Автор Тема: Агресивни спортове в обществото  (Прочетена 1857 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 563
Re: Агресивни спортове в обществото
« Отговор #15 -: Юни 21, 2024, 20:26:32 pm »
Самичка ли се разхождаш из Германия?

И този въпрос направо ме разби  :lol:

И да те попитам вие в България, как и с кого се разхождате?;
Кога?....

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 555
Re: Агресивни спортове в обществото
« Отговор #16 -: Юни 21, 2024, 21:05:26 pm »
Има ли поне един спорт който да харесваш? Как ти завиждам щях да ходя всеки ден на мач, не осъзнаваш какво пропускаш.
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 563
Re: Агресивни спортове в обществото
« Отговор #17 -: Юни 24, 2024, 11:40:15 am »
Има ли поне един спорт който да харесваш? Как ти завиждам щях да ходя всеки ден на мач, не осъзнаваш какво пропускаш.


Разбира се, че харесвам спортове, които не са ангажирани с
 купи и трофеи и най-вече с отвличане на внимание, съчетани с парични печалби и губени на време ( в затворени помещения). По телевизията никога не бих
си пуснала да гледам спорт, какъвто и да е, просто ще прескоча каналите. Но на живо с удоволствие предпочитам водните и подводни спортове . С часове бих могла да наблюдавам примерно сърфистите как се носят из бурните води на морето и океана съчетано със изгрева или залеза на Слънцето.
За себе си като спортна активност, предпочитам също подводните спортове( Schnorcheln, Tauchen...но на свободен морски терен), плуване в басейн....при затворен. Wandern - в планините, йога...
Също и кайтсърфинга, харесвам лично за себе си.
https://www.kitesurf-varna.com/

Футболът ми падна в очите, именно още от световното 2006 г. в Германия....Това знам,че не сте го усетили в България, но тук беше истински ад след всяка една победа на който и било да е отбор. 2014...беше същият хаос в Германия, нищо че домакин Бразилия беше.
Организираха се масово с потоци от коли и агитки. Нон стоп до сутринта викове и крясъци, клаксони, задръстване по улиците от победителя.....Абе с две думи казано когато има европейско или световно в Германия е най-добре човек да отиде на някой село или малко населен остров за да избегне 30 дневния шум от коли, и емоционално нестабилни агитки със знамена.




« Последна редакция: Юни 24, 2024, 12:05:11 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 563
Re: Агресивни спортове в обществото
« Отговор #18 -: Вчера в 02:11:57 »
Различните цели са отличителен белег на спорта, както и индивидуалните или отборни умения или сила. Прескачането на препятствия пред хиляди хора в закрита зала е спорт, но прескачането на локви по улиците е просто начин за запазване на обувките сухи. В живота добро и злото са винаги заедно и всичко се гради върху тези два полюса. Н

Не знаех, че знанието ти за спорта идва от Уикипедия, но едно ангелче те издаде .  :)
Текстът в Уикипедия под снимката на футболистите е същият, който си дал , като свой

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82

Цитат
Различните цели са отличителен белег на спорта, както и индивидуалните (или отборни) умения или сила. Следователно прескачането на препятствия пред хиляди хора в закрита зала е спорт, но прескачането на локви по време на излет в планината е просто опит за запазване на обувките сухи


« Последна редакция: Вчера в 02:16:13 от Noris »

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 555
Re: Агресивни спортове в обществото
« Отговор #19 -: Вчера в 21:31:18 »
 :unknown:  аз не претендирам с нищо повечето ми отговори са копирани да не казвам всички :writer:  не разбирам какво лошо има че съм копирал укипедия  :unknown:
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27