Автор Тема: Плакат на Xnetbg  (Прочетена 45149 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #75 -: Февруари 16, 2008, 15:46:28 pm »
А много яко браво  :)
« Последна редакция: Февруари 16, 2008, 17:54:16 pm от Vader »
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #76 -: Февруари 16, 2008, 19:43:55 pm »
Един умен човек ще разбере, че най-малкото за да слага някакви сайтове по плакати из улиците, трябва да попита създателите му дали това е коректно.
Не е хубаво да се слага сайтът, както каза Martin, само някаква сентенция/фраза. Ще се навъди до дупка с кретенчета и т.н.

Принципно който трябва да стигне до хнет, стига сам по неведоми пътища :D

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #77 -: Февруари 16, 2008, 21:03:46 pm »
Така е с посланията е по-добре, даже и да баннат тия кретени, се някой ще почне да се прави на хакерче а лично аз не искам още повече хаквания на сайта, пък и човек сам да стигне до тук е много по ценно  :)
« Последна редакция: Февруари 16, 2008, 21:13:27 pm от Eon »
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #78 -: Февруари 16, 2008, 21:31:53 pm »
Един умен човек ще разбере, че най-малкото за да слага някакви сайтове по плакати из улиците, трябва да попита създателите му дали това е коректно.
Не е хубаво да се слага сайтът, както каза Martin, само някаква сентенция/фраза. Ще се навъди до дупка с кретенчета и т.н.

Принципно който трябва да стигне до хнет, стига сам по неведоми пътища :D

Не съм го пускал на хората да го гледат спокойно, само за 5 мин. докато го снимам!
Но една жена го забеляза и си помисли, че това е реклама на новия епизод от Матрицата! Общо взето се получи тъпо! Аз спирам до тук.
« Последна редакция: Февруари 16, 2008, 21:38:40 pm от Morpheus »

Неактивен ЛБМ

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #79 -: Май 16, 2008, 21:40:26 pm »
Цитат
Принципно който трябва да стигне до хнет, стига сам по неведоми пътища  :D
Неведоми са пътищата на xnetbg ;). A по темата мисля, че трябва да се направи някакъв плакат. Все пак някой хора стоят по-малко време пред компа и само попадат на някакви замрели сайтове. Например вчера бях на гости у един приятел. Той се интересува от такива неша, но не стои много време пред компа и не е знаел за сайта. А за тия кретени  ще си намерят мястото. Все пак си помислете как едни човек от нашата страна ще  се интересува от конспирации. В смисъл, че на повечето хора не им е интересно, а тея всезнайковци ще разберат, че това не е място за тях...
« Последна редакция: Май 16, 2008, 21:48:07 pm от Mirotvorec »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #80 -: Май 16, 2008, 22:20:21 pm »
Какво се реши последно,аз да спирам ли рекламната кампания?:D :P


Това е добро! :)

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #81 -: Май 18, 2008, 01:39:58 am »
Няма смисъл от тези реклами, хората така са се зомбирали, година и нещо вече въртя на тези мониторчета филми за конспирации и нищо, никъква реакция от страна на обществото.:-[ :(
« Последна редакция: Май 18, 2008, 09:36:08 am от Morpheus »

Неактивен ЛБМ

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #82 -: Май 18, 2008, 08:09:00 am »
Спокойно.Аз ще ги зайнтерисувам. :D ;)...
« Последна редакция: Май 18, 2008, 08:14:08 am от ЛБМ »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #83 -: Юни 04, 2008, 14:36:54 pm »
Не смятам че лепенето на плакати е удачно-който е в нета и се интересува от темите на портала може лесно да го намери.В гугъла да напише "уфология" и готово. ;)

cdms

  • Гост
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #84 -: Юни 04, 2008, 15:33:30 pm »
Аз така открих това хубаво място. Все пак някой друг банер в нета може да се сложи.
« Последна редакция: Юни 04, 2008, 20:42:14 pm от Mirotvorec »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #85 -: Юни 04, 2008, 21:20:31 pm »
Не смятам че лепенето на плакати е удачно-който е в нета и се интересува от темите на портала може лесно да го намери.В гугъла да напише "уфология" и готово. ;)

Да  ;) добре че сега в гугъла излизат доста линкове от сайта защото имаше времена в които сайта се намираше направо на магия  :P

Неактивен The Truth Is Out There

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #86 -: Септември 08, 2008, 10:46:12 am »
Аз много искам да си имам плакат на xnetbg вкъщи. Ако кажете и колко пари струва отпечатване и т.н. с радост ще си купя.
« Последна редакция: Септември 08, 2008, 11:00:34 am от The Truth Is Out There »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #87 -: Септември 16, 2008, 01:05:13 am »
Аз си мисля, че идеята с плаката не е съвсем за изхвърляне. Махаме историята с рекламата на сайта, ясно е, че не е удачно. Но може да се направи с някаква снимка или фрази, нещо вдъхновяващо, като го видиш да се спреш и да се помаеш малко "Кво пък е това тука?". Без никакви адреси на сайтове и реклами - просто мисъл или някаква подобна снимка, кратко ясно, просто, да ти остане в главата и да мислиш по него.


Идеята ми е да вдъхновяваме хората, така ми се струва, че ефекта ще е по - добър отколкото да ги пращаме по сайтове.

Може да се развие и с графити. Повечето графити са абстрактни рисунки или глупави фурболни лозунги. В главата ми се е набил надпис до един подлез. Като минавам с автобуса от едната страна се вижда "Folow the light", а на връщане от другата страна пише: "Chase the sun". Ей, такива неща си мисля сега.  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен mind.officer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #88 -: Септември 18, 2008, 12:36:59 pm »
Плакат?!...
Този евентуален плакат ще привлече внимание..добре!
Голяма част от видялите плаката ще отворят сайта..ще прочетат за нацистка лунна база и по-бързия от светлината космически кораб, ще се поцепят от смях и ще си отворят Vbox-a...
Няма да прочетат <<планът за изтребване на БГ>>, <<корените на илюминати>>, материалите за видовете геноцид срещу самите тях, защото тези четива не са им интересни, защото казват истината, а човек много пъти и пред себе си не си признава фактите!
Не смятате ли, че новите посетители трябва да посещават сайта и форума след една 'лека' теоретична подготовка, иначе съществува риск те да загубят интерес за в бъдеще?
Според мен има десетина материала, които са задължителни за разбуждане на заспалите и появата на критичен поглед върху нещата.
Аз нямам ясен спомен как точно открих XNetBG, но имах офлайн подготовка отпреди (книги,реални случки,интересна казарма) и всичко стана много лесно.
Някак си и от нас зависи кой подход ще използваме към бъдещите читатели.

Не вярвам в плакатите...този модел работи за чалга и мачове.
Нека всеки сам да работи върху себе си и околните му.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Плакат на Xnetbg
« Отговор #89 -: Септември 21, 2008, 17:48:31 pm »
Плакат?!...

Не вярвам в плакатите...този модел работи за чалга и мачове.
Нека всеки сам да работи върху себе си и околните му.

Ако прегледаш темата назад, ще видиш, че и повечето хора не вярват ;) И има постове подобен на твоя.

Ние не провеждаме избори за кмет. Не ни е нужна и аудитория. Който трябва - стига. И това е доказано с времето.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
31 Отговора
13121 Прегледи
Последна публикация Април 13, 2006, 23:00:11 pm
от H.
38 Отговора
24648 Прегледи
Последна публикация Януари 20, 2009, 13:55:24 pm
от Eon
32 Отговора
17150 Прегледи
Последна публикация Януари 14, 2009, 11:19:28 am
от METAL
3 Отговора
5479 Прегледи
Последна публикация Януари 19, 2010, 00:05:36 am
от Black Adder
0 Отговора
5210 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2014, 21:01:28 pm
от Black Adder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27