота, макар религията да трябва да учи как да се одухотвори материята, а не да се боготвори. И ако някой наистина иска да остане на Земята по време на тези драстични промени в съзнанието, ще трябва да приеме новата четириизмерна реалност от Светлина.

Независимо колко предизвикваща вашите възгледи може да бъде тази книга, тя съдържа в себе си методи за изграждане на духовното тяло от Светлина за Възнесение, както и обяснява вашето вечно пътуване по начин, който никога преди не е бил достъпен за човечеството.
« Последна редакция: Февруари 28, 2009, 13:15:42 pm от WhiteRider »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27