Автор Тема: Какво ще се случи после?  (Прочетена 14707 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #15 -: Януари 28, 2011, 14:05:01 pm »
Целта е много проста - да накарат хората да претръпнат към конспиративните теории и да приемат всичко за измислица.

Monolith, и това е вариянт но помисли защо сергиите, а и не само те(те дори са на последно място) са претъпкани с книжки за 2012 и пр. бла бла. Така, че по-скоро целта е да създане едина критична маса дезинформационнен бъркоч у малко поразбудилите се овчици така, че да приемат всичко за истина. В този случай каквато и щуротия да спретнат покрай 2012 да се приеме за истина и по този начин промивката и контрола да бъдат в завършен вид.

@ fishbone - това, което казваш също е възможно.


Нещо повече - ще има две фази на новия световен ред:

1. Първа фаза

- Тази на фалшивия НСР. При нея ще има един "злодей" и една групировка, които ще е напълно очевидно, че са "лошите". Тези нарочно издигнати злодеи ще владеят голяма част от света, и ще бъдат набедени за всички злини, които се случват.

2. Втора фаза

- Тази на истинския НСР. При нея целият свят ще се обедини да се бори със "злодея" и ще го победят. Народите ще си отдъхнат, обединявайки се и влизайки в НОВАТА ЕПОХА - NEW AGE.

Именно това е същността на NEW AGE-а - създаване на новия "по-добър" ред от хаоса.



Вижте също: New Age - Сатанизмът, който завладя движението за истина
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 14:29:26 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #16 -: Януари 28, 2011, 15:30:29 pm »
Има само един начин да се разбере кое какво е. Като слушаме гласа на Истината, която е вътре в нас.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен JDeel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #17 -: Януари 29, 2011, 01:52:35 am »
Е чували сме ги, има филми от преди 20-30 години, в които се разказва за маите.
Имам предвид техния календар и въпросната дата 21.12.2012. Имам чувството, че тази теория е съчинена съвсем наскоро, в настоящия век.

Но си мислех и друго нещо. Знае се, че някой иска популацията на планетата да не е повече от 500 000 000 души. Ако аз исках това, ако витаеше някакво очакване за края на света и ако разполагах със скрити климатични технологии за разрушаване, щях да се възползвам от момента... щях да се скрия дълбоко в бункера си на тази дата и да експериментирам на какво са способни новите ми климатични играчки с дистанционно управление. Когато всичко свърши и изляза от бункера си да видя какво е останало, тогава ще съм ни лук ял, ни лук мирисал... никой няма да знае, че аз съм го направил и никой няма да ме съди за нищо :)

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #18 -: Януари 29, 2011, 02:09:53 am »
Това е една от вероятните версии за "феномена" 2012. А до преди няолко години никой не е говорел за въпросния календар на маите, защото тогава още бяха актуални други версии и дати на евентуален апокалипсис. Аз очаквам, че след 2012 ще се намерят и други предположения както преди - да ни държат в очакване. Но тогава вече едва ли много хора ще повярват, ако през 2012 не се е случило нищо съществено.

Ще видим! :drinks:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #19 -: Януари 29, 2011, 02:15:31 am »
Е чували сме ги, има филми от преди 20-30 години, в които се разказва за маите.
Имам предвид техния календар и въпросната дата 21.12.2012. Имам чувството, че тази теория е съчинена съвсем наскоро, в настоящия век.

Но си мислех и друго нещо. Знае се, че някой иска популацията на планетата да не е повече от 500 000 000 души. Ако аз исках това, ако витаеше някакво очакване за края на света и ако разполагах със скрити климатични технологии за разрушаване, щях да се възползвам от момента... щях да се скрия дълбоко в бункера си на тази дата и да експериментирам на какво са способни новите ми климатични играчки с дистанционно управление. Когато всичко свърши и изляза от бункера си да видя какво е останало, тогава ще съм ни лук ял, ни лук мирисал... никой няма да знае, че аз съм го направил и никой няма да ме съди за нищо :)

Интересни въпроси. Аз мисля, че този "някой" много добре знае, че ни чака квантов скок и се надява да отклони максимално хора от пътя, тоест да им насочи вниманието само към физическото оцеляване. Например много от четящите за подземните скривалища си мислят: "Властимащите ще се скрият, пък нас кучета ни яли" и започват да  излъчват едни такива мисли  :bomb: :--- ??? :diablo:
А това е просто един урок.Ако си научим урока добре, минаваме нататък в четвъртото, ако продължим с агресията, насилието, егото, оставаме да доучваме.Никакви "лоши чичковци" не могат да ни попречат. Мисля даже, че са ни от полза. ;) Защото провокирайки ни, ни карат да търсим отговори и решения.

Може и да не е така. Така го усещам само.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #20 -: Януари 29, 2011, 14:02:48 pm »
Е чували сме ги, има филми от преди 20-30 години, в които се разказва за маите.
Имам предвид техния календар и въпросната дата 21.12.2012. Имам чувството, че тази теория е съчинена съвсем наскоро, в настоящия век.

Но си мислех и друго нещо. Знае се, че някой иска популацията на планетата да не е повече от 500 000 000 души. Ако аз исках това, ако витаеше някакво очакване за края на света и ако разполагах със скрити климатични технологии за разрушаване, щях да се възползвам от момента... щях да се скрия дълбоко в бункера си на тази дата и да експериментирам на какво са способни новите ми климатични играчки с дистанционно управление. Когато всичко свърши и изляза от бункера си да видя какво е останало, тогава ще съм ни лук ял, ни лук мирисал... никой няма да знае, че аз съм го направил и никой няма да ме съди за нищо :)
Диел, интересно, но това е и моето становище, но не бях го фолмулирал толкова точно. Може да прибягнат и до ядреното оръжие. В това направление говореше и норвежкия политик. Значи не само аз съм стигнал до този извод. Сега просто се манипулира общественото мнение.Привет.

Неактивен Hymen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #21 -: Януари 30, 2011, 10:51:00 am »
По време на маите и на другите древни цивилизации, времето се отмервало с цикли. Началото и края на този цикъл обикновено е бил определян от космически събития. Имали са астролози, които са изчислявали местоположението на звздите и тем подобни. Така са тълкували времето. Но не само маите са тълкували бъдещето по този начин. Примерно египтяните вярвали, че когато Венера "минавала" покрай Орион, се случвали нещастия и беди. И следващото такова "преминаване" било през 2012. Примерно, аз знам че годината на древния българин свършвала на 21.12 и следващите 4 дни са били наричани "лоши дни"(или нещо подобно). Ако се спрегне в някакъв цикъл, пак може да се изкара 2012. А пък Нострадамус го е било толкова страх от Църквата, че ги е писал едни глупости, които само той може да си разбере.
А относно "уплашено население" мога да гарантирам, че на обикновеният българин му е през **** за 2012.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #22 -: Февруари 01, 2011, 08:04:35 am »
Ако хипотетично казано нещо се случи през 2012, хипотетично казано извънземна инвазия или нещо което на разруши Земята, аз мисля че преди тези неща да ни унищожат, ние сами ще го направим. По-голямата част от населението не е готова да разбере че това наистина се случва, и когато действително стане, ще настъпе паника, параноя, деменция, и т.н. и хората масивно ще се избиват за ресурси и за спасяването на собствния си живот. Ако гледаме на нещата от тази гледна точка, 2012 може да се използва за контрол над съзнанието, и някой от големите лидери да се възползва.
" Trust no one."

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #23 -: Февруари 06, 2011, 18:22:11 pm »
Шумът около събитията които според някой хора хипотетично ще се случат през 2012 г., е нещо напълно нормално. Помните ли че през 1999 г. казваха че когато настъпи новата 2000 г. мобилните телефони ще престанат да работят, така и байпасите и т.н. След това си спомням че през 2005 г. учени открили скрити съобщения в Библита, със специялна компютърна програма, и там пишело датата на Армагедон. На следващата година същата работа с 6 юли, защото нали е 06/06/06...Има много такива случаи, така че не е нещо което да се взима на сериозно.
" Trust no one."

Неактивен foest

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #24 -: Февруари 06, 2011, 18:31:14 pm »
Точно.Спомням си 31.12.1999 ствсем ясно и нищо необичайно не се случи нито в БГ нито другаде по света.Посрещнахме си новото хилядолетие с шампанското,баницата и хората както всяка друга година  :drinks:  :--- и това е.Така ще е мисля и със 2012 ;)
.... And slowly, and surely They drew their plans against us

Неактивен Georgia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #25 -: Февруари 06, 2011, 21:11:36 pm »
същата работа с 6 юли, защото нали е 06/06/06..

хора ... замислих се наскоро за 21.12.2012 и се сетих ,че 2012 е и последната година в която ще има еднакви ден , месец и година в датата , което е странно също. Аз не мисля , че ще се случи нещо по-различно от всеки изминал ден . Повече ме безпокои това колко глупави са хората и като дойдат някои непознати за нас индивиди как тези глупави хора ще са им подвласни ...   :(

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Какво ще се случи после?
« Отговор #26 -: Февруари 06, 2011, 21:55:39 pm »
Всичко е една промивка на мозъци от която всички се възползват.
" Trust no one."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27