Автор Тема: Скрити сатанински кадри в клип на bTV  (Прочетена 62639 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #60 -: Февруари 15, 2006, 10:13:26 am »
А м/у другото се оказа, че песента изобщо не е на А**С.

Турска поп песен популярна преди време. И нашите попфолк "идоли" я копират както винаги...


Така че рилакс ;D

prestor

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #61 -: Февруари 16, 2006, 00:24:34 am »
Мозаците ни се промиват не само с 25-тия кадър и обратната реч. Мозъците ни се промиват с простотията и мизерията която ни заобикаля, с еднообразието, с вкарването на всеки човек в дадена матрица и по този начин се губи уникалността на всеки от нас. А точно в това е проблема разделянето на хората на групи и създаването на конфликт между тях после.

Mainata

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #62 -: Февруари 19, 2006, 17:53:46 pm »
Абе хора може ли някой да ми даде някакъв link за 25-я кадър, че съм се убил да диря днес и не можах да намеря и стотна??????? Ако има някой да праща много ще съм благодарен!!! :) :) :) :) :) :)
« Последна редакция: Февруари 19, 2006, 23:33:59 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #63 -: Февруари 19, 2006, 23:37:09 pm »
Ето един. Из форума би трябвало да има още информация. Пробвай с търсачката на форума :)

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #64 -: Март 12, 2006, 08:36:17 am »
20 кадъра от Боби Турбото
http://www.voininatangra.org/modules/xcgal/thumbnails.php?album=34
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Antonium

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #65 -: Март 15, 2006, 15:56:59 pm »
Простотиите по Нова и  bTv нямат край. >:(

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #66 -: Март 15, 2006, 17:14:01 pm »
като стана дума, бях намислила експеримент да вкарам 25-и кадър във флаш-филмче, дали ще има ефект?
експеримента е с цел да се провери доколко е силно действието на въпросния 25-и кадър и на какъв процент от хората действа ефективно
защото съм леко скептична
какво мислите?
още не съм започнала работа но ако се заема може да стане до няколко месеца
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #67 -: Март 15, 2006, 20:58:49 pm »
Ъъъ, ми че то си е с доказано действие, не знам какво ще експериментираш... И с каква цел? После как ще отзомбираш хората?

firma

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #68 -: Март 16, 2006, 09:05:26 am »
като стана дума, бях намислила експеримент да вкарам 25-и кадър във флаш-филмче, дали ще има ефект?
експеримента е с цел да се провери доколко е силно действието на въпросния 25-и кадър и на какъв процент от хората действа ефективно
защото съм леко скептична
какво мислите?
още не съм започнала работа но ако се заема може да стане до няколко месеца

Cenestell,аз съм инженер по радиотехника и телевизия.Не се наемам да правя подобни експерименти.Но отговорността е твоя.Ако нещо стане с някой човек по твоя вина,знаеш си последствията.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #69 -: Март 16, 2006, 09:19:20 am »
Споко ве Рикардо тя ще им внуши да станат вегетарианци  :P :P или като се замисля кой ще го прави напрао веганци  8)

firma

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #70 -: Март 16, 2006, 09:37:28 am »
Споко ве Рикардо тя ще им внуши да станат вегетарианци  :P :P или като се замисля кой ще го прави напрао веганци  8)

За вегетарианството си напълно прав,аз просто в момента не съм готов да спра месото.Нищо че толкова неща изписах против това.Което си е истината си е истина.Всичко с времето си.

Отностно 25 кадър така се започва.Когато човек си мисли ,че това е играчка и глуповато,става обратното.
Трябва да държим очите си на 4-ри.Третото око няма да ни е достатъчно ;D

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #71 -: Март 16, 2006, 10:17:50 am »
хм хм, май не се изразих достатъчно ясно, нямам намерение да зомбирам никой, а става дума за експеримент - над доброволци, при това естествено че няма да залагам разрушителни послания
няма да ги карам да стават веганци, може би нещо друго... но това е още само замисъл, искам мнения...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

firma

  • Гост
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #72 -: Март 16, 2006, 10:24:56 am »
хм хм, май не се изразих достатъчно ясно, нямам намерение да зомбирам никой, а става дума за експеримент - над доброволци, при това естествено че няма да залагам разрушителни послания
няма да ги карам да стават веганци, може би нещо друго... но това е още само замисъл, искам мнения...

Аз съм против.Все едно си слагаш главата в торбата.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #73 -: Март 16, 2006, 10:51:19 am »
хм хм, май не се изразих достатъчно ясно, нямам намерение да зомбирам никой, а става дума за експеримент - над доброволци, при това естествено че няма да залагам разрушителни послания
няма да ги карам да стават веганци, може би нещо друго... но това е още само замисъл, искам мнения...
ще е интересно.Само дето допълнително трябва да сложиш и ярки цветове и може би бърз повтарящ се ритъм за да е ефекта пълен :)
 Тъй де като го направиш ми прати едно копие от Fleshчето
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Скрити сатанински кадри в клип на bTV
« Отговор #74 -: Март 16, 2006, 11:25:34 am »
Доброволци??? И кои ще са юнаците, които ще знаят на какво се излагат и с каква цел. Тва като един, който нареждаше бирени кутии на земята, засливаше се отдалеч, правеше плонж от 2-3 метра преди кутиите и ги целеше с глава... Пълни глупости...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27