Форум за конспирации, уфология и мистика.

Конспирации => Тайни общества => Темата е започната от: Tina в Юни 19, 2006, 13:29:04 pm

Титла: P2 - Пропаганда Дуо
Публикувано от: Tina в Юни 19, 2006, 13:29:04 pm
Направи ми впечатление, че арестувания италиански принц Виктор Емануил е бил член на забранена нацистка масонска ложа Пропаганда Дуо. Проверявайки някои от новините се натъкнах на факти които говорят за връзките на Р2 със английските банкери и Opus Dei.

Съществува и връзката Сакс-Кобург-Гота...както и връзката на сина му с Лондонското банкерско сити.

 ??? ??? ???
Титла: Отг: P2 - Пропаганда Дуо
Публикувано от: Alien в Юни 19, 2006, 23:54:13 pm
Ами то точно едно от обвиненията е че са използвани тези масонски връзки в  корупционните практики. Сега ако разследват цялата схема трябва да излязат напрактика всички участници в правителството от това време щото очевидно е ставало стяхно знание и подкрепа и най вече с взимане на комисионни от тортата.
Титла: Отг: P2 - Пропаганда Дуо
Публикувано от: fisk в Юни 20, 2006, 00:31:14 am
Нашият ЦАР има кръв с кралска фамилия!  Ложата Пи 2 определено не е нацистка, съществува от 500 години, води своята дипломация чрез „Римския Клуб”. 1978г. премиерът на Италия Алдо Моро беше убит от нея, защото той искаше да води правителството по друг път, а не социалинтернационалната посока водена от „елита”. Моро беше отвлечен и застрелян в главата. 1982г в един ден цялата информация изтече в италианската преса незнайно как, както и в ам., Жената на Моро свидетелства пред съда, как лично Х. Кисинджер е заплашвал Моро с убийство ако не се подчини.. Интерпол чиито ресурси са предоставени без проблем на Римския Клуб (все пак е собственост на Д. Рокафелер) лично покри всичко!
Титла: Отг: P2 - Пропаганда Дуо
Публикувано от: Tina в Юни 20, 2006, 00:53:10 am
Сигурно пак съм се изразила неправилно - аз цитирах пресата, а дали са били нацисти е отделен въпрос.

Забелязвате ли едно малко изместване на фокуса или ПАРАЛАКС както му се вика - едните масони обвиняват другите в нациство или расизъм когато искат да се отърват от тях?