Автор Тема: Плакат на Xnetbg  (Прочетена 45148 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

prestor

  • Гост
Плакат на Xnetbg
« -: Февруари 12, 2006, 11:22:07 am »
Имам една приятелка,която започна работа във фирма за предпечатна потготовка и ми хрумна идеята да направим някакъв плакат на форума. Файла с плаката да може да се сваля от потребителите и който има възможност и желание да го отпечатва и лепи там, където живее. Искам да чуя какво е и вашето мнение по въпроса.

Админа удобри идеята и каза че ще потготви плаката.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2006, 11:40:59 am »
Дамм... може и флайъри да направим... Плакатът го правя A3 формат, т.е два пъти A4.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

prestor

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2006, 12:10:50 pm »
Няма да е зле да имаме и черно бял вариант, ако не стане работата с печатницата мога да печатам А3 формат на матричния у нас. Ще е грозно но все пак е нещо...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2006, 14:00:05 pm »
Абе вие?... Къде ще ги лепите тези плакати? Знаете ли че всеки втори кретен ще влиза тук за да си изразходва отрицателната енергия??? "Поредните луди" и айде 1 килограм негативни мисли към xnet. Същата история като с логото... Ще се късат, ще се смеят. Да сте видяли подобен плакат някъде? 
Да се разпространява из интернет на ПРАВИЛНИТЕ места - ок, няма проблеми, но да се лепи? Чухте ли какво стана с 2-мата студенти, които разлепяха плакати против американските бази на наша земя? Ами хванаха ги 5-6 полицая и ги изкъртиха. Познавам ги лично и картинката не е добра.
Представете си само някой да види че лепим за... конспирации и НЛО-та??? Ъъъъ?...

Форума е добър и на ниво САМО и САМО, защото до него стигат хората, които ТРЯБВА да стигнат. Тези хора ни търсят и ни намират. Защото това са правилните хора. Другото би било грешка.

Само ако се оправи проблема с google, за който призовавам вече 3-ти месец, ще се свърши работа 108 пъти по-голяма от плакатите. Защото така хората, които търсят нещо ще стигат дотук. А форума е така направен и така поддържан с всеобщите ни усилия, че в него има почти ВСИЧКО, което хората биха търсили и много повече от един обикновен форум за НЛО и темподобни...

Реклама с интернет плакати на правилните места - да.
Лепене на плакати - аз съм твърдо не.
Лично мнение.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2006, 14:10:01 pm »
Аз също съм на мнението на Horus! Все едно всеки от нас да излезе на площада и да започне да говори на тълпата за това, което си говорим тук! И знаете какво ще стане...Времената са различни и хората са различни! Методите са по-други! Не публично оглашение и така съюзяване с рекламите, а индивидуална работа на всеки един от нас с неговите околни! А те са много! А то, който трябва да дойде и да узнае за сайта, се появява!

Нещата не стават насилствено, с вмешателство в чуждата, и то масова воля!

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2006, 16:16:04 pm »
Гласувах "За", без да се замисля и после прочетох мнението на Хорус. Съгласен съм с него, така че бройте един глас "Да" в по-малко и един "не" в повече.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2006, 19:14:53 pm »
Идеята за плаката може би е във връзка с бъдещата структура, за някакво целенасочено популяризиране...  :-\
Не мисли като човек!-Крион

firma

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #7 -: Февруари 13, 2006, 09:25:43 am »
С каква цел ще бъдат насочени плакатите?Какво ще има изобразено на тях?
В момента в целият свят става прегрупирането и пресяването на душите.
Най-важното хората не искат промени,страхуват се -с една дума искат дявола да им е Бог.
Насила хубост не става.
Божият дух не се пропагандира с плакатчета.

Heinie

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2006, 11:09:20 am »
Против. Сега има авто-филтър на тези, които пишат тук. Пуснем ли плакатите, или ще си отворим работа да тием като луди, и да се молим да не ни хакнат 2846289203 пъти, или да ево;юитаме до клуб НЛО в дир.бг.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2006, 11:50:49 am »
.... с гола мацка да е плаката в неприлична поза - тогава най-много посещения ще имаме
хехехе, майтапя се разбира се. трябва да е провокативен плаката ако искаме да има успех

I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Дъвиан

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #10 -: Февруари 13, 2006, 13:59:35 pm »
Тук има обаче малка неточност и тя е, че при евентуално сумиране гласовете "За" плакати ще са повече от гласовете "Против", защото има цели две позиции за приемане: "Подкрепям идеята, даже мисля да помогна" и "Идеята е добра", докато за отхвърляне е само една -  "Отхвърлям идеята категорично".

Но дано не се стига до подобно сумиране! И дано не е това целта! Защото иначе се делим!!!

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #11 -: Февруари 13, 2006, 14:08:52 pm »
Тук има обаче малка неточност и тя е, че при евентуално сумиране гласовете "За" плакати ще са повече от гласовете "Против", защото има цели две позиции за приемане: "Подкрепям идеята, даже мисля да помогна" и "Идеята е добра", докато за отхвърляне е само една -  "Отхвърлям идеята категорично".

Но дано не се стига до подобно сумиране! И дано не е това целта! Защото иначе се делим!!!

Гласувах "За", без да се замисля и после прочетох мнението на Хорус. Съгласен съм с него, така че бройте един глас "Да" в по-малко и един "не" в повече.


Дъвиан

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #12 -: Февруари 13, 2006, 14:11:47 pm »
Тук има обаче малка неточност и тя е, че при евентуално сумиране гласовете "За" плакати ще са повече от гласовете "Против", защото има цели две позиции за приемане: "Подкрепям идеята, даже мисля да помогна" и "Идеята е добра", докато за отхвърляне е само една -  "Отхвърлям идеята категорично".

Но дано не се стига до подобно сумиране! И дано не е това целта! Защото иначе се делим!!!

Гласувах "За", без да се замисля и после прочетох мнението на Хорус. Съгласен съм с него, така че бройте един глас "Да" в по-малко и един "не" в повече.


Ами те ти го оправиха мисля!

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #13 -: Февруари 13, 2006, 14:16:57 pm »
Цитат
Ами те ти го оправиха мисля!

Ааа, добре. Аз само изках да напомня...

Oberon

  • Гост
Отг: Плакат на Xnetbg
« Отговор #14 -: Февруари 13, 2006, 14:47:54 pm »
Не.
И без това нямам време да пиша, камо ли да обеснявам на някой пубер, че Наска не е филм с Пъф Деди, а плато!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
31 Отговора
13121 Прегледи
Последна публикация Април 13, 2006, 23:00:11 pm
от H.
38 Отговора
24648 Прегледи
Последна публикация Януари 20, 2009, 13:55:24 pm
от Eon
32 Отговора
17150 Прегледи
Последна публикация Януари 14, 2009, 11:19:28 am
от METAL
3 Отговора
5478 Прегледи
Последна публикация Януари 19, 2010, 00:05:36 am
от Black Adder
0 Отговора
5209 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2014, 21:01:28 pm
от Black Adder

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27