Автор Тема: Записи на предавания  (Прочетена 30785 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

darkjedib

  • Гост
Re: Записи на предавания
« Отговор #45 -: Март 22, 2007, 00:27:13 am »
Казаха, че ще е в Бтв документите, не в Репортерите.
Cassiopeia, говориш все едно си мнооооого наясно с нещата. Знаеш, че нищо не знаеш. Малко скромност, а? ???
Аз пък го чакам с нетърпение, не съм гледал досега български филм на такава тема. Не броя нелепото и забравено в миналото "Може би са те" и разни глупости по разни кабеларки. Чакам!!! :)

Oberon

  • Гост
Re: Записи на предавания
« Отговор #46 -: Март 23, 2007, 12:23:30 pm »
Радвам се на всеобщото веселие, обаче съм длъжен да вметна, че ще има доста кадри от един апокрифен филм. Визирам арфивните кадри от STS мисиите на совалките. Аз и Еон сме го гледали у нас оригиналния фим, май се казваше "Secret war in space", или нещо подобно...
Вярвам, че това филмче по-скоро ще убеди зрителите, отколкото да ги разубеди. Само някой да е посмял да каже, че това нещо е по онази Програма...

Оберон

darkjedib

  • Гост
Re: Записи на предавания
« Отговор #47 -: Март 25, 2007, 17:00:17 pm »
Браво!Сигурен бях че ще е интересно!Най ми хареса че никой не се опита да ни убеди в каквото и да било. Аз вече ПРЕЦЕНИХ САМ :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Записи на предавания
« Отговор #48 -: Март 25, 2007, 18:12:24 pm »
Филма беше пълна простотия с изключение на 2-3 момента. Подсъзнателно се внушваше че всичко е на майтап като се пускаха кадри от комични филми!

А някой забеляза ли в началото  че е продуцирано от NEW AGE STUDIES

darkjedib

  • Гост
Re: Записи на предавания
« Отговор #49 -: Март 25, 2007, 18:17:21 pm »
Явно не си гледал внимателно предаването.И въобще не си схванал защо пуснаха кадър от "Полиая и извънземните".Това е най-доброто по темата, направено в България до този момент,при това на световно качество.Всеки си има мнение,но не изопачавай фактите.Пример?Предаването е с продуцент Венелин Петков,а постпродукцията пишеше че е в Ню Ейдж студио. Ениа като пее в стил ню ейдж да не би да е илюминатка, що ли?!?!?!?  ;D ;D ;D

Heinie

  • Гост
Re: Записи на предавания
« Отговор #50 -: Март 25, 2007, 18:19:54 pm »
Много хора във форума пищят на умряло, чуят ли ню-ейдж. За много неща са прави.

По темата: Защо ли ми се струва, че "Може би са те" се завърна на екран? Не, не беше лошо. Може и да става за употреба, целяща ефекта "Чшшш, алллооу, спиш!". Проблемът е какво ще ти покажат.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Записи на предавания
« Отговор #51 -: Март 25, 2007, 18:23:33 pm »
Първо не пускаха само от "полицая" въпреки че него го пуснаха поне 3 пъти. Оназ манипулаторка от НАСА я пуснаха 10 пъти и всички които трябваше да звучат авторитетно че такива работи няма ги пускаха повече. Тези дето трябваше да защитават тезата за нло само хъкаха и мъкаха като цяло - било загадка ала  бала . Никаква загадка няма! Има укриване на информация! После пак излязаха с кухия лаф що немците загубили войната като имали чинии.. А пък следвашото предавене дет ще го пускат още отсега намекнаха за фалшификация за милиони....

darkjedib

  • Гост
Re: Записи на предавания
« Отговор #52 -: Март 25, 2007, 18:24:05 pm »
Знаеш ли кое ми се струва най.ценното?Досега говорих с близо десетина приятели за това предаване-половината казаха - Супер, другата половина казаха-Ама защо не разбрахме какво е категоричното мнение. Много точно си го направиха хората - факти, факти,факти.Всеки сам преценява в какво да вярва.Аз лично вярвам.А за "Може би са те" и дума да не става. То в сравнение с това предаване е направо "Бразди" срещу Star Wars :)

За Alien: Ти май си го гледал с изключен звук. Казаха: Доказателства за съществуването на извънземен разум, или измама за милиони? И добавиха: ВИЕ ще прецените сами. Ти явно отдавна си преценил и не търпиш чуждо мнение. Мен ако питаш,тая история с Царичина намирисва,но ми е интересно и ще го гледам другата седмица. Спирам до тук.Със стена не се разговаря.
« Последна редакция: Март 25, 2007, 18:26:36 pm от darkjedib »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Записи на предавания
« Отговор #53 -: Март 25, 2007, 18:32:36 pm »
Еми нали в тва е манипулацията ве - така поднесена информацията за зрител който не е запознат с тематиката ще  "прецени"  както му кажат "авторитетите" да прецени... Във филма за укриването на информация, кой има интерес да се укрива и защо май нещо много не се говореше.

darkjedib

  • Гост
Re: Записи на предавания
« Отговор #54 -: Март 25, 2007, 18:35:58 pm »
"Еми" ти кат' знаеш кой укрива информацията,направи филм,пък го обясни на всички,за да знаят.

И не подценявай зрителите :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Записи на предавания
« Отговор #55 -: Март 25, 2007, 18:40:41 pm »
Ае всички като знаят че депутатите и министрите крадат и са милионери нещо променя ли се ве ?
« Последна редакция: Март 25, 2007, 18:42:09 pm от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Записи на предавания
« Отговор #56 -: Март 25, 2007, 18:55:03 pm »
darkjedib, предлагам ти да направим фен клуб на bTV :P

Ако искаха да накарат хората да "преценят сами" darkjedib, скептици и подръжници щяха да имат равно време за изказ. А тези от Бълагарска уфологична мрежа не казаха абсолютно нищо - сигурен съм, защото са ги орязали. Тази от НАСА пък дори не умееше да лъже. Бахти поръчката...

Ако искаха да преценим сами, щяха и да дадат много по-сериозни кадри на НЛО, в които изчезват със светкавична бързина, че да могат хората да преценят дали това е метеорит или спътник.

Няма смисъл да се коментират такива филми според мен...

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Записи на предавания
« Отговор #57 -: Март 26, 2007, 09:32:37 am »
Абсолютно съгласен с Хоръс!
Филм нормален,  нищо ново не показващ. Филм предназначен за феновете на Биг Брадър, манипулативен, използващ светлини и звук с постоянно повтарящи се думи на диктора.
Това е нормално за всички филми, навсякъде се използва един и същ способ, използване на подходящ звук и светлина и накрая в главата на гледащия не е ясно какво остава, най -често само заглавието на филма.
Изказванията на всички участници бяха манипулирани от авторите на филма, оставени са изречения, които водят в посоката на Боби Лазаров. Не познавам специалисти в дадена област, които когато говорят за даден проблем в областа в, която работят, да използват по едно изречение за отговор  на даден въпрос.
А бе добре е, става за гледане като клюка :D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Записи на предавания
« Отговор #58 -: Март 31, 2007, 22:17:23 pm »
Някой може ли да рипне утре за Царичина филма?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Записи на предавания
« Отговор #59 -: Март 31, 2007, 22:38:50 pm »
То някой ще го рипне така или иначе  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27