Автор Тема: Плакат на Xnetbg  (Прочетена 46016 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2006, 23:47:33 pm »
.. мноо интересно - тука всеки има мнени по въпрова (т.с. нямам мнение никойн не е избрал)

ИСКАМ ГОЛА МАЦКА В НЕСТАНДАРТНА ПОЗА !!!
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

virtual

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #16 -: Февруари 14, 2006, 00:25:33 am »
мога само да кажа че трябва да се преценет нещата с рекламата.Не на плакатите защото ще са хвърлени пари на вятъра (един дъжд и са готови) несъмнено сатози сегмент от икономиката се занимават цели компании.трябва да се сложи рекламата на мяста виждана от мхого хора и същевременно да е трайна. Има много икономически смидъл в думите ми

Glamour

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #17 -: Февруари 14, 2006, 00:50:08 am »
 Добите нямат нужда от реклама :)

лично мнение

virtual

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #18 -: Февруари 14, 2006, 00:54:33 am »
така е но как да разбереш че в бургас примерно има нещо си без инфо(реклама)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #19 -: Февруари 14, 2006, 01:02:33 am »
Айде и аз да се включа ;) Значи аз търсех подобен форум поне 1 година преди да  го намеря. Вярно е че ако се рекламира ще го видят повече хора и  повече хора ще  го посетят щото отговаря на техните потребности. Обаче е вярно и друго което каза Хорус особено в частта за Гугъл! Значи ако успеем да направим така че всяка дума свързана с нашета тематика а тя е специфична се появява прии търсене с препратка към форума - така ще дойдат главно хора, които наистина се интересуват от подобни неща и най-важното е че  ги търсят ! Така те сами ще си намират пътя до нас без да им се натрапва нищо щото всяка реклама е вид манипулация независимо дали е за благородни цели ;) Не че има лошо аз също съм манипулирал за "благородни цели" Но варианта с Гъгъл е  много по-добър. Друг е въпроса дали е осъществим лесно или изобщо осъществим !

virtual

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #20 -: Февруари 14, 2006, 01:08:37 am »
по принцип по интернет реклама съм много бос, но  си личи интересната идея ПЪЛНА ПОДКРЕПА ОТ virtual

Дъвиан

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #21 -: Февруари 14, 2006, 01:12:23 am »
Абсолютно съм съгласен Alien! Това е най-добрата идея с Google! В действителност много хора разбират за какви ли не сайтове чрез търсачките. А в доста отношения интернет дори е по-добър от рекламата навън. То дори е едно и също почти, защото който се заинтересува от плаката на улицата, той и ще се интересува в интернет по тези теми.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #22 -: Февруари 14, 2006, 01:53:36 am »
Напълно вярно, с тази разлика, че с плаката задължително ще дойдат и много неприятни елементи. Ще стане като стария сайт на АТАКА, където който влезеше и почваше да избива комплекси и да ръси глупости. Твърдо против плакатите.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #23 -: Февруари 14, 2006, 11:01:50 am »
Всъщност, чрез Google в някои случаи и сега се намира сайтът - като се напише "конспирации" и е един от първите, които излизат.
А иначе има и линк, на който безплатно може да се вкара сайта със съответните ключови думи - ето точния линк за това, пък доколко действа - не знам:
http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #24 -: Февруари 14, 2006, 11:20:22 am »
Вече е направено това с Гугъл от много отдавна. Въпросът е че и двете системи на сайта са SEARCH ENGINE осакатени. Не случайно като потърсите конспирация в google ви излиза www.xnetbg.nu.com или нещо такова, защото съм правил какви ли не тикове, за да излезнем въобще в резултатите на търсачката.

А за плаката не знам... всички имате право, ама и нямате право. В смисъл целта на сайта е да успява да пробужда колкото се може повече хора, а не само ВЕЧЕ ПРОБУДЕНИТЕ и знаещи. Разбира се, че ще има напаст, но въпроса е да устоим на напастта и една част от нея да я просветлим. Иначе няма смисъл просто. Много по забавно и смислено е когато има 10 човека, които искат да бъдат убедени и чувството след това е много хубаво. А тези които ръсят простотии и не искат да бъдат въобще убеждавани - ами за това има функцията БАН... и после и да иска няма да влиза в сайта.

По въпроса за сайта на АТАКА - хм... ами те имаха един модератор и един администратор. Ние сме с двама администратора, 3 модератора и един Сайт наблюдател... все някой ще засече мръсника и ще му свети маслото...

А за хакерски атаки... не се притеснявайте. Нали не вие трябва да оправяте бъркотията след това. Пък и то човек свиква...

За това мисля, че има смисъл от тези плакати и малко повече известност. Аз дори си мисля как да пусна мълвата за сайта сред училищата пък вас ви мързи да обясните какво е НАСКА....:)

RESPECT!!!

VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #25 -: Февруари 14, 2006, 11:22:20 am »
BTW ... Честито на всички Валентинковци и всички Трифонзаразяновци... Кой каквото празнува. Аз и двете, че е по забавно... Айде до скив...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Oberon

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #26 -: Февруари 14, 2006, 12:10:22 pm »
Аз съм Валентин:)))
10х

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #27 -: Февруари 14, 2006, 12:21:51 pm »
Честит празник и от мен!
много любов и щастие на всички;)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #28 -: Февруари 14, 2006, 12:49:52 pm »
Админ, атакувай бе, смело, смахнато и ... отговорно  :D
Не мисли като човек!-Крион

Heinie

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #29 -: Февруари 14, 2006, 16:10:31 pm »
Аз съм Валентин:)))
10х


Ми НАЗДРАВЕ тогава!


Между другото. Админе. На доста хора съм показвал сайта. В повечето случаи реакцията е "Абе вие в ред ли сте въобще?". Въпроса за затъването сме го обсъждали. Целта ни е да си намерим заинтересовани и ентусиазирана членска маса.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
31 Отговора
13662 Прегледи
Последна публикация Април 13, 2006, 23:00:11 pm
от H.
38 Отговора
25733 Прегледи
Последна публикация Януари 20, 2009, 13:55:24 pm
от Eon
32 Отговора
18147 Прегледи
Последна публикация Януари 14, 2009, 11:19:28 am
от METAL
3 Отговора
5964 Прегледи
Последна публикация Януари 19, 2010, 00:05:36 am
от Black Adder
0 Отговора
5718 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2014, 21:01:28 pm
от Black Adder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27