Форум за конспирации, уфология и мистика.

Разни => Новини и общи дискусии => Темата е започната от: cdms в Юни 15, 2009, 16:03:43 pm

Титла: Хора на МОСАД ще охраняват денонощно Яне Янев
Публикувано от: cdms в Юни 15, 2009, 16:03:43 pm
Във връзка със зачестилите спекулации по отношение на персоналната охрана на лидера на "Ред, законност и справедливост" Яне Янев от пресцентърът на партията изпратиха писмо до медиите, с което съобщават, че на Янев ще бъде предоставена денонощна охрана.

След отправените многократни заплахи за живота и здравето на Яне Янев, както и заради мълчаливия отказ на държавните структури да осигурят охрана въпреки препоръките на прокуратурата, Политическият съвет на РЗС е подписал договор с българо-израелски екип, който ще осъществява денонощна охрана на лидера на партията.

Услугата от израелска страна се предоставя под формата на безвъзмездна помощ със съдействието на бившия шеф на МОСАД ген. Дани Ятом, а от българска страна е сключен договор с частната охранителна фирма "Авангард секюрити” за сума от 3000 лева със срок до 5 юли.

Екипът ще осъществява и логистична подкрепа по време на публичните прояви на кандидатите за депутати на РЗС.
Източник: http://politics.actualno.com/new_245566.html
Титла: Re:Хора на МОСАД ще охраняват денонощно Яне Янев
Публикувано от: SMSI-H в Юни 15, 2009, 16:52:41 pm
А така... Евреина евреи ще го пазят. Друго не се и очакваше.

Ами останалите евреи, начело със Станишев, кой ще ги пази? След Мосад остана само Йехова!
Титла: Re:Хора на МОСАД ще охраняват денонощно Яне Я
Публикувано от: daskala в Юни 15, 2009, 18:18:35 pm
Наистина ли Яне Янев е евреин?
Титла: Re:Хора на МОСАД ще охраняват денонощно Яне Янев
Публикувано от: SMSI-H в Юни 15, 2009, 20:36:43 pm
Миналата седмица мярках информация в нета, че и Я. Янев е евреин. В публикация се изреждаха имената на всички наши управленци, кои са евреи, кои българи, кои арменци и процентното им съотношение. Дали не беше и в XNETBG включително?... Вече не помня, къде точно, но май беше публикация на Георги Ифандиев.